من narrowboat مستند ارائه یک چشم باز درس در سادگی

Look و شما ترک خورده و پخت بیابان پوشیده شده با تخته سنگ و صخره. وجود دارد بی مهابا سنگی و دره صورتی و سبز دهانه دریاچه مرجانی باغ ها و غارهای فراوان با استالاگمیت و استالاکتیتهاو.

سفر در سراسر این موقعیتهای فوق العاده ای است قابل ملاحظه ای آسان است. وجود دارد بدون نیاز به کار عرق. بدون نیاز به هیچ یک clunky واقعیت مجازی سر مجموعه ای از هر دو. این دره ها و غارها و باغ های مرجانی هستند و نه شبیه سازی های کامپیوتری. آنها در دنیای واقعی اما بازدید از نو. آنها در بر داشت در گلسنگ پوشیده از پوست درخت مورد بررسی قرار گرفت از طریق یک ذره بین. تجربه است که مانند تور برخی از ترین سیاره مجسمه مناظر در مینیاتور.

من از دست شد در پوست را شیارهای میان آن گلسنگ با باردهی بدن. این بود که اگر من فقط می خواهم swigged یک معجون سحر و جادو با برچسب ‘نوشیدنی’ من. زمان گسترش بیش از حد. آن را واقعا فقط یک ماده از چند دقیقه که من در آن ناپدید شد به این سرزمین عجایب ؟

برای این میکرو ماجراجویی سفر من حتی نمی نیاز به گام در خارج از خانه. به جای بررسی یک درخت زندگی من قوز بیش از یک تکه هیزم مشتاقانه به دنبال از طریق یک طبیعت دست لنز (x15 بزرگنمایی). ورود به سیستم یکی از چندین خریداری شده به عنوان سوخت برای سوختن چوب اجاق گاز است.

من همچنان به زندگی در انزوا در narrowboat خانه رضایتمندانه به تنهایی. به طور معمول در طول تعطیلات عید پاک کانال خواهد بود با تعطیلات استخدام قایق و در حال حاضر من می خواهم که cruised به Wiltshire به بالای تپه گچی. اما به عنوان غیر ضروری قایق ترافیک متوقف چند عروق در حرکت هستند و من باقی می ماند لنگر در سه کیلومتری غرب حمام.

یک قایق که به تازگی کروز در امتداد غربی این پایان Kennet & آون کانال Aquilon یک 70ft بلند سنتی-به دنبال narrowboat متعلق به شوهر و همسر تیم اسپنسر و ویکتوریا کالینز. قایق خود را همیشه یک چشم خوش آمدید. Aquilon به فروش می رساند سیاهههای مربوط, زغال سنگ, گاز bottled, دیزل و یک خط جدید – loo رول. مشتریان خود را در حال boaters لنگر همراه ‘برش’. برای دیدن Aquilon chugging آن تعظیم بلند لادن با کیسه زغال سنگ و نارنجی روشن Calor سیلندر گاز است اکو از یک دوره زمانی که محموله قایق غالب ترافیک در آبراه. کل خانواده زندگی می کردند در پشت کابین خواب در شرایط تنگ با آب در حال اجرا و یا توالت.

اوایل که دیگر شب من متوجه برآمدگی کمی در کانال سطح است که نوید یک قایق می دوزند. مطمئن شوید به اندازه کافی در اطراف گوشه های اریب شب, نور, نارنجی هرم گاز بطری به نظر می رسد. “دو کیسه از سیاهههای مربوط لطفا اسپنسر” من به نام. خرید من بود و تماس رایگان. به عنوان ویکتوریا idled Aquilon مجاور به من اسپنسر hefted هیزم بر روی سقف و ارسال فاکتور از طریق یک پنجره باز با دستورالعمل در مورد نحوه پرداخت از طریق تلفن. کمی من تصور کنید که – به عنوان به خوبی به عنوان سوخت بالقوه برای من آتش – ورود به سیستم را تبدیل به یک پورتال به دنیای دیگر; که بزرگ شده 15 بار حتی یک تکه هیزم شایسته است از یک بعد از ظهر را اکتشاف.

حماسه مناظر را می توان در مکان های عجیب و غریب

اعتبار:
گتی

اما این زمان فوق العاده ای است و ما در حال پیدا کردن راه فوق العاده ای برای مقابله با آنها. در حالی که کلید کارگران و کارکنان بیمه خدمات درمانی هستند و در خط مقدم بسیاری از ما پیدا کردن ما در زمان بیش از حد معمول است. اگر نوشتن که رمان یا مرتب کردن اتاق زیر شیروانی به نظر می رسد بیش از حد دلهره آور و سپس شما همیشه می توانید فقط ایستاده و خیره. “به دنبال چیزی – هر چیزی – است جالب تر از انجام هر چیز دیگری تا کنون گفت:” هنرمند پاتریک هران. زمانی که جهان ما کاهش به محدوده خانه باغ و محله; هنگامی که ما احساس بی حوصله با آشنایی از همه چیز ما می توانیم پیدا کردن راه های جدید برای کشف و پیدا کردن راه های جدید برای نگاه.

به دنبال با یک مداد یا قلم مو در دست شما است راه دیگر برای نگاه نو. از خانه اش در نرماندی, دیوید هاکنی شده است حمایت قدرت از هنر به عنوان درمان. او شده است های اپل, نقاشی شکوفه و گل. “آیا به یاد داشته باشید آنها نمی تواند لغو بهار’ عنوان یکی.

در قرن 19 John Ruskin مشتاق, معلم نقاشی به عنوان یک راه واقعا دیدن. به عنوان Alain de Botton می نویسد: در هنر سفر: “در فرایند بازآفرینی ما با دست خود آنچه پيش چشمان ما به نظر می رسد به طور طبیعی به حرکت از یک موقعیت رعایت زیبایی در یک راه به آن یکی که ما به دست آوردن یک درک عمیق از قطعات تشکیل دهنده آن و از این رو امن تر خاطرات آن است.”

من narrowboat خانه من یک کمد پر از مواد هنر. هر زمان که من به جرأت به اب شلپ شلپ کردن من به زودی تبدیل به حقارت. نا امید من فشار لنت ها و رنگ ها به پشت کمد برای چند ماه دیگر. اما این زمان در اطراف من استقامت. به مدت چهار روز در یک ردیف – به مدت 15 دقیقه یا تا هر زمان – من اقدام به گرفتن مبهم likenes از مشاهده از قایق من با استفاده از گچ و پاستل. من مطمئن هستم که من می توانید ببینید حال پیشرفت است. صحنه در حال حاضر اچ در حافظه من و من ده ساله خود بسیار افتخار از نتایج. من به او بگویید نه به استراحت در laurels. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود.

تلاش من در گرفتن این دیدگاه از خانه شناور

اعتبار:
پل مایل

آن را ساده و لذت بخش را به نشستن بی سر و صدا و مشاهده است. و در این مجموعه بار, سادگی کلیدی است. پس از همه, به عنوان یکی دیگر از هنرمند اگوست رودن گفت: “ساده تر ما کامل تر از ما تبدیل شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im