زندگی تغییر کرده است تا به سرعت. به تازگی من پر بود در پارالمپیک ایجاد کرد اعتباربخشی فرم و ارسال کیت اندازه گیری. در حال حاضر من در خود به انزوا توصیه های زیر به صندلی چرخدار بازیکنان تنیس به ماندن در خانه.

آن را به من, من نامزد مارک و ما دو سال از پسر جکسون. به جای پارالمپیک آماده سازی من فکر کردن در مورد اینکه آیا من می توانم سازماندهی مراقبت از کودکان در حال حاضر توکیو بازی ها بوده است سال آینده به تعویق افتاد.

من از حامیان تمدید برای یک سال دیگر ؟ و پس از آن وجود دارد من عروسی و ماه عسل در ماه نوامبر که می تواند نهفته بخواهند صفحاتی دوباره مرتب تقویم.

ما دیده ایم باز فرانسوی نقل مکان کرد و تا سپتامبر من واقعا امیدوارم که ویمبلدون حرکت نمی کند. همانطور که برای بازی آن است که حق تصمیم گیری را به تعویق می اندازند. اما من سوخته. من می دانستم که من حمل بار دیگر برای چهار سال از چرخه, اما من نمی دانم اگر من رفتن به بازنشسته راست دور.

من صحبت کردم به من در مورد آن. من واقعا می خواهید برای شروع در حال رشد خانواده ما بیشتر اما من فکر نمی کنم من تا به حال بیش از آن اگر من رفتن به توکیو. تمام دلیل من آمد زیر جکسون تولد بود که در تک سکو. من فقط احساس می کنم مثل من می تواند به زندگی من رویای.

با وجود دانستن نیست که رقابت بعدی این است که من سعی می کنم بهترین من برای حفظ تناسب اندام و مطمئن شوید که خستگی معنا نیست بیش از حد بسیاری از میان وعده کمد سفر. من شده است در باغ چند روز گذشته volleying در برابر دیوار و با مارک. در داخل من در یک باشگاه ورزشی کوچک. من گفته ام من physio و مربی شخصی من آموزش روزانه ممکن است بیشتر پراکنده شده هر چند که من شکستن آن را در اطراف است که به دنبال پس از جکسون.

با بسیاری از تغییرات به دلیل coronavirus آن را احساس کمی شبیه تمام زندگی من است فاسد شده در اطراف من در دقیقه است. اما آن را خوب به مردم حمایت شما و گفتن این که بد نیست آن را فقط رفتن به تغییر یک بیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im