N. J. پلیس می گویند Pizza Hut کارمند اختراع سرقت مسلحانه داستان به افزایش

نیوزویک | No comments

پلیس نیوجرسی بازداشت یک کلبه پیتزا کارمند جمعه پس از آنها گفت: او را اختراع یک سرقت مسلحانه داستان به منظور افزایش NJ.com گزارش شده است.

یوسف Baude شد “به اتهام ایجاد یک هشدار اشتباه و نادرست گزارش به پلیس. او منتشر شد و در انتظار دادگاه خود را ظاهر” با توجه به Facebook پست توسط اندرو Kudrick رئیس هاول شهرستان اداره پلیس.

Kudrick اظهار داشت: در این پست که Baude به نام پلیس در 10:30 صبح جمعه و “ادعا کرد که او مواجه با یک مرد مشکوک که خود یک تفنگ دستی در حالی که خواستار پول نقد. او ادعا کرد که او در مبارزه مظنون که پس از فرار دست خالی.”

رئیس پلیس گفت: حدود 26 افسران در پاسخ به تماس توضیح داده است که مظنون به عنوان یک “مرد سفید در اوایل 30s, نتراشیده, 5’8″, نحوه پوشیدن لباس تیره و مسلح به یک تفنگ.”

در حالی که Kudrick گفت: پلیس “مشکوک” از گزارش آنها هنوز هم مورد بررسی قرار گرفت و “اقدامات پیشگیرانه” که متشکل از تامین امنیت برای اوایل دوران کودکی در مدرسه و یک مدرسه ابتدایی در منطقه است. پلیس همچنین بسته به پایین جاده در نزدیکی کلبه پیتزا و گفت: شهروندان برای جلوگیری از این منطقه که در آن آنها جستجو با توجه به NJ.com.

پس از آنها در فیلم و دیدم هیچ کس خروج از کلبه پیتزا که متناسب با توضیحات داده شده توسط Baude پلیس شروع به تحقیق در مورد او.

Baude اعتراف به دروغ گفتن در مورد سرقت مسلحانه پس از او سوال شد با دو هاول کارآگاه پلیس. Kudrick اعلام کرد که Baude گفت: کارآگاهان او “می خواستم به نگاه مطلوب با شرکت های بزرگ بنابراین او می تواند یک افزایش” — اضافه کردن – “او پشيمان و متوجه شدم تا چه حد از اقدامات او است.”

در Facebook پست که شامل هشتگهای #PizzaNut, #SideOfFibbingSauce, #LiarLiarPieOnFire و #FromHeroToZero, Kudrick تشکر جامعه برای همکاری و گفت که “اگر چه این گزارش نادرست آن را آزمایش توانایی های ما در طول یک حادثه است.”

“به عنوان رئیس آن را بسیار موثر است که برای دیدن بسیاری از افسران با هم کار کنند و هماهنگ در یک سازمان متمرکز و مداوم شیوه ای. ما متعهد به جامعه است.”

صدها نفر از Facebook کاربران اظهار نظر در این پست با افکار خود را در این حادثه. یک کاربر نوشته است: “با تشکر از شما هاول PD برای کار دیگری به خوبی انجام می شود! همانطور که برای کسی که ساخته شده یک گزارش نادرست من امیدوارم که او هرگز احساس ترس من تا به حال پسر من از اتوبوس این بعد از ظهر بدونم که اگر برخی از دیوانه وار با یک اسلحه که قرار بود برای آمدن در حال اجرا خارج از جنگل است.”

نیوزویک رسیده به کلبه پیتزا مقر برای اظهار نظر در مورد این حادثه اما آنها در زمان پاسخ برای انتشار.

police car
عکس سهام
vmargineanu/ iStock / گتی ایماژ Plus/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>