فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: 299 نفر به علت coronavirus در روز جمعه. مشخص شده است که اندکی چشم انداز مثبت از 289 مرگ و میر روز قبل از اولین روز در هفته که یک روز به مرگ و میر کاهش یافته بود زیر 300.

“شماره ای که من هر روز که بدترین تعداد مرگ و میر” کومو گفت. “این تعداد باقی مانده است obnoxiously و terrifyingly بالا و آن را هنوز هم نمی انداختن در نرخ ما می خواهم برای دیدن آن را رها کنید.”

او گفت: تعداد کلی بستری شدن در بیمارستان و جدید بستری شدن در بیمارستان در روز کاهش یافته بود.

کومو همچنین در مورد یک ایالت آنتی بادی مطالعه با 15000 نفر نمونه. او گفت: آن را در بر داشت که 12 درصد از افراد نمونه در دولت تا به حال شده است شما با COVID-19 به عنوان از آوریل 1. او گفت: این کاهش نشان داد در مواردی از ماه گذشته.

کومو همچنین گفت که مترو شهر نیویورک اتومبیل تمیز خواهد شد در هر 24 ساعت است که حمل و نقل عمومی کارگران در شهر نیویورک دریافت خواهد کرد به طور منظم تست آنتی بادی.

“آنها پله در یک بزرگ راه” کومو گفت: در مورد MTA کارکنان. حداقل 98 MTA کارگران درگذشت COVID-19.

کومو خواسته شده بود در مورد چگونه چهار ساعته مترو تعطیلی هر شب تاثیر می گذارد بی خانمان در نیویورک که به طور معمول خواب در قطار.

“شما در حال کمک به بی خانمان ها با ترک آنها را در یک ماشین مترو در وسط یک جهانی همه گیر” کومو گفت که او بر این باور بود که یک “فرصت” برای اتصال افراد بی خانمان با منابع است. او گفت که دست زدن به این موضوع خواهد بود تا به دولت شهرستان.

فرماندار اعلام کرد که دولت را توزیع 25 میلیون دلار به foodbanks سراسر کشور با اکثریت رفتن به شهر نیویورک در منطقه است. او گفت: “دولت بودجه بسیار تاکید کرد” و به نام در philanthropies برای کمک به آسیب پذیر جمعیت در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im