نادیا مراد ماموریت برای برگزاری داعش پاسخگو

او عینک یک شال در اولین مصاحبه زیرا او نمی خواست شما به او را می دانم. او فروتن 21 ساله از یک فقیر مزرعه خانواده است. رویای او این بود برای خود یک سالن مو در روستای نزدیک به 2000 اما بود که قبل از قتل عام. او نمی خواست به 60 دقیقه اما او نیاز جهان به دانستن آنچه که داعش انجام داد: قتل ، تجاوز و نسل کشی از مردم است. نزدیک به شش سال پیش در عراق ما کشف این مردد وحشت زده است. ما تصور نمیکردیم که روسری خود را پنهان نه تنها هویت خود را, اما همچنین شدید شکست ناپذیری است که امر او را چهار سال بعد از ما مصاحبه به بالاترین افتخار جهان را به من بدهید.

nadia-1.jpg
نادیا مراد صحبت با “60 دقیقه” در سال 2015

ما در بر داشت او را در اینجا در میان پناهندگان که جان سالم به در حمله تروریستهای ارتش. خود مردم هستند و یهودیان یک اقلیت در شمال عراق که فقیر است و مورد آزار و اذیت و ایمان به آن احترام کوه سنجار. در سال 2014 داعش حمله کرد. دو ماه بعد از ما آمد به گزارش جنایات خود توصیف دولت اسلامی.

اسکات Pelley در سال 2015: البته هیچ کشوری بر روی زمین به رسمیت می شناسد که دولت اما اگر آن را به حال یک مرز این آن خواهد بود.

فراتر از آن مرز بود یزیدی میهن که در آن مؤمنان عمل به دین است که predates اسلام از 3000 سال است. در داعش انحراف از اسلام و ایمان و دولت عراق بودند غیر مؤمنان محکوم به بردگی و مرگ است.

نادیا Murad (ترجمه): در روز جمعه, اوت 15 در 11:30در آنها وارد روستای ما و گفت: همه ما به مدرسه می آیند. وجود زنان و کودکان قرار داده شد و به طبقه بالا و طبقه پایین.
 
اسکات Pelley: آنچه که برای شما اتفاق افتاده است که در آن نقطه ؟

نادیا Murad (ترجمه): همانطور که ما از ورود به مدرسه, من با یکی از برادران من. وجود دارد ما شاهد یک بولدوزر و من برادر “به همین دلیل است که وجود دارد یک بولدوزر در اینجا؟” او پاسخ داد: “به پرتاب خاک در بدن زمانی که آنها در حال انجام قتل است.”

برادر او درست بود. دولت عراق حدود نیمی از یک میلیون نفر بودند دفاع کرد. هزاران نفر از مردان و زنان سالمند اعدام شدند. پسران در سن هفت و بالاتر مجبور شدند به داعش ،

اسکات Pelley: بعدش چی شد ؟

نادیا Murad (ترجمه): آنها شروع به بارگذاری تا 150 نفر در چهار کامیون کمپرسی.

بیش از 3000 زنان و دختران جوان از نه نفر بودند trucked به برده داری. او می گوید: او به فروش می رسد و تجاوز به فروش می رسد و مورد تجاوز قرار گرفته و سپس مورد تجاوز گروهی قرار پس از شکست فرار کنند.

اسکات Pelley: آنچه در مورد دیگر اعضای خانواده خود را?

نادیا Murad (ترجمه): من هیچ ایده که در آن برادران من هستند و من همه آنها را می خواهید به بازگشت اما بیشتر از همه من فقط می خواهم مادر من! به آنها بگویید: “من فقط می خواهم مادر من!”

به نظر می رسید او شکسته است. اما به عنوان مصاحبه ما رفت اعتماد به نفس خود را رشد به عنوان اینکه او متوجه او نیست صحبت برای خودش او صحبت برای مردم است. ماه بعد او حل و فصل در آلمان پیوست, یک گروه حقوق بشر و مبارزه برای عدالت است. در سال 2018 جهان آموخته است که نام او به دلیل نادیا مراد اهدا شد جایزه صلح نوبل.

nadia-4.jpg
نادیا مراد امروز

2018 جایزه صلح به معنای افشای جنایات زنان رنج می برند در جنگ. افتخار به اشتراک گذاشته شده با دکتر دنیس موک وگه که بیمارستان رفتار تجاوز جنسی در جمهوری دموکراتیک کنگو.

اسکات Pelley: من کنجکاو هستم که چرا شما را انتخاب کرد به صحبت با ما از پنج سال پیش است ؟

نادیا Murad (ترجمه): در آغاز تجاوز به عنف بود یک شرم بزرگ برای من و برای دیگران به صحبت در مورد. به دلیل آن که باقی مانده اند شرم بر شما و بر خانواده خود و مردم خود را. بزرگترین انگیزه ای ساخته شده است که من صحبت شد و کسانی که در پشت سمت چپ از جمله مادر و خواهر من. من می دانستم که آنچه اتفاق می افتد به کسانی که در اسارت داعش.

نادیا مراد بود اسیر نه روز که آخرین مرد خریداری شده که در سمت چپ او یک درب قفل شده است. Kindhearted غریبه قاچاق او در سراسر دولت اسلامی خط. او یک U. N. حقوق بشر سفیر شروع یادگیری زبان انگلیسی, نوشت, خاطرات و قول داد برای دیدن داعش در دادگاه. اما برای که او نیاز به یک وکیل.

nadia-6.jpg
امل کلونی و نادیا مراد

امل کلونی: من نادیا پس از یک همکار به نام من و گفت: “من یک مورد جدید برای شما.” و من گفتم: “نه ممنون. من مشغول هستم.” و او گفت: “وجود دارد فقط فوق العاده زن جوان من می خواهم شما را به دیدار. من یک ساعت.”

آن را یک ساعت به صورت برجسته حقوق بشر و وکیل امل کلونی را در این مورد.

امل کلونی: من آن را دیدم به عنوان یک آزمون بین المللی سیستم. پس از آن بود فاحش دلیل آن درگیر داعش درگیر آن روشن مورد نسل کشی است. آن درگیر برده داری جنسی به– در یک مقیاس است که ما را دیده اند در دوران مدرن و با خودم فکر کردم اگر U. N. نمی تواند قانون در این مورد پس از آن چه بین المللی حاکمیت قانون حتی معنی است ؟

2015, نه یک وضعیت باقی مانده در میهن خود. این بود که فقط در جنگ. توسط الملل, اعدام, تجاوز به عنف و آدم ربایی شدند و جنایات جنگی است.

امل کلونی: این همان معضل است که جهان تا به حال پس از جنایات آلمان نازی. و آن را در ایالات متحده تحت ترومن رئیس جمهور و رئیس جمهور روزولت که گفت: “ما باید به دادگاه به دلیل وجود باید یک پرونده قضائی از جنایات مرتکب شده توسط نازی ها.” چرا که امروز شما مردم انکار است که وجود اتاق های گاز و-و آنچه شما باید انجام دهید به نقطه ؟ شما می توانید بازگشت و گفت: “خوب وجود دارد 4,000 اسنادی که ارائه شد به عنوان نمایشگاه در نورنبرگ محاکمه.” دولت عراق سزاوار چیزی کمتر از آن.

و ممکن است شبیه پشته از شواهد از جنایت علیه دولت عراق, اما کلونی می ترسید تامین امنیت این یک مسابقه در برابر زمان است.

امل کلونی: شما تا به حال گورهای دسته جمعی که نیست امن که در آن حوالی می دانستند بستگان خود به خاک سپرده شد و هیچ کس exhuming آنها. و همچنین متوجه شدم که شاهدان در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر تمایلی به صحبت کردن به او. بنابراین شما می دانید وجود دارد تنها تا آنجا که ما می تواند انجام دهد به عنوان یک تیم کوچک از وکلا. و ما گفت: “این مسئولیت سازمان ملل و این مسئولیت از قدرتمند ترین بدن در سازمان ملل که به شورای امنیت.”

اسکات Pelley: اگر شما تا کنون شنیده ام از شورای امنیت سازمان ملل?

نادیا مراد: هرگز.

در سال 2015 تنها یک سال پس از ملاقات ما با او نادیا مراد خواسته شورای امنیت برای برگزاری داعش پاسخگو باشد.

نادیا Murad (ترجمه): من دیده ام آنچه را که آنها انجام داده ایم به دختران و پسران, همه کسانی که مرتکب جرم قاچاق و نسل کشی باید به عدالت به ارمغان آورد.”

شورای امنیت رای به تصویب یک گام اول است. در سال 2017, آن را ایجاد یک تیم تحقیقاتی به جمع آوری مدارک و شواهد از جنایات داعش در عراق است. این تیم شروع exhuming برخی از 202 گورهای دسته جمعی که هستند شناخته شده است. حالا سوال این است که آیا شواهد را تا کنون شنیده می شود. عراق در دادگاه محکوم هزاران نفر از داعش مظنون به تروریسم. اما هیچ کدام سعی شده است به جرم نسل کشی علیه دولت عراق است.

جیب کوچک از پیکارجویان داعش همچنان در عراق و سوریه است. اما ایالات متحده و عراق سربازان را شکسته داعش به عنوان یک نیروی نظامی منسجم.

اسکات Pelley: این است که عدالت ؟

امل کلونی: مطلقا نه. شما می دانید اگر شما صحبت می کنند به یزیدی شاهدان و قربانیان و بازماندگان آنها می گویند: “این کار به من کمک کند اگر کسی کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین.” از نظر عدالت است که به معنی چیزی بسیار متفاوت است. که بدان معنی است که قادر به در یک دادگاه و نگاه معتادان خود را در چشم و به دنیا بگویید چه اتفاقی افتاده است. آنچه داعش انجام داد به آنها. و است که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

آن اتفاق افتاده است قبل از در دیگر جنایات. در سال گذشته سازمان ملل-حمایت دادگاه در کامبوج به جرم دو مقام سابق از نسل کشی 40 سال پس از خمرهای سرخ به قتل 1.7 میلیون. ابتدا در سال 1990 U. N. جنایت جنگی محاکمه برگزار شد برای یوگسلاوی سابق و رواندا. اما عراق است نه یک عضو دادگاه جنایی بین المللی است و نه توافق برای جنایت جنگی محاکمه خود را دارد.

امل کلونی: آنچه که ما می خواهم برای دیدن یک باز بودن توسط عراقی ها به واقع بین المللی قضات درگیر در این آزمایشات است. به طور بالقوه بین المللی دادستان. وجود دارد راه های مختلف از طراحی آن است. شما می دانید, دولت عراق می تواند وارد یک پیمان با U. N. یا می تواند وجود داشته باشد یک دادگاه بین المللی و عراقی ها می تواند موافق به انتقال کسانی که مسئول جنایات بین المللی به آن دادگاه است.

nadia-15.jpg
نادیا مراد بازگشت به صفحه اصلی

امروز, صلح اگر نه عدالت حل و فصل است به چین از کوه سنجار. چهار روز پس از پذیرش نوبل, نادیا مراد بازگشت و با یزیدی مرد او را به زودی ازدواج کند و دو کپی از جایزه صلح.

این چیزی است که فقدان عدالت به نظر می رسد. خواسته های از جان گذشته متمرکز بر روی یک زن ربوده شده در 21 و در حال حاضر بازگشت تحمل وزن از هفت اونس مدال.

نادیا Murad (ترجمه): صبح که من برنده جایزه نوبل من, شوهر, عابد, به دیدن اگر وجود دارد راه من می تواند کاهش به دلیل این جایزه را به من زندگی دشوار است. اما سرنوشت و خدا گاهی اوقات شما چیزی به طوری که شما می تواند به توقف جنایات و کمک به دیگران است.

اسکات Pelley: دارای جایزه نوبل خود را تغییر امید به آینده ؟

نادیا Murad (ترجمه): در حال حاضر مردم look at me like I can بازسازی سنجار که من می تواند کمک بیشتری برای قربانیان و که من می تواند مراقبت از کودکان یتیم. اما بدون پشتیبانی این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد و تنها با داشتن یک نوبل.

در او ایجاد کرد, او گفت:, “من را ترک کرده اند یک جایزه نوبل در پارلمان عراق. من امیدوارم که عراق پس از 4000 سال خواهد رسمیت شناختن دولت عراق است. ما همیشه کلاس دوم شهروندان است.” او راه می رفت به یک سایت که برگزار شد در پاسخ به این سوال او پرسید: ما در اولین مصاحبه. بلند و سبز افسردگی در زمین یک گور دسته جمعی. مادر او را در قبر.

او گفت: “عزیز مادر من مادر فقیر.”

اسکات Pelley: شما در سمت چپ یک ماکت از خود جایزه صلح نوبل را در خود قبر.

نادیا مراد: آره.

اسکات Pelley: چه چیزی شما فکر می کنم او می توانست تصور می کردند که?

نادیا Murad (ترجمه): من تعجب می کنم اگر او می داند که من صحبت به جهان در مورد او سکوت مرگ قتل او شش پسر و دو برادرزاده. من اغلب احساس می کنم که آنچه که من انجام شده است چرا که او. من آرزو می کنم که او در مورد آن را می دانم او ممکن است مبارک چرا که جهان در حال حاضر می داند که آنچه داعش انجام داده است.

این مدرسه که در آن نادیا مراد جدا شد و از خانواده اش. پنج سال بعد به قتل رسیده و از دست رفته در حال حاضر اما حساب نشده.

اسکات Pelley: در مجموع نادیا چگونه بسیاری از اعضای خانواده خود را به قتل رساندند?

نادیا Murad (ترجمه): ما 48 برادران و مادران و خواهران و برادرزاده ها و برادرزاده در خانواده ما. نه کشته شدند و سه نفر از آنها از دست رفته است. بقیه که نجات داده شدند در حال حاضر زندگی در اردوگاه های پناهندگان.

وجود ندارد بسیار برای پناهندگان به بازگشت به. یزیدی خانه غرق شد و یا غارت شده از همه چیز اما خاطرات.

امروز نادیا مراد است به مرور و بدون یک نمودار فرمان توسط صورت فلکی از رویاهای مردم را. تصادفی رهبر در مواجهه با پرسش او نمی تواند پاسخ دهد. آیا آنها باید خانه ؟ وجود دارد خواهد بود عدالت ؟ تخمین زده می شود 5000 عنوان بسیاری از یهودیان کشته شدند 6000 نفر ربوده شده. تقریبا 4000 در حال از دست رفته هنوز هم. با هیچ بین المللی آزمایش های برنامه ریزی شده برای این جرایم شواهد از گورهای دسته جمعی است که entombed در بغداد که در آن از آن خواهد شد صبر کنید تا جهان است که می شنود و صدای او سهام خود شجاعت.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد نادیا مراد را بنیاد “نادیا ابتکار”

تولید شده توسط راشل Morehouse. تولید وابسته ژاکلین Kalil عمر Abdulkader و امیلی گوردون. ویرایش توسط Peter M. برمن. پخش کاردانی, Ian Flickinger. با تشکر ویژه از پاملا Falk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpas