مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تحویل دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه مجلس نانسی پلوسی شخص کپی از سخنرانی در نیم.

به عنوان تهمت بسته این سخنرانی گفت: “با تشکر از شما. خدا به شما برکت دهد. God bless America,” پلوسی ، نماینده دموکرات از کالیفرنیا و رئیس خانه ایستاده بود تا به طور مستقیم در پشت رئیس جمهور. او سپس صاف او کپی از این سخنرانی با بهره برداری از آن را بر روی میز آورده و آن را به سطح قفسه سینه و پاره آن را در نیم. او سپس همین کار را با بیشتر مقالات—احتمالا در نیمه دوم 90-دقیقه-سخنرانی طولانی.

وقتی پرسیده شد که چرا او را پاره پاره تا سخنرانی پلوسی گفت: “به دلیل این بود که ادب چیز را به انجام با توجه به جایگزین” با توجه به تصویری ارسال شده توسط Fox News, تولید کننده, Jason Donner.

پلوسی, پاره کردن سخنرانی ارائه bookend به دولت از آدرس اتحادیه حداقل از نظر ظاهری دشمنی بین پلوسی و رئیس جمهور. همانطور که قبلا گزارش شده توسط عصر ایراندر ابتدای سخنرانی پلوسی ارائه شده دست خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او دست خود را یک کپی از آدرس. به جای تکان دادن آن تهمت تبدیل به تشویق جمعیت.

Pelosi Rips Speech
مجلس Rep. نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) ریپ کردن صفحات امور خارجه اتحادیه پس از سخنرانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از اتمام دولت از آدرس اتحادیه در اتاق از مجلس نمایندگان ایالات متحده در فوریه 04, 2020 در واشنگتن, DC. رئیس جمهور تهمت ارائه سوم خود دولت از اتحادیه به ملت شب قبل از آمریکا تنظیم شده است رای خود را در استیضاح محاکمه.
Mark Wilson/گتی

در مراسم افتتاحیه سخنرانی پلوسی, تا به حال فکر شغل دیگری برای رئیس جمهور. به طور سنتی او را گفت: “من این امتیاز بالا و متمایز افتخار ارائه به شما رئیس جمهور ایالات متحده است.” به جای پلوسی صرفا گفت: “اعضای کنگره به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

بعد از آن در سخنرانی پلوسی مشخصه در واکنش به این بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس مورد پناهگاه شهرستانها.

“ایالت کالیفرنیا به تصویب یک قانون ظالمانه خود را اعلام کرد کل دولت به یک پناهگاه برای جنایی مهاجران غیر قانونی—با نتایج فاجعه بار,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در اینجا این است که فقط یکی از غم انگیز ، در دسامبر 2018, پلیس کالیفرنیا بازداشت غیر قانونی بیگانه با پنج قبل از دستگیری از جمله محکومیت به جرم سرقت و تجاوز است. اما به عنوان مورد نیاز توسط کالیفرنیا پناهگاه قانون مقامات محلی منتشر شد ،

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این پلوسی دهان باز کرد و او به اطراف نگاه کرد که اگر در ناباوری و سپس رفت و برگشت به خواندن تهمت سخنرانی از ارائه کپی کنید.

پلوسی و تهمت اغلب sparred. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب او را “عصبی ” نانسی” در تظاهرات. در 2019 دولت از آدرس اتحادیه های GIF از Pelosi کف زدن برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر sarcastically ویروسی رفت. که دولت از آدرس اتحادیه شده بود به تعویق افتاد, یک هفته با توجه به بخشی از خاموش کردن دولت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که کنگره صندوق خود را در مرز دیوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im