قدرتمند فضایی راه اندازی سیستم موشک های ساخته شده برای ناسا آرتمیس ماه برنامه توسط بوئینگ با استفاده از جامد-سوخت بوستر از نورث روپ گرومن و موتور اصلی از Aerojet Rocketdyne خواهد شد که هزینه بیش از 18 میلیارد دلار در زمان این انفجار در نخستین پرواز آزمایشی خود را در سال 2021 ناسا دفتر بازرس کل گزارش روز سه شنبه.

در حال حاضر در حال اجرا دو سال پشت برنامه و برخی از 2 میلیارد دلار بیش از بودجه به دلیل مشکلات فنی در حال تغییر مورد نیاز و پیمانکار عملکرد بالقوه تاخیر برای موشک دوم ماموریت — برای اولین بار برای حمل فضانوردان — می تواند فشار SLS برنامه هزینه به حدود 23 میلیارد دلار توسط 2023 به OIG ،

031020-sls-graphic.jpg
یک هنرمند ارائه ناسا فضا راه اندازی سیستم موشک. هزینه سنگین-موشک بالابر برنامه مورد نیاز توسط آژانس آرتمیس ماه برنامه است که انتظار می رود به بیش از 18 میلیارد دلار در زمان اولین موشک انفجار در 2021. ناسا

“از دسامبر 2019 ناسا تا به حال موظف $14.8 میلیارد دلار در SLS برنامه است و انتظار می رود به صرف در مجموع $17.4 میلیارد دلار توسط Artemis 1 تاریخ راه اندازی” این OIG گزارش گفت: با اشاره به اوایل نوامبر سال 2020 راه اندازی هدف است. “علاوه بر آرتمیس 1 هزینه این مقدار شامل آماده سازی برای آرتمیس 2 و 3 موتور جدید توسعه و بهبود بوستر.

روند اخبار ”

“با این حال همانطور که از ژانویه سال 2020 ناسا پیش بینی آرتمیس 1 تاریخ راه اندازی خواهد لغزش به بهار 2021 بیش از دو سال بعد از آن اولیه برنامه ریزی شده تاریخ راه اندازی با مجموع SLS برنامه هزینه های رو به افزایش به $18.3 میلیارد دلار در آن زمان.”

اگر دوم آرتمیس تاریخ راه اندازی ورقه به 2023, هزینه های اضافی را متحمل شده رانندگی SLS برنامه برچسب قیمت به حدود 22.8 میلیارد دلار در این گزارش گفت:.

در اکتبر 2018 حسابرسی OIG سرزنش بسیاری از تاخیر به تاریخ در “مدیریت فنی و زیرساخت مسائل رانده عمدتا توسط بوئینگ عملکرد ضعیف.” در حالی که بوئینگ و دیگر عمده SLS پیمانکاران اجرا تغییرات برای بهبود عملکرد OIG روز سه شنبه گفت که ناسا “در ادامه به تلاش مدیریت SLS هزینه های برنامه و برنامه.”

این آرتمیس برنامه تماس برای فرود فضانوردان در نزدیکی قطب جنوب ماه تا پایان سال 2024 یک هدف تاریخ تاسیس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که چهار سال زودتر از ناسا برنامه ریزی شده بود.

به وجود آوردن سازمان برنامه ریزی برای پرتاب فضانوردان سرنشین اوریون خدمه کپسول ساخته شده توسط لاکهید مارتین با استفاده از دو مرحله SLS راکت قدرتمند ترین بوستر تا کنون ساخته شده است.

اولیه بلوک 1 نسخه از این موشک را تولید می کند متناوب 8.8 میلیون پوند تراست در پرتاب با استفاده از دو نورث روپ گرومن جامد-سوخت بوستر و چهار روز رسانی Aerojet Rocketdyne RS-25 موتور اصلی سمت چپ بیش از شاتل فضایی برنامه.

برای آن سه پرواز موشک SLS مجهز خواهد شد با یک موقت برودتی فوقانی مرحله با استفاده از تنها یک هیدروژن-سوخت RL-10 موتور. به 322-پا بلند بلوک 1 SLS خواهد بود قادر به افزایش 70 تن به پایین مدار زمین یا 26 تن محموله به ماه.

دنبال نسخه با استفاده از یک قوی تر اکتشاف مرحله بالایی با چهار RL-10 موتور ارتقا جامد-سوخت بوستر و بالاتر-رانش موتور اصلی تولید خواهد شد و نزدیک به 12 میلیون پوند رانش به حرکت محموله به وزن بیش از 45 تن به ماه.

031020-sls-rollout.jpg
SLS هسته مرحله در نظر گرفته شده برای اولین آرتمیس ماموریت در سال 2021 است بريدن انتظار بارج برای ژانویه سفر به Stennis Space Center در می سی سی پی. نصب شده در یک آزمون ایستادن در Stennis مهندسین طرح ماه کار به اتمام موشک سیستم های قبل از یک مدت موتور اصلی تست شلیک بعد از این سال. ناسا

ناسا مدیران بوده است, امید به راه اندازی اولین SLS در یک unpiloted تست پرواز در اواخر این سال اما تا پایان 2019 مشخص بود پرواز بود و لغزش نیز به 2021. این آرتمیس 2 ماموریت حمل فضانوردان فراتر از ماه و بازگشت است هدفمند برای 2022-23 بازه زمانی با تلاش به زمین اولین زن و مرد در ماه تا پایان سال 2024.

هسته مرحله از موشک SLS مورد نیاز برای آرتمیس 1 تست پرواز است که در حال حاضر در برنامه فضایی سایوز در می سی سی پی نصب شده در یک آزمون ایستادن به مدت شش ماه کار به اتمام آن بی شمار سیستم های اوج خود رسید در یک مدت موتور شلیک شناخته شده به عنوان “سبز اجرا شود.”

اگر همه می رود و این مرحله خواهد بود حمل به مرکز فضایی کندی در اواخر این سال برای راه اندازی و آماده سازی.

بر اساس بررسی آن از SLS هزینه به تاریخ OIG “یافت می شود که این برنامه بیش از آن آژانس پایه تعهد (ABC) — است که هزینه و برنامه ریزی خطوط متعهد به کنگره که در برابر یک برنامه اندازه گیری — حداقل 33 درصد در پایان سال مالی 2019.”

دلار 17.4 میلیارد دلار عنوان کرد ناسا SLS هزینه از طریق آرتمیس 1 شامل 6 میلیارد دلار در هزینه های توسعه است که ناسا نیست آهنگ به عنوان بخشی از خود را پایه تعهد است. 2 میلیارد دلار هزینه سرریز شد نسبت به انواع مسائل از جمله مشکلات فنی ساختمان بوئینگ مراحل مشکل با سوخت بوش مورد استفاده در بوستر جامد موشک و توسعه جدید RS-25 موتور کنترل.

در این گزارش ذکر شده پنج توصیه برای بهبود ناسا بینش هزینه های برنامه و مطابق با قانون فدرال از جمله اطلاع رسانی کنگره اگر ABC برای یک برنامه است که بیش از 30 درصد یا بیشتر است. در پاسخ رسمی ناسا گفت: این موافقت با توصیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de