ناسا فضا کاهو سالم و مغذی هموار کردن راه برای محصولات بر روی ماه و مریخ

نیوزویک | No comments

کاهو رشد در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی بین 2014 و 2016 شد فقط به عنوان امن و مغذی به عنوان محصولات زراعی کشت شده در زمین دانشمندان دریافته اند. پیدا کردن کمک خواهد کرد هموار کردن راه برای سبزیجات به رشد در دیگر ماموریت به ماه مریخ و فراتر از آن, محققان می گویند.

قرمز کاهو دانه فرستاده شد به ISS به عنوان بخشی از یک آزمایش برای دیدن اگر کشت در فضای ممکن بود. فضانوردان رشد و خوردن کاهو به عنوان بخشی از سیستم تولید سبزیجات آزمایش لقب “گیاهی” ،

“[فضانوردان] ارسال شده عکس از خرچنگ سالاد کاهو پیچد که آنها ساخته شده و ما شنیده ام که آنها می خوردند کاهو در چیزبرگر و tacos آنها ساخته شده از آیتم های در دسترس” ناسا کریستینا خداداد و گییا ماسا از مرکز فضایی کندی گفت: نیوزویک در ایمیل.

خداداد و ماسا در حال نویسندگان یک مطالعه که به بررسی میکروبیولوژیکی و کیفیت تغذیه از کاهو پس از روی لئامت دادن در ISS است. نمونه کاهو یخ زده بود و فرستاده شده به زمین که در آن محققان با انجام آزمایش های کاهو برای هر گونه تفاوت. به عنوان یک کنترل تیم نیز رشد محصول در شرایط مشابه بر روی زمین است. گیاهان کشت شدند در اتاق با چراغ روشنایی و سیستم های آبیاری. یافته های منتشر شده در مجله Frontiers در علوم گیاهی.

بسیاری از مواد غذایی خورده شده توسط فضانوردان در ISS است که فرآوری شده و بسته بندی شده از قبل. در طول زمان این مواد غذایی ذخیره شده شروع به از دست دادن کیفیت و تغذیه. در حالی که این مسئله برای فضانوردان در هیئت مدیره به عنوان مواد غذایی از زمین عرضه شده است به طور منظم برای مدت طولانی-مدت spaceflight—مانند کسانی که به ماه و مریخ است که ناسا در حال حاضر برنامه ریزی—موضوع تغذیه می تواند تبدیل به یک مشکل. یک ماموریت سرنشین دار به مریخ برای مثال ممکن است شامل مواد غذایی که از پیش فرستاده طولانی قبل از فضانوردان می رسند.

“در حال حاضر ما نمی تواند تضمین نماید که ما یک رژیم غذایی برای دیدار با نیازهای خدمه این دیگر ماموریت های اعماق فضا بنابراین یک راه حل بالقوه خواهد بود به مکمل رژیم غذایی بسته بندی شده با تولید” خداداد و ماسا گفت. “این [فضای رشد کاهو] ارائه خواهد شد اضافی ویتامین ها و دیگر مواد مغذی و طعم و بافت و انواع بسته بندی رژیم غذایی. رشد گیاهان نیز ممکن است کمک کند با منو خستگی و ارائه مزایای روانی هنگامی که فضانوردان به دور از خانه. در دراز مدت اگر ما همیشه می خواهید به فضا استعمار رشد محصولات کشاورزی بسیار مهم خواهد بود برای ایجاد هر سطح از توسعه پایدار و خودکفایی.

“در علاوه بر این به ارائه مواد غذایی و گیاهان نیز ممکن است نقش مهمی در زندگی آینده پشتیبانی سیستم مورد نیاز برای بلند مدت ماموریت. گیاهان تولید اکسیژن و همچنین حذف و تعمیر دی اکسید کربن بسیار مهم است که در سیستم های بسته مانند ISS یا ماه آینده/مریخ امکانات.”

تجزیه و تحلیل رشد کاهو در ISS نشان داد آن بود که قابل مقایسه با گیاهانی که بر روی زمین است. ارزش غذایی آن را تا حد زیادی همان که بودند ميكروب. آنها همچنین دریافتند که هیچ یک از انواع باکتری ها بودند کسانی که شناخته شده است به علت بیماری در انسان مانند E. coli و سالمونلا.

space lettuce
کاهو رشد در ISS است. محققان دریافته اند تلخه بود که مغذی و سالم به عنوان گروه کنترل رشد بر روی زمین است.
ناسا

بزرگترین مسائل برای رشد محصولات کشاورزی در فضا محققان گفت: ارائه آب و اکسیژن و مواد مغذی به ریشه. “در ایستگاه فضایی شما هیچ جابجایی طبیعی و آب و هوایی خوب مخلوط” آنها توضیح داد. “ریشه های گیاه نیاز به آب و اکسیژن و گرفتن صحیح سطوح بسیار روی حیله و تزویر. انجام این کار در یک پایدار و قابل استفاده مجدد رویکرد با استفاده از قدرت کم, جرم, حجم, و خدمه نیروی کار است و حتی سخت تر است.”

اما آنها گفتند که با حق رشد گیاه سیستم های کاهو و دیگر محصولات می توان به رشد در هر نقطه. این شامل ماه و مریخ. خداداد و ماسا گفت: یکی دیگر وجود دارد گیاهی مجلسی در ISS در حال حاضر فضانوردان در هیئت مدیره در حال رشد و تست محصولات مختلف. نمونه در حال بازگشت به زمین برای تجزیه و تحلیل.

“درک چگونگی رشد گونه های مختلف تاثیر می گذارد این اکوسیستم بسیار مهم است” خداداد و ماسا گفت. “ما همچنان به مطالعه تغییراتی که در طول زمان برای دیدن دینامیک میکروبی ساختار جامعه. ما همچنین در ادامه به آزمون دیگر محصولات با علاوه بر این از کوچک باردهی محصولات مانند فلفل و گوجه فرنگی در چند سال آینده… ما امیدواریم که به زودی برای رسیدن به نقطه ای که در آن فضانوردان قادر خواهد بود برای انتخاب محصولات است که آنها می خواهند به رشد است.”

برند وولف از انگلستان جان Innes مرکز مستقل تحقیقات مرکز علوم گیاهی و ژنتیک و میکروبیولوژی اظهار نظر در این مطالعه: “تثبیت شده درون ذهن انسان یک انگیزه قوی برای تسخیر خارجی مراتع گفت:” نیوزویک در ایمیل. “این تمایل به صورت ناشناخته اما باید متعادل با ما دلتنگ و روانی و نیازهای زیستی برای ساده است ، این مطالعه [توسط Khodada و همکاران] نشان می دهد که ظریف برگ کاهو می توان به رشد در فضا و رسیدن به اصل تغذیه ای [و میکروبی] کیفیت به عنوان بر روی زمین در نتیجه آوردن ما یک گام نزدیک تر به استعمار فرا زمینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>