گردباد لمس کردن در سراسر ایالت تنسی شنبه کشته شدن حداقل 22 نفر و ترک نامشخص تعداد گم شده و به گفته مقامات. تنسی در حال حاضر تحت یک حالت اضطراری است.

مرگ و میر بود و نه صبح روز سه شنبه اما شروع به پریدن کرد به 22 با ظهر که بدن بدست آمده از سقوط ساختمان با توجه به تنسی سازمان مدیریت اضطراری.

وجود دارد تعداد زیادی از مردم هنوز هم از دست رفته در سراسر کشور توجه کنند. آنها را با ارائه یک شماره از دست رفته صبح روز سه شنبه به عنوان جستجو و نجات خدمه هنوز در حال کار. فرماندار تنسی لایحه لی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که تعداد تلفات به احتمال زیاد افزایش خواهد تا پایان روز است.

روند اخبار ”

“شب گذشته یادآور چگونه شکننده زندگی است” نشویل شهردار جان کوپر در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

Tornado damage in Nashville, Tennessee
گردباد آسیب در نشویل در اوایل مارس 3 سال 2020 است. WTVF-تلویزیون

ویرانی می آید در همان روز که تنسی شرکت در سه شنبه اولیه ریاست جمهوری که بیش از 30 ٪ از تمام نمایندگان اهدا خواهد شد. مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه که گردباد آسیب دیده 15 از 169 رای گیری ،

تنها چند ساعت قبل از رای گیری قرار است به زودی دولت را کمیسیون انتخابات ایجاد کرده است مکان های جایگزین برای مردم اختصاص داده شده به آسیب دیده نظرسنجی مکان برای رای دادن. مقامات تشویق ساکنان به بررسی کنید که آیا خود بگوئید تحت تاثیر قرار است.

این گردباد نابود حداقل 48 ساختمان را ترک کرده اند حدود 50000 مشتریان بدون قدرت سخن گفته است. یک گردباد پاره پاره از طریق مرکز شهر نشویل و آمار شهرستان CBS وابسته WTVF به طور مستقیم.

یک ویدئویی ارسال شده از شرق نشویل نشان داد آنچه به نظر می رسد به خوبی تعریف شده قیف در حال حرکت به سرعت در سراسر شهرستان. رعد و برق بارها و بارها دیدم در حالی که در بسیاری از شهر بود در تاریکی. این whir باد می تواند شنیده gusting پس از گردباد نقل مکان کرد و دور از چشم.

این شهر مرکز عملیات اضطراری فعال شده است و یک پناهگاه اضطراری تنظیم شده است. ساکنان شده اند خواست برای جلوگیری از قطع خطوط برق به عنوان برخی از 74,000 خانه و کسب و کار بدون برق بودند.

مدارس بسته شده اند برای بعد اما اکثر مراکز رای گیری برای سه شنبه اولیه در حال باز ماندن.

این گردباد که آمار مرکز شهر نشویل گزارش باقی مانده بر روی زمین را به گوشه عزلت یک محله در حدود 10 مایلی شرق. این شهر تاریخی در جرمنتاون محله دچار آسیب قابل توجه است.

WTVF نامیده می شود که آسیب در نشویل منطقه “خیره کننده است.” نشویل شهردار جان کوپر در توییتر نوشت که “جامعه را ویران شده است.”

“نشویل است, صدمه زدن به,” او نوشت. “… قلب من می رود به کسانی که عزیزانشان را از دست داده. مطمئن شوید که به قرض دادن یک دست کمک به همسایه در نیاز و بیایید با هم به عنوان یک جامعه و یک بار دیگر. با هم, ما را از این طریق دریافت کنید و بیرون آمدن قوی تر است.”

بخش هایی از ایالت تنسی دانشگاه پردیس آسیب دیده بودند با یک گردباد اما در بهار ،

گزارش نشت گاز مجبور یک تخلیه IMT ساختمان در جرمنتاون با توجه به WSMV-TV. عکس نشان داد ده ها تن از مردم در خیابان حمل وسایل خود را طولانی نیست پس از گردباد منتقل شده از طریق شهرستان است.

فرماندار لی گفت در توییتر که دولت “اتحاد فعال قوی پاسخ هماهنگ تلاش به شب گذشته طوفان ویرانگر.”

“در ساعت های آینده ما ادامه خواهد داد استقرار جستجو و نجات تیم باز کردن پناهگاه در سراسر کشور و ارسال پرسنل اورژانس به جوامع ما سخت ترین ضربه.”

APTOPIX Severe Weather Tennessee
یک مرد به نظر می رسد بیش از ساختمان های تخریب شده توسط طوفان جمعه, آوریل 3 سال 2020 در Nashville, Tenn. علامت هامفری / AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im