گردباد لمس کردن در سراسر ایالت تنسی در روز سه شنبه کشته شدن حداقل 25 نفر و ترک نامشخص تعداد گم شده و به گفته مقامات. تنسی در حال حاضر تحت یک حالت اضطراری است.

مرگ و میر بود و نه صبح روز سه شنبه اما شروع به پریدن کرد به 25 توسط اوایل شب به عنوان بدن بدست آمده از سقوط ساختمان با توجه به تنسی سازمان مدیریت اضطراری.

مردم هنوز هم از دست رفته در سراسر کشور توجه کنند. آنها را با ارائه یک شماره از دست رفته صبح روز سه شنبه به عنوان جستجو و نجات خدمه هنوز در حال کار. فرماندار تنسی لایحه لی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که تعداد تلفات به احتمال زیاد افزایش خواهد تا پایان روز است.

روند اخبار ”

“مردم وجود دارد که هنوز حساب نشده به خصوص در Putnam county” لی گفت: در دومین کنفرانس مطبوعاتی بعد در روز.

“شب گذشته یادآور چگونه شکننده زندگی است” نشویل شهردار جان کوپر در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

مقامات اعلام کرد گارد ملی اعزام شده است در درجه اول در Putnam County, و وجود دارد 12,000 guardsmen در دسترس برای بیشتر استقرار در سراسر کشور.

ویرانی می آید در همان روز که تنسی شرکت در سه شنبه اولیه ریاست جمهوری که بیش از 30 ٪ از تمام نمایندگان اهدا خواهد شد. مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه که گردباد آسیب دیده 15 از 169 رای گیری ،

تنها چند ساعت قبل از رای گیری قرار است به زودی دولت را کمیسیون انتخابات ایجاد مکان های جایگزین برای مردم اختصاص داده شده به آسیب دیده نظرسنجی مکان برای رای دادن. مقامات تشویق ساکنان به بررسی کنید که آیا خود بگوئید تحت تاثیر قرار است. تمام حوزه های رأی گیری باز خواهد شد حداقل تا 8 بعد از ظهر و مکان های مختلف باز باقی خواهد ماند تا 10 p. m.

این گردباد نابود حداقل 48 ساختمان را ترک کرده اند حدود 50000 مشتریان بدون قدرت سخن گفته است. یک گردباد پاره پاره از طریق مرکز شهر نشویل و آمار شهرستان CBS وابسته WTVF به طور مستقیم. هنوز هم وجود دارد 43,000 مشتریان بدون قدرت در 4:30 p. m. ET.

Nineteen Dead As Tornadoes Roar Across Tennessee, Including Nashville
صفحه اصلی نشان داده شده است نابود باد بالا از یکی از چندین گردباد که پاره از طریق دولت یک شبه در 3 مارس سال 2020 در کوکویل تنسی. برت کارلسن / گتی

این گردباد باعث آسیب قابل توجهی به دلیل قدرت خود را. خدمات ملی آب و هوا تخمین زده است که یک گردباد است که آمار شهرستان ماونت جولیات و Donelson تنسی بود “حداقل” یک EF-3 که نشان می دهد “شدید” گردباد ناشی از 136 به 165 مایل در ساعت باد.

“به منظور به سقوط ساختمان به این کار آن بود EF-3 یا EF-4” گفت: CBS اخبار هواشناس جف Berardelli.

با توجه به Berardelli این گردباد’ شدت ناشی از برخورد بادهای قوی از 150 کیلومتر در ساعت که از غرب در سطوح فوقانی جو — نزدیکی از 30000 پا — با مقدار ضعیف تر باد در سطح زمین فشار از سمت جنوب.

در علاوه بر این به سطح بالای جریان جت وجود دارد مربوط به سطح پایین جریان جت حمل طوفان نیروی باد — 75 مایل در ساعت — نیز که از غرب. با توجه به Berardelli در حالی که سه رقمی باد در بالا جریان جت کمک به گردباد از سوی غرب باد در سطح پایین تر بود و به احتمال زیاد بزرگتر کمک کند.

“بنابراین شما به معنای واقعی کلمه باید زاویه 90 درجه در جو: بادها در سطح وزش نسیم ملایم وزش باد از جنوب غرب با بادها در جو فوقانی باد به طور مستقیم از غرب,” او گفت:.

تفاوت در سرعت و جهت باد از سطوح بالا به زمین ایجاد چیزی به نام “باد برشی.” وزش برشی قرار می دهد یک “چرخش” در جو و ابرها که از آن عبور کند. که در حال چرخش حرکت شلاق تا supercell رعد و برق و قطره گردباد.

“هنگامی که شما یک جریان جت 150 به 170 مایل در ساعت در بالاترین نقطهء کشتی این طوفان را که باد با صدا غذا خوردن درست را به زمین و این چیزی است که اتفاق افتاده است” Berardelli گفت.

چرا تنسی گردباد شد و پس از آسیب رساندن

یک ویدئویی ارسال شده از شرق نشویل نشان داد آنچه به نظر می رسد به خوبی تعریف شده قیف در حال حرکت به سرعت در سراسر شهرستان. رعد و برق بارها و بارها دیدم در حالی که در بسیاری از شهر بود در تاریکی. این whir باد می تواند شنیده gusting پس از گردباد نقل مکان کرد و دور از چشم.

این شهر مرکز عملیات اضطراری فعال شده است و یک پناهگاه اضطراری تنظیم شده است. ساکنان شده اند خواست به ماندن در خارج از جاده به منظور جلوگیری از قطع خطوط برق به عنوان برخی از 74,000 خانه و کسب و کار بدون برق بودند.

مدارس بسته شده اند برای بعد اما اکثر مراکز رای گیری برای سه شنبه اولیه در حال باز ماندن.

این گردباد که آمار مرکز شهر نشویل گزارش باقی مانده بر روی زمین را به گوشه عزلت یک محله در حدود 10 مایلی شرق. این شهر تاریخی در جرمنتاون محله دچار آسیب قابل توجه است.

APTOPIX Severe Weather Tennessee
یک مرد به نظر می رسد بیش از ساختمان های تخریب شده توسط طوفان جمعه, آوریل 3 سال 2020 در Nashville, Tenn. علامت هامفری / AP

WTVF نامیده می شود که آسیب در نشویل منطقه “خیره کننده است.” نشویل شهردار جان کوپر در توییتر نوشت که “جامعه را ویران شده است.”

“نشویل است, صدمه زدن به,” او نوشت. “… قلب من می رود به کسانی که عزیزانشان را از دست داده. مطمئن شوید که به قرض دادن یک دست کمک به همسایه در نیاز و بیایید با هم به عنوان یک جامعه و یک بار دیگر. با هم, ما را از این طریق دریافت کنید و بیرون آمدن قوی تر است.”

بخش هایی از ایالت تنسی دانشگاه پردیس آسیب دیده بودند با یک گردباد اما در بهار ،

گزارش نشت گاز مجبور یک تخلیه IMT ساختمان در جرمنتاون با توجه به WSMV-TV. عکس نشان داد ده ها تن از مردم در خیابان حمل وسایل خود را طولانی نیست پس از گردباد منتقل شده از طریق شهرستان است.

فرماندار لی گفت در توییتر که دولت “اتحاد فعال قوی پاسخ هماهنگ تلاش به شب گذشته طوفان ویرانگر.”

“در ساعت های آینده ما ادامه خواهد داد استقرار جستجو و نجات تیم باز کردن پناهگاه در سراسر کشور و ارسال پرسنل اورژانس به جوامع ما سخت ترین ضربه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im