ملی نوشیدن شراب روز 2020: تخفیف در قرمز و سفید و شراب سرخ

ملی نوشیدن شراب روز 2020 است امروز—تعطیلات ملی جشن گرفته می شود با بهره گیری از یک یا دو لیوان شراب مورد علاقه خود را. را بیشتر از تعطیلات خرید سفید و قرمز و یا آناناس, در, فروش, و یا با تخفیف های مختلف از شراب خرده فروشان. با توجه به خرده فروشی من نه در اینجا بهترین معاملات به حال در ملی نوشیدن شراب روز سال 2020 است.

ملی نوشیدن شراب روز 2020 معاملات

  • مجموع شراب
  • Winc
  • Wine.com
  • شراب فروش

مجموع شراب

دریافت 10 درصد خاموش هنگامی که شما ترکیب و مطابقت با شش یا بیشتر از شراب در مجموع شراب این ملی نوشیدن شراب در روز است. و یا دریافت 15 درصد شش یا بیشتر کارخانه شراب سازی مستقیم شراب با promo code: YTMIX6 در حال حاضر در دسترس از طریق 8 مارس.

با این معاملات شما می توانید قرمز, شراب و شراب سرخ را امتحان کنید و یا ترکیب و مطابقت چند از مورد علاقه خود را رقم.

متناوبا شما می تواند صرفه جویی 10 $هنگامی که شما خرید سه بطری رودخانه جاده Chardonnay.

glass red wine
یک sommelier هرچه یک لیوان Ao یون شراب در Ao یون تاکستان واقع در زیر Meili کوه در Adong در جنوب غربی چین در استان یوننان.
فرد دوفور/گتی

Winc

شما می توانید با 45 درصد اولین سفارش خود را در Winc با یک کد تخفیف خرده فروشی از من نیست: RMN45. یا ثبت نام به Winc به دریافت 35 درصد به علاوه حمل و نقل رایگان وقتی که شما خرید و یا بیشتر از چهار بطری از شراب است.

علاوه بر این شما می توانید یک بررسی کوتاه در Winc می شود توصیه می شود یک جعبه چهار شراب گونه است که شما سپس می توانید خرید با کوپن برای $20 off.

Wine.com

سفارش $100 یا بیشتر از شراب برای اولین بار در Wine.com و با استفاده از کد NEW2020 به 20 دلار در دسترس در حال حاضر از طریق مارس 29. استفاده از کد BOLD10 به دریافت $10 برای اولین بار منظور از $75 یا بیشتر.

Wine.com همچنین میزبانی فروش در ده ها تن از بطری با برخی از انواع هزینه به عنوان کمی به عنوان $7.99.

شراب فروش

شما می توانید خرید با تخفیف شراب در شراب فروش, جمله, جهانی, تور شراب مجموعه نمونه مورد 18 750 میلی لیتر بطری شراب برای 99 $از $320. یا یک مورد از 12 بطری شراب برای $72 را از $200.

زمانی که ملی است نوشیدن شراب در روز ؟

ملی نوشیدن شراب در شب سقوط در فوریه 18, اما از آن است که به دور از تنها تعطیلات که جشن شراب. اولا شراب ملی روز است که در مارس 25, اما برای کسانی که به دنبال یک مطلب خاص شراب تعطیلات ملی شراب سرخ روز است که در ژوئن 13, ملی, شراب سفید روز است که در 4 اوت و ملی شراب قرمز در روز در اوت 28. و اگر این کافی نیست شراب مبتنی بر تعطیلات به نگاه به جلو به در طول سال ملی پنیر و شراب بعد در جولای 25.

نیوزویک است مشارکت سهامداران. اگر شما خرید با استفاده از لینک های ما, ما ممکن است کسب سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de