پرستاران ملی هفته 2020 معاملات و موارد رایگان برای کارکنان بهداشتی درمانی در Dunkin’, مترو, استارباکس و بیشتر

امروز نشانه شروع پرستاران ملی هفته اختصاص داده شده به تجلیل از افرادی که در خدمت ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی و به خصوص در طول coronavirus شیوع خطر جان خود را برای نجات دیگران.

مارس 6 نیز ملی روز پرستار در ایالات متحده و ممکن است 12 علامت بین المللی پرستاران روز در سراسر جهان و فلورانس Nightengale تولد.

با توجه به آمریکایی انجمن پرستاران (ANA) و پرستاران در هفته بين اکتبر 11 تا 16 سال 1954 به مناسبت سالگرد 100 از فلورانس نایتینگل ماموریت به کریمه.

اما آن را تا سال 1974 زمانی که نیکسون رئیس جمهور با صدور یک اعلامیه که یک هفته خواهد بود تعیین شده از سوی کاخ سفید به عنوان ملی, پرستار هفته.

پس از سالها مبارزه برای یک روز از به رسمیت شناختن حرفه جمهور ریگان اعلام کرد مه 6 سال 1982 به رسمیت شناختن ملی روز برای پرستاران.

در سال 1993 آنا هیئت مدیره تعیین شده ممکن است 6 تا 12 به عنوان دائمی خرما برای مشاهده پرستاران ملی در هفته است. آن انجام شده است پس از سال 1994 تا امروز.

IStock National Nurses Week 2020
سهام تصویر: پرستاران نقش مهمی در خط مقدم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
iStock

پرستاران ملی هفته معاملات و مباحث

این معاملات به طور خاص برای پرستاران ثبت نام شده تا خرس در ذهن شما ممکن است به اثبات وضعیت خود را با شناسایی رسمی مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد.

Dunkin’: در پرستاران ملی روز مارس 6, Dunkin’ ارائه شده است رایگان و متوسط داغ و یا سرد قهوه و شیرینی—خرید لازم است به همه کارکنان بهداشتی درمانی که مراجعه شرکت Dunkin’ رستوران ها در سراسر کشور, در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

“به عنوان یک نام تجاری با میراث خدمت کسانی که خدمت می کنند قدردانی می کنیم و افتخار قهرمانانه کار و تعهد تزلزل ناپذیر پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی نشان می دهد هر روز می گوید:” دیو هافمن مدیر عامل شرکت Dunkin’ علامت های تجاری. “خود را فارغ از خود فداکاری های الهام بخش همه ما را به گرد هم می آیند به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از جوامع ما. ما می خواهیم مردم در مقدم بدانند که ما پشت خود را و آنها می توانند در Dunkin’ برای کمک به نگه داشتن آنها را در حال اجرا است.”

مترو: مشتریان باید توانایی برای کمک به تغذیه پرستاران مبارزه در خطوط مقدم با نام تجاری گفت: عصر ایران. از طریق مه 10 سال 2020 برای هر مترو منظور از $15 یا بیشتر از طریق Postmates مترو اهدا خواهد شد 6 اینچ زیر برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران است.

جف Kaplow یک شهر نیویورک صاحب حق رای دادن اهدا کرده است بیش از 6000 subs به شهر نیویورک بهداشت و درمان کارگران مبارزه در خطوط مقدم.

آیک عشق و ساندویچ: در مارس 6, همه کارکنان بهداشتی درمانی دریافت 50 درصد خود را در فروشگاه takeout سفارشات در آیک را زمانی که آنها خود را نشان می دهد ID. در طول هفته آینده آیک را نیز اهدای صدها نفر از ساندویچ به امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کالیفرنیا و آریزونا. “ما می خواهیم به انجام بخشی خود را برای کمک به غلبه بر این بیماری همه گیر با ساخت مطمئن شوید که کارگران خط مقدم مراقبت از هستند می گوید:” Renae اسکات CMO از آیک عشق & ساندویچ. “حمایت از پرستاران در خط مقدم است و فقط بخشی از تعهد خود نسبت به “عشق” بخشی از ما “آیک عشق و ساندویچ” نام و نام خانوادگی.”

فعل: نوار انرژی نام تجاری ارائه شده است, بهداشت و درمان کارگران رایگان نوار زمانی که آنها متن 415-915-8372. میله های زندان تحویل داده خواهد شد درهای خود را به رایگان با توجه به نام تجاری.

گریمالدی است: تا مارس 8, 2020, پرستاران را دریافت 15 درصد از هر وعده غذایی خرید در پیتزا فروشی. “ما حمایت از جوامع محلی و دادن همواره یک اولویت بالا برای گریمالدی پیتزا فروشی می گوید:” رئیس جمهور اریک Greenwald. “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما مفتخریم به انجام بخشی از ما برای حمایت از معلمان و پرستاران که در هر روز در طول این بیماری همه گیر.”

وترلو آب گازدار: نوشیدنی با نام تجاری خواهد شد به دور از 500 رایگان 8-بسته/12 بسته مورد کوپن به پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان برای پرستاران در هفته است. این برابر است تا به 6000 قوطی از شجاعانه با طعم آب گازدار.

با شروع از آوریل 6 مارس 12, مردم, می سر به واترلو را Instagram و Facebook صفحه و به نظر برای یک شانس برای برنده شدن در این مباحث—برندگان خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده. دوستان و خانواده همچنین می توانید برچسب های مورد علاقه خود را به دریافت یک مورد.

خرده فروشی من: کوپن وب سایت معاملات برای پرستاران برای مالش پرستاران در طول هفته است.

آدیداس: ورزشی نام تجاری ارائه 40 درصد تخفیف برای پرستاران و سایر متخصصان پزشکی.

BP/Amoco گاز: یک واحد-با استفاده از کد تخفیف برای 50 سنت در هر افتاده در یک BP یا Amoco سوخت خرید با استفاده از لینک.

استارباکس: قهوه خانه است از دادن رایگان قد بلند دم (گرم یا سرد) قهوه به اولین پاسخ دهندگان و خط مقدم بهداشت و درمان کارگران از طریق پایان ماه مه.

نیوزویک است وابسته به مشارکت بنابراین اگر شما خرید با استفاده از لینک های ما, ما ممکن است کسب سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر