خدمات پارک های ملی ارائه تورهای مجازی از بسته پارک ها

سی بی اس آمریکا | No comments

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور کسب و کار مدارس و رستوران ها برای قفل کردن درهای خود را — و در حال حاضر آن را مجبور به پارک های ملی ایالات متحده به عنوان به خوبی. اما برای کسانی که به دنبال فرار به طبیعت با خدمات پارک های ملی و دیگر شرکت ها در حال ارائه رایگان مجازی دسترسی داشته باشید.

در 17 مارس خدمات پارک های ملی اعلام شروع عملیات اصلاح در آن 419 پارک های ملی مطابق با توصیه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای کمک به کاهش گسترش coronavirus. NPS گفت: هوای فضاهای باز باقی خواهد ماند تا زمانی که آنها پایبند به هدایت اجتماعی فاصله.

“سلامت و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان و داوطلبان و همکاران اولویت از خدمات پارک های ملی گفت: وزیر امور داخلی دیوید برنارد. “پارک superintendents توانمند هستند برای تغییر عملیات خود را از جمله بسته شدن امکانات و لغو برنامه به نشانی گسترش coronavirus.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

تا کنون, کلرادو, Rocky Mountain National Park پارک ملی یوسیمیتی و هر دو جزیره الیس و جزیره آزادی در نیویورک را به طور کامل بسته کردن دسترسی عمومی. بسیاری دیگر از پارک های مانند خم بزرگ پارک ملی در تگزاس شن و ماسه سفید پارک ملی در نیومکزیکو Gettysburg ملی پارک نظامی در پنسیلوانیا و هاوایی پارک ملی آتشفشان در هاوایی در حال بسته شدن بازدید کنندگان به مراکز شبانه کمپینگ ها و موزه ها در حالی که نگه داشتن مسیرهای پیاده روی و جاده ها باز است.

اگر چه دسترسی به این نقاط است که به حداقل برسد در اینجا برخی از راه هایی برای ادامه گرفتن مجازی نفس هوای تازه.

پارک ملی خدمات تورهای مجازی

NPS ارائه می دهد تورهای مجازی از برخی از محبوب ترین, پارک, موزه ها و سایت های تاریخی. بازدید کنندگان می توانید به مجسمه آزادی, پارک ملی یلوستون در آیداهو و مونتانا و وایومینگ, پارک ملی دنالی و حفظ در آلاسکا فوقانی دلاور دیدنی و تفریحی رودخانه در نیویورک و پنسیلوانیا و شیاطین برج یادبود ملی در ایالت وایومینگ همه از ایمنی و راحتی از خانه. ده ها تن از دیگر نقاط می توان با جستجو در خدمات پارک های وب سایت.

گوگل, فرهنگ و هنر, تورهای مجازی

اگر NPS ارائه نمی دهد یک تور خاص پارک وجود دارد یک فرصت خوب برای گوگل خواهد شد. گوگل هنر و فرهنگ است و انتخاب 113 پارک ملی نمایش را انتخاب کنید از جمله Anacapa جزیره در کالیفرنیا در کوه راشمور در داکوتای جنوبی, گراند کانیون در آریزونا و خشک Tortugas پارک ملی در فلوریدا. این وب سایت همچنین شامل فیلم و عکس از موزه آثار و بیشتر.

بین المللی با Google Earth

Wanderlusters بی احساس با اخیر coronavirus ناشی از محدودیت های مسافرتی هنوز هم می توانید از خانه های خود. در بالای مجازی از طریق افزایش 31 پارک های ملی, Google Earth نیز ارائه می دهد مجازی treks از طریق Mt. فوجی در ژاپن Khumbu دره در پایه کوه. اورست در نپال, پارک ملی گومبه در تانزانیا و اهرام جیزه در مصر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>