ملی سیب زمینی تراشه روز امروز, مارس 14 اما چقدر شما می دانید در مورد یکی از تنقلات محبوب ترین در ایالات متحده آمریکا ؟ در ادامه به یادگیری در مورد تاریخچه سیب زمینی تراشه و پیدا کردن که در آن برای به دست آوردن بهترین معاملات و تبلیغات در محبوب سیب زمینی تراشه برندها از جمله دراز و Pringles.

سیب زمینی تراشه اختراع شد توسط جورج Crum در سال 1853. Crum کار در آشپزخانه از ماه Lake Lodge رفت و آمد مکرر در ساراتوگا اسپرینگز, n. y., هنگامی که یک مشتری شکایت کرده است که فرانسوی-سیب زمینی سرخ شد برش بیش از حد انبوه.

Crum در پاسخ برش سیب زمینی به عنوان نازک به عنوان او می تواند قبل از سرخ کردن آنها در روغن است. مشتری به پایان رسید تا عشق “تراشه” آیا به عنوان دیگر مشتریان. به “چیپس ساراتوگا” تبدیل به یکی از استراحتگاه محبوب ترین آیتم های منو.

Crum باز کردن رستوران خود را, “خرده خانه” در سال 1860 و در یکی از رستوران جاذبه های اصلی بود و یک کاسه چیپس سیب زمینی قرار داده شده در هر جدول.

تراشه محبوبیت در سراسر کشور و در سال 1895 ویلیام Tappendon ساخته شده چیپس سیب زمینی برای فروش در فروشگاه های مواد غذایی. در سال 1921 هانوفر خانه سیب زمینی شرکت تراشه به دنبال کت و شلوار در میان دیگران.

آن لورا Scudder در سال 1926 که اختراع مفهوم قرار دادن چیپس سیب زمینی در مهر و موم موم کیسه های کاغذی و در سال 1932 هرمان وضع را تاسیس اسم تجاری که شد برای اولین بار با موفقیت به بازار عرضه برند ملی از چیپس سیب زمینی.

امروز خرده فروش چیپس سیب زمینی در ایالات متحده بیش از 9 میلیارد دلار در هر سال و مارک های معروف عبارتند از Pringles, عمیق, رودخانه, کتری, Ruffles Zapp را کیپ Cod غذاهای کل 365 خانم Vickie را, کثیف, مسیر, 11, آقای, و Utz. جشن امریکا یکی از محبوب ترین تنقلات ملی سیب زمینی تراشه بعد با زیر معاملات و محصولات جدید است.

potato chips
یک تصویر عکس از چیپس سیب زمینی در فوریه 16, 2018, در, لندن, انگلستان.
دن Kitwood/گتی

ملی سیب زمینی تراشه روز 2020 معاملات

Chips Ahoy!

جشن ملی سیب زمینی تراشه روز با تلاش جدید و غیر معمول طعم چیپس سیب زمینی. Chips Ahoy! ساخته شده است یک طعم جدید ساخته شده با هرشی شیر شکلات و دیگر طعم ساخته شده با مینی ریس قطعات. آنها در دسترس خواهد بود برای خرید در سراسر کشور برای $2.95 هر.

کثیف, چیپس سیب زمینی

کثیف, چیپس سیب زمینی, یک Utz نام تجاری است که ارائه حمل و نقل رایگان در سفارشات از چیپس سیب زمینی تا 15 مارس.

اوله شور

دریافت 10 درصد خود را سفارش بعدی از چیپس سیب زمینی (یا خوراک ذرت بو داده) از بیش از 100 دلار در اوله شور را با کد های تبلیغاتی 10Potatos.

هدف

شما می توانید یک معامله برای خرید چهار دریافت یک رایگان در همان روز سفارش خدمات در Pringles در هدف با طعم پیتزا و کباب شامل ارائه دهد.

Utz

Utz جشن ملی سیب زمینی تراشه روز به مشتریان ارائه حمل و نقل رایگان تا روز یکشنبه, مارس 15 تا سهام مورد علاقه خود را Utz تراشه طعم در سفارشی خود را بسته است.

Walgreens

فروشگاه کتری چیپس چیپس سیب زمینی در Walgreens برای یکی برای $2.99 یا دو برای $5.00 و فروشگاه Pringles منظم و موجی سیب زمینی چیپس در Walgreens برای یکی برای $1.99 یا سه برای $5.00.

Walmart

Walmart مختلف تراشه برندها در فروش از جمله Doritos, ذخیره کردن و Cheetos فقط در زمان برای ملی سیب زمینی تراشه روز. محبوب طعم با تخفیف, مانند, Doritos Nacho پنیر و وضع اصلی, خامه ترش و پیاز و کباب.

Zapp را

شما می توانید رایگان Zapp را برای یک سال درخواست که یک فروشگاه در نزدیکی شما سهام جدید خود را به عطر و طعم چشم بد. Zapp را نیز جشن ملی سیب زمینی تراشه روز با حمل و نقل رایگان تا 15 مارس.

نیوزویک است مشارکت سهامداران. اگر شما خرید با استفاده از لینک های ما, ما ممکن است کسب سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im