مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تست مثبت برای COVID-19

واشنگتن — مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یک مقام کاخ سفید تایید کرد به رادیو فردا.

اوبراین به نظر می رسد بالاترین-رتبه بندی رسمی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تبدیل شدن به آلوده به کوروناویروس.

سفید خانه های رسمی گفت: اوبراین است “علائم خفیف بوده و خود منزوی و کار از یک مکان امن کردن سایت.” این مقام گفت: نه رئیس جمهور و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس در معرض خطر قرار گرفتن در معرض. رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: او دیده نمی اوبراین به تازگی.

“این کار از شورای امنیت ملی همچنان بدون وقفه” این مقام کاخ سفید گفت.

بلومبرگ گزارش اولين اوبراین آزمایش مثبت است.

چندین شورای امنیت ملی کارکنان گفت: CBS News آنها را نمی دانم هر چیزی در مورد اوبراین مثبت تشخيص قبل از تماس با رسانه ها.

معلوم نیست چه اوبراین قرارداد coronavirus. او و معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger سفر به پاریس در اوایل این ماه که در طی آن اوبراین ملاقات با همتایان خود از فرانسه و آلمان و ایتالیا و انگلستان و همچنین دیگر مقامات اروپایی. اوبراین نیز بازدید, Aisne-Marne آمریکا گورستان در شمال فرانسه و با حضور در روز باستیل مراسم است.

اوبراین است نه اولین کسی مشغول به کار در کاخ سفید به قرارداد coronavirus هر چند او به نظر می رسد نزدیک ترین مشاور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تست مثبت است. در ماه مه کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, آزمایش مثبت و یک مشاور نظامی اختصاص داده شده به کاخ سفید به عنوان یک نوکر به آقای ترامپ نیز آزمایش مثبت برای coronavirus.

هفته گذشته دریایی سپاه, سخنگوی تایید دریایی اختصاص داده شده به رئیس جمهور اسکادران هلیکوپتر آزمایش مثبت است. دریایی بود در تماس با دریایی یک هلیکوپتر رئیس جمهور.

Coronavirus بحران در هفته های اخیر بدتر شده و در بسیاری از کشورهای سراسر کشور پیشرو فرمانداران به reimpose محدودیت در کسب و کار و صدور حکم الزام مردم به پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی.

شده اند وجود دارد بیش از 4.2 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و بیش از 146,000 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im