اعتماد ملی سقوط قربانی به Blackbaud حمله سایبری

اعتماد ملی تبدیل شده است آخرین سازمان به فاش کردن آن کاهش یافته است قربانی یک حمله سایبری که تا کنون تحت تاثیر حداقل 125 سازمان در بریتانیا.

Blackbaud های محاسبات ابری ارائه دهنده مجبور شده است به اطلاع ده ها تن از سازمان های خیریه و سازمان ها و دانشگاه ها پس از آن توسط هکرها هدف قرار داده است.

این شرکت گفت: این اطلاعات نقض نمی بینم حساب بانکی و یا پرداخت جزئیات سقوط به دست cybercriminals اما تایید آن را پرداخت باج برای متوقف کردن سیستم های خود را از بودن و خراب شده.

شب گذشته اعتماد ملی گفت که اطلاعات مربوط به آن “داوطلب و جمع آوری کمک های مالی جامعه” بوده است در نقض اما پایگاه داده از آن پنج میلیون قوی بود که عضویت نهفته نیست.

جان تاونسند مدیر ارشد فناوری اطلاعات برای خیریه گفت: “ما را به ما حفاظت از داده ها تعهدات بسیار جدی است. به عنوان به زودی به عنوان ما آگاه شد از این حادثه ما راه اندازی یک تحقیقات داخلی و در حال کار با شخص ثالث تامین کننده Blackbaud برای ارزیابی اینکه آیا هر بیشتر عمل مورد نیاز است.

“این ما را تحت تاثیر قرار داوطلبانه و جمع آوری کمک های مالی جامعه و نه شامل هر گونه اطلاعات از ما عضویت در پایگاه داده. ما در حال حاضر در روند شناسایی و اطلاع رسانی به کسانی که تحت تاثیر قرار است.

“ما گفته شده است که هیچ مالی اطلاعات کارت اعتباری و اطلاعات حساب یا کلمه عبور در دسترس بودند به عنوان یک نتیجه از Blackbaud نقض و درک کنند که هر گونه اطلاعات است که دیده شده و نابود شده است.

“ما گزارش حادثه به انگلستان تنظیم برای حفاظت از داده, کمیساریای اطلاعات و کمیسیون خیریه.”

دفتر کمیساریای اطلاعات را دیروز تایید کرد که 125 سازمان شده بود در تماس با ما در ارتباط به این رویداد اما از آن است که پیش بینی شده این تعداد افزایش خواهد یافت.

یک میزبان از دانشگاه ها و سازمان ها از جمله سو رایدر ترمینال بیماری خیریه و بحران بی خانمان خیریه در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است.

یک سخنگوی ICO گفت: “BlackBaud گزارش کرده است یک نقض داده ها حادثه است که به طور بالقوه تحت تاثیر تعداد زیادی از بریتانیا در سازمان با استفاده از خدمات خود را و ما در حال ساخت سوالات.

“سازمان های درگیر باید در تماس با مشتریان خود را به آنها اطلاع اگر اطلاعات شخصی خود را نهفته شده است.”

این حمله که در زمان ممکن است, اما تنها پدید آمده در این ماه باعث شده است تا نگرانی های حریم خصوصی داده Blackbaud گفت: هکرها تا به حال کپی یک زیر مجموعه از داده ها از سیستم های آن است.

در بیانیه ای در سایت خود Blackbaud گفت: آن متوقف شده بود هکرها مسدود کردن آن از سیستم خود را و رمزنگاری فایل ها و. آن را پرداخت cybercriminals باج به حذف داده و گفت: آن را تا به حال دریافت تاییدیه که کپی نابود شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im