اعتماد ملی حذف ‘اهانت’ مجسمه زانو زدن مرد سیاه و سفید از با شکوه صفحه اصلی

اعتماد ملی است که از بین بردن یک مجسمه از یک زانو زدن مرد سیاه و سفید از یکی از آن خانه های با شکوه با توجه به “ناراحتی و پریشانی” آن را باعث شد.

این قطعه شده است بر روی صفحه نمایش در باغ جلوخان Dunham Massey hall در الترینچم, Greater Manchester, پس از قرن 18 اما به تازگی تحت موشکافی در دوران سیاه زندگی مسائل شد.

آن را به تصویر می کشد یک زانو زدن مرد آفریقایی که با پوشیدن یک دامن پر و نگه داشتن یک ساعت آفتابی بالای سر خود را.

نزدیکی و پلاک آمده است: “این ساعت آفتابی در سبک یکی به سفارش شاه ویلیام سوم. آن را نشان دهنده آفریقا یکی از چهار قاره شناخته شده در آن زمان است. این رقم به تصویر می کشد یک مور نه یک برده و او را به زانو در اینجا پس قبل از 1750.”

اعتماد گفته بود آن را بررسی مجسمه پس از عضو های عمومی ارسال شده در Dunham مسی Facebook, صفحه پرسش که آیا در پرتو “حوادث اخیر… شما در حال بدست گرفتن ابتکار عمل به لندن با بررسی توهین آمیز خود را مجسمه در اعتماد ملی فضاهای.”
این ‘Blackamoor’style از مجسمه ها نشان می دهد اغلب آفریقایی مردان در تیترهای یا exoticised فرم


اعتبار: تونی اسمیت

و در روز پنج شنبه شب اعتماد اعلام کرد که در حال حاضر تصمیم به حذف مجسمه.

یک سخنگو گفت: “ما تصمیم گرفته شده برای حرکت مجسمه که نشسته در مقابل از خانه در Dunham مسی.

“مجسمه باعث ناراحتی و پریشانی به دلیل راه آن را به تصویر می کشد یک فرد سیاه و سفید و به دلیل برجستگی آن در مقابل از خانه.

“ما نمی خواهیم به سانسور و یا انکار راه استعماری تاریخ بافته شده به پارچه از ساختمان های ما. به این دلایل ما تصمیم گرفته اند آن را به حرکت با خیال راحت از آن محل قبلی در حالی که ما برنامه را به آدرس آن را در راه است که به طور کامل اذعان هولناک تاریخ برده داری و تجارت برده.”

یک تصویر از شکل توصیف به عنوان ‘زانو blackamoor’ – نیز حذف شده است از اعتماد ملی ،

کریس کمک به کسانی که آن را دیدم در حال برچیده روز پنج شنبه در حالی که راه رفتن در Dunham پارک گفت که او “خیلی خوشحال” از آن حذف شده است به عنوان آن را “اهانت به مردم سیاه و سفید”.

‘Blackamoor شد یک اروپایی سبک هنری است که به تصویر کشیده بسیار تلطیف چهره اغلب آفریقایی مردان در تیترهای یا exoticised فرم و اصطلاح است که در حال حاضر به عنوان نژادپرست یا فرهنگی حساس است.

مجسمه ایجاد شده توسط قرن 18 مجسمه ساز Andrew Carpenter به عنوان بخشی از یک سری “به نمایندگی از قاره” و وقف به اعتماد ملی همراه با بقیه Dunham مسی و مستغلات توسط راجر خاکستری, 10th ارل از استمفورد پس از مرگ او در سال 1976.
سالن و باغ جاذبه های توریستی محبوب


اعتبار: دیو تامپسون

سالن و باغ خود در حال حاضر یک جاذبه توریستی محبوب و گله گوزن پرسه زدن بیش از 300 هکتار از پارک باستان.

مجسمه ها در سراسر انگلستان است که در ارتباط با بریتانیا استعمار و برده داری pasts آمده اند در زیر نور افکن پس از یک مجسمه تاجر برده Sir Edward Colston گرفته شده توسط Black Lives Matter (پل) معترضان در بریستول در آخر هفته.

یک گروه ضد نژاد پرستی فعالان را شناسایی کرده و حدود 60 مجسمه آنها می خواهند حذف شده است که شامل برخی از بریتانیا معروف ترین چهره های تاریخی از جمله پادشاه چارلز دوم الیور کرامول, Horatio Nelson و سر فرانسیس دریک است.

نقشه های تعاملی به نام ” سرنگونی نژادپرستان راه اندازی شده است با توقف تهمت ائتلاف در حمایت از پل جنبش ‘به طوری که بریتانیا می تواند در نهایت چهره حقیقت را در مورد گذشته خود را – و چگونه آن اشکال ما در حال حاضر’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im