در سراسر کشور تشویق به پرداخت ادای احترام به 72 سال از بیمه خدمات درمانی

در سراسر کشور از دور تشویق قرار است به اتفاق در روز یکشنبه شب به مناسبت 72 سالگرد خدمات بهداشت ملی.

در آستانه این رویداد انگلیسی ها مشاهده شد یک دقیقه سکوت و یک شمع روشن در حافظه از کسانی که فوت کرده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بوریس جانسون گرفت با خیابان داونینگ نور آبی در شنبه شب که یک شمع سوخته در نخست وزیر رسمی اقامت در 9 بعد از ظهر.

آقای جانسون دیدار خواهد کرد NHS کارگران در شماره 10 باغ در بعد از ظهر یکشنبه.

در یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه او خواست عمومی به کف زدن برای “کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر و selflessly برای کمک به ملت از طریق این بیماری همه گیر”.

شاهزاده ولز و کار رهبر آقا Kier Starmer همچنین ادای احترام به بیمه خدمات درمانی.

دیگر ساختمان های عمومی از جمله رویال آلبرت هال, بلکپول, برج, سفال و ومبلی قوس روشن شد تا به رنگ آبی در ادای احترام به بیمه خدمات درمانی.

در سراسر کشور clap شرح زیر است موفقیت هفتگی کف زدن برای سرپرستان در طول شیوع کروناویروس و امید است که تشویق است که برنامه ریزی شده برای 5 بعد از ظهر روز یکشنبه را تبدیل به یک سنت سالانه.

NHS اجرایی Sir Simon استیونس گفت که او امیدوار عمومی خواهد با استفاده از سالگرد به عنوان یک فرصت برای “گفتن صمیمانه متشکرم” به کارکنان بیمارستان.
لری گربه می ایستد در مقابل 10 خیابان داونینگ لندن آن را به عنوان روشن آبی در پنج شنبه شب به عنوان بخشی از جشن بیمه خدمات درمانی


اعتبار: ویکتوریا جونز/PA سیم

آقا سیمون گفت: “در این سال بوده است بیشتر به چالش کشیدن در NHS تاریخ با کارکنان نمایش فوق العاده ای فداکاری مهارت و دلسوزی برای مراقبت از 100,000 بیماران با Covid-19 که نیاز به بیمارستان تخصصی درمان و بسیاری دیگر علاوه بر.

“در طول این زمان تست ما پرستاران, پزشکان, physios داروسازان و بی شماری بیشتر همکاران بودند پایدار حمایت از مردم نه از طریق هفتگی تشویق برای کلید کارگران است.

“هیچ خدمات بهداشتی و حتی بیمه خدمات درمانی می تواند به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

شاهزاده ولز گفت: “زمان همه گیر به این معنی است که بیمه خدمات درمانی – و کل کشور بوده و از طریق ترین زمان تست در خدمت تاریخ است.

“ما ملاحظه ای فداکارانه پرستاران و پزشکان و امدادگران و تعداد بی شماری از کارکنان دیگر ساخته شده اند پر هزینه فداکاری به ارائه درمان برای بیش از یک صد هزار بيمار مبتلا به کروناویروس و هزاران نفر دیگر که نیاز به مراقبت های دیگر.

“و در ادای احترام به آنها ما را گرد هم می آیند به عنوان یک ملت به تشکر از آنها را برای خود و مهارت های حرفه ای و فداکاری است.”

در سراسر کشور clap شده است سازماندهی شده زیر نامه ای از با هم ائتلاف که در آن شخصیت های با نفوذ از جمله Sir Simon و اسقف اعظم کانتربری جاستین ولبی ابراز حمایت خود را برای ساخت جولای 5 رسمی روز بزرگداشت.

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: خدمات سلامت تا به حال شخصی رزونانس برای او چرا که او در اواخر مادر یک پرستار بود و بعد از آن با تکیه بر بیمه خدمات درمانی به عنوان او بیمار شد.

“بسیاری از بار او به شدت بیمار شد و بیمه خدمات درمانی است که او به من به یاد داشته باشید به عنوان یک پسر نوجوان که در بالا وابستگی واحد در بخش مراقبت های واحد با my mum, تماشای پرستاران و دیگر کارکنان پشتیبانی در حفظ و مادرم زنده است,” او گفت:.

“آنها که در بیش از یک مناسبت – آن حک شده در حافظه من. برای آنها تنها این بود که روز کار است. آنها انجام شد که در هر روز است.

“بنابراین آن را بسیار شخصی برای من است و من بسیار سپاسگزار به بیمه خدمات درمانی و مادر من بسیار سپاسگزار; او دوست داشت بیمه خدمات درمانی از طریق چندین دهه است که او کاملا بر روی آنها بستگی دارد.”

آقا Keir گفت: بیمه خدمات درمانی کارکنان مورد نیاز یک پرداخت افزایش در پی شیوع کروناویروس.

او ساخته شده تماس در طی مجازی رالی مارک 72 سال از بیمه خدمات درمانی است که در آن او را ستود خدمات سلامت کارکنان برای تلاش های خود را در طول بیماری همه گیر.

“غرور و افتخار و با تشکر از که ما برای بیمه خدمات درمانی است که همیشه وجود دارد این است که تقویت این سال با همه چیز است که همه کارکنان در بیمه خدمات درمانی انجام داده اند در رابطه با Covid بحران,” او گفت:.

“البته ما از طریق آن ما خواهد بود NHS قهرمانان و شجاعت از آنچه آنها انجام خواهد شد که ما را از طریق هر چه می آید بعدی.
لندن چشم به رنگ آبی


اعتبار: پیتر تابستان/گتی ایماژ

“به همین دلیل بسیار مهم است که ما نه تنها می گویند با تشکر اما تشخیص در راه چه بیمه خدمات درمانی انجام داده است.

“و به همین دلیل کار پشتیبانی از کسانی که خواستار دولت امروز را فوری تعهد به مذاکرات در افزایش پرداخت برای بیمه خدمات درمانی کارگران است.”

نظرات پس از اتحادیه ها به نمایندگی از بیش از 1.3 میلیون پرستاران پاک کننده فیزیوتراپیست ها, بهداشت و درمان, دستیاران و متخصصان پرتوکاران راديولوژی باربرها ماما امدادگران و سایر بیمه خدمات درمانی کارکنان نوشت: به صدراعظم و نخست وزیر خواستار پرداخت مذاکرات به زودی آغاز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de