در سراسر کشور بیمار-Outs تجدید بحث از شرایط کار در میان COVID-19

روز جمعه کارگران در آمازون, Whole Foods, هدف و Instacart در میان دیگر شرکت های شرکت کننده در بالا مشخصات اعتصاب بیش از شرایط کار در میان ناآرامی های گسترده تر در مورد خطرات ناشی از COVID-19 شیوع برای کارکنان خرده فروشی.

کارگران خواستار خطر پرداخت سخاوتمندانه تر پرداخت می شود ترک سیاست بهتر تجهیزات حفاظتی و ارتباطی در مورد بیمار و کارکنان. تظاهرات در سراسر کشور نیز به همراه اعتصاب.

“هدف پا ترافیک و مهمان رفتار شده است فجيع قرار دادن ما نیازی خطر وقتی بیشتر اقدامات ایمنی مورد نیاز برای اطمینان اجتماعی فاصله” در گروه هدف کارگران متحد و مستقل ائتلاف هدف کارکنان گفت: در یک نسخه.

این عمل جرم است که نامیده شده است یک بیمار از محل مارس روز یک سنگر و استحکامات بین المللی جنبش کارگری است که ریشه در اواخر قرن 19 فعالیت کارگری در ایالات متحده است.

در طول بیمار-outs کارکنان به طور سنتی در تماس بیمار به جای نشان دادن به کار. این تاکتیک در میان کارگران که مایل به جلوگیری از بیشتر ستیز چارچوب رسمی اعتصاب.

در پاسخ به یک درخواست برای نظر هدف سخنگو گفت که آن آگاه بود کمتر از 10 نفر از کارکنان شرکت کننده در بیمار کردن.

“اکثریت قریب به اتفاق ما بیش از 340,000 خط مقدم اعضای تیم ابراز غرور و افتخار در نقش آنها بازی در ارائه خدمات ضروری در فروشگاه های ما در سراسر کشور و ما آنها را تحسین تلاش های خود برای” این سخنگو گفت و تاکید کرد که این شرکت با اقدامات به “ایجاد یک محیط امن” در داخل فروشگاه خود را.

سخنگوی این نیست که اظهار نظر در مورد اینکه آیا هدف برنامه ریزی در مقابله به مثل در برابر هر گونه کارکنان که آیا شرکت در روز جمعه بیمار انجام می شود.

May Day
کارگران در اعتراض به آنچه آنها می گویند یک شکست به نمایندگی از کارفرمایان خود را برای ارائه حمایت کافی در محل کار در روز اول ماه مه سال 2020 است.
والری مکن/خبرگزاری فرانسه/گتی

کالی Akuno یک هماهنگ کننده با همکاری جکسون یکی از گروه های خارج از هل دادن برای اعتصاب گفت: هدف بود “به شدت کم بها دادن” مردم در انتخابات با این استدلال که “آن را در منافع خود را به انجام این کار است.”

“وجود دارد بیش از 10 نفر که در بیمار نامیده می شود در هدف در Jackson, می سی سی پی به تنهایی” Akuno گفت نیوزویک..

هر دو Instacart و آمازون که دارای تمام مواد غذایی مورد مناقشه تاثیر جمعه این عمل جرم نیز هست. Instacart گفت که این شرکت دیدم “هیچ اختلال” به خدمات آن است. آمازون گفت که “اکثریت قاطع” از آن حدود 840,000 کارکنان در محل کار بودند.

“ما هیچ تاثیر قابل اندازه گیری در عملیات” آمازون اضافه شده است. این شرکت معتقد است که کمتر از 100 نفر عمدتا غیر کارمند سازمان شرکت کننده در تظاهرات.

Akuno می گوید که در برآورد هزاران نفر از کارگران شرکت کننده در بیمار-اما که آن را حداقل یک روز دیگر برای تعیین تقریبی عدد است.

معترضان می گویند که با استناد به حقوق خود را تحت قانون فدرال به عمل در هماهنگی با همکاران خود را برای کمک های متقابل سود تضمین شده توسط قانون ملی روابط کار عمل می کنند. علاوه بر این مقررات صادر شده توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی (OSHA) ارائه به صورت صریح حق امتناع از به کار تحت شرایط نا امن. اما این حق تنها می تواند به استناد هنگامی که خطر بسیار قریب الوقوع است که “وقت کافی” برای درمان نگرانی اول بالا بردن آن را با یک کارفرما.

سینتیا Estlund استاد از اشتغال در دانشگاه نیویورک قانون معتقد است ترس از COVID-19 شیوع کافی خواهد بود به ماشه آن شرط است.

“کارگران که منطقی ترس ابتلا به این ویروس خطرناک—با توجه به ماهیت کار و کارفرما استفاده و یا عدم احتیاطی—باید محافظت شده توسط OSHA اگر آنها حاضر به کار” او گفت:.

کارکنان این شرکت شکایت کرده اند در مورد ناکافی شرایط کاری و مسائل ساختاری با اشتغال آنها است که آنها بر این باورند ترک آنها را منحصر به فرد مستعد ابتلا به COVID-19.

“غذاهای کل اعضای تیم در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر آینده به کار” کل کارگر مستقل ائتلاف از غذاهای کل کارکنان گفت: در یک مختصر. “ما زمان پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست که نیاز به یک تشخیص رسمی و یا یک دکتر دستور قرنطینه به منظور دریافت دو هفته پرداخت است و نه کافی برای نگه داشتن کارگران امن است.”

آمازون اختلافات این خصوصیات از شرایط کار در فروشگاه های آن اشاره کرد که آن را گسترش ترک گزینه های شامل در معرض خطر افراد و تعطیلی مدارس.

“ایمنی و بهداشت در اولویت ما است و ما انتظار داریم که به صرف بیش از 800 میلیون دلار در نیمه اول سال در COVID-19 اقدامات ایمنی” شرکت در گفت و اضافه کرد که آن را اجرا کرده است اقدامات گسترده برای کنترل COVID-19 انتقال از جمله از طریق توزیع ماسک و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de