بومی آمریکا دفن در آریزونا منفجر شده توسط خدمه ساخت و ساز ساختمان مرز آمریکا و مکزیک, دیوار با توجه به قانونگذاران و رهبران قبیله ای.

مقامات تایید کرد که “کنترل انفجار” را آغاز کرده است در ارگان لوله کاکتوس یادبود ملی یونسکو به رسمیت شناخته شده ذخیره طبیعی.

رائول Grijalva یک دموکرات کنگره به نام تخریب “موهن بمقدسات”.

دولت موفق به مشورت Tohono O’odham ملت, او گفت:.

گروه های زیست محیطی نیز هشدار می دهند از آسیب انجام می شود به محلی سفره های زیر زمینی و همچنین به مهاجرت حیات وحش در دور کویر منطقه حدود 115 مایل (185km) غرب توسان.

مقامات می گویند هدف از این پروژه این است که برای ساخت یک 30ft-بلند (9m) جراحی مانع اجرا می شود که برای 43 مایل در پارک ملی زمین است.

چه ارگان لوله ؟

سازمان ملل متحد تعیین شده ارگان لوله به عنوان یک بین المللی ذخیره گاه زیست کره در سال 1976 آن را “بکر مثال از یک دست نخورده بیابان سونورا اکوسیستم”.

آقای Grijalva رئیس کمیته مجلس در منابع طبیعی نشان دهنده یک منطقه که شامل منطقه که سهام 400 کیلومتر از مرز با مکزیک.

او تور دفن در ارگان لوله شناخته شده به عنوان بنای تاریخی تپه در ماه گذشته و گفته شد که O’odham مردم به خاک سپرده شد رزمندگان از رقیب آپاچی قبیله وجود دارد.

“آنچه ما دیدیم در بنای تاریخی تپه مخالفت قبایل بودند که با احترام گذاشته و به بقیه – که یکی لعنتی با دینامیت” آقای Grijalva گفت.

در مصاحبه با رسانه های آمریکایی او به نام برگ برنده دولت انجام “موهن بمقدسات” و گفت: نظارت بر محیط زیست که دولت اختصاص یافته به این پروژه را انجام دهد هیچ چیزی برای کاهش, فرهنگی, آسیب.

یک منطقه شامل آثار باستانی قدمت 10000 سال است.

قبیله ای رئیس ند نوریس Jr گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که حتی اگر این منطقه کنترل شده توسط دولت ایالات متحده “ما ساکنان این منطقه از زمان بسیار قدیم.”

“آنها اجداد ما. آنها ما باقی مانده که ما به عنوان یک مردم در طول کل این منطقه است. و این تعهد ما این وظیفه ما را به انجام آنچه لازم است برای محافظت از آن است.”

یک گزارش داخلی از خدمات پارک های ملی به دست آمده توسط واشنگتن پست می گوید مرز دیوار Mr تهمت وعده داده شده خود را در طول 2015 کمپین بین ببرد تا 22 از سایت های باستان شناسی در ارگ لوله به تنهایی.

خدمه در حال گزارش شده نیز تخریب باستان ساگوارو cacti که آقای Grijalva گفت: O’odham مردم “به عنوان تجسم از اجداد خود”.

“بنابراین به آنها را تبدیل به مالچ – آن را عمیقا ناراحت کننده است.”

این قانونی است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده و قادر به ساخت بخش های مرز آمریکا و مکزیک دیوار در زمین های عمومی به دلیل 2005 شناسه واقعی عمل می کنند که به دولت فدرال حق را به چشم پوشیدن از قوانین است که در تضاد با امنیت ملی آمریکا و سیاست.

در پیشنهاد خود را برای ساخت دیوار های کاخ سفید لغو کرده است ده ها تن از قوانین از جمله آنهایی که محافظت بومی آمریکا گورهای گونه های در خطر انقراض و محیط زیست است.

آقای Grijalva گفت: او کار می کنند نسبت به لغو 2005 عمل خواهد شد و تشکیل یک کنگره شنوایی در هفته های آینده در تلاش برای انجام آن است.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im