طبیعت نزدیک: نجات کالیفرنیا شاهرخ

تقریبا 40 سال پیش کالیفرنیا شاهرخ بود نزدیک به انقراض است. امروز آنها در حال افزایش است.

این ماه زیست شناسان در پارک ملی صهیون در اسپرینگدیل یوتا اعلام کرد که تلاش خود را برای بازگرداندن این گونه مشخص شده اند یک نقطه عطف با خروج از تخم از 1000 هفتم کالیفرنیا, شاهرخ متولد شده به عنوان بخشی از یک اسیر پرورش برنامه.

california-condor-409-zion-national-park-promo.jpg
تقریبا 40 سال پیش وجود دارد 22 کالیفرنیا condors در سمت چپ وحشی; امروز این گونه جمعیت افزایش یافته است. خدمات پارک های ملی

در سال 1982 جنوب غربی شاهرخ گروه کاری متشکل از دولت فدرال و حیات وحش سازمان و شرکای خصوصی از جمله Peregrine Fund (که نسخه های پرندگان و مانیتور خود را به جمعیت) اسیر باقی مانده وحشی condors برگزار شد و آنها در اسارت آغاز یک برنامه است که به طور چشمگیری بهبود یافتن است.

پیشرفت کند بوده است — یک شاهرخ ممکن است فقط یکی از جوجه ها هر دو سال — اما در سال 1992 پرندگان بودند دوباره به راه افتادند بازگشت به وحشی در کالیفرنیا و بعد از آن در آریزونا.

هر شاهرخ متولد شده در اسارت و یا در طبیعت است ردیابی توسط همکاران در گروه کاری. به تازگی یک جفت condors — یک زن که از تخم در باغ وحش سن دیگو در سال 2006 و یک نر تخم در Peregrine صندوق مرکز جهانی برای پرندگان شکاری در Boise, Ida. در سال 2009 — تخم جوجه در صخره درست در شمال فرشتگان فرود در پارک ملی صهیون. ورود جدید مشخص شد شماره 1000 نفر در این برنامه فهرستی از شاهرخ جوجه.

بومی غرب و جنوب غربی ایالات متحده پرندگان به حال کشف برجسته در بومی آمریکایی اسطوره ها است. این بزرگترین بال از هر گونه آمریکای شمالی پرنده (حدود 10 فوت) است. تخریب زیستگاه مسموميت با سرب و شکار غیر قانونی هستند رئیس علل شاهرخ به کاهش است.

با تشکر از برنامه های این جمعیت در حال حاضر تعداد بیش از 500 پرندگان با بیش از نیمی از کسانی که در وحشی.

کریس محله, مدیر, حفاظت, برای Peregrine Fund گفت: “پس از بیش از دو دهه از تلاش برای بازگرداندن condors به غرب, آن را خوب است برای یک لحظه تأمل مداوم و آهسته پیشرفت و تشکر از کسانی که کمک زیادی مانند پارک ملی صهیون, برای دیدن این تلاش از طریق” اضافه کردن “ما باید یک راه طولانی برای رفتن.”

طبیعت: کالیفرنیا condors 02:10

برای اطلاعات بیشتر:

       

برای تماشای تمدید “صبح یکشنبه” طبیعت ویدئوها اینجا کلیک کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im