نیروی دریایی £1bn عرضه کشتی های برنامه شاید scuttled با کاهش بودجه هشدار خودی

ترس در حال رشد است که یک پوند 1bn-به علاوه قرارداد برای ساخت کشتی ها به عرضه نیروی دریایی جدید ناوهای هواپیمابر می تواند رها شده در انتظار دفاع کاهش آسیب بریتانیا تلاش صنعت کشتی سازی.

مناقصه ساخت تا به “ناوگان پشتیبانی جامد” (FSS) کشتی ها برای تامین هواپیما حامل با فروشگاه های مانند مهمات و مواد غذایی متوقف شد در پاییز هنگامی که هیچ یک از پیشنهاد دهندگان می تواند در دیدار با اصطلاحات مورد نیاز است.

در حال حاضر دفاع خودی می گویند این برنامه دیده می شود به احتمال زیاد به رها اگر بودجه نظامی است که قطع به دلیل هزینه های اجرای مبارزه با کروناویروس.

اما ساختمان FSS عروق دیده می شود به عنوان یک راه کلیدی حفظ کشور در بخش کشتی سازی و همچنین به عنوان بخشی از دولت “درست کردن” در دستور کار, ایجاد شغل در مناطق افسرده.

ایان Waddell, دبیر کشتی سازی و مهندسی در, اتحادیه اروپا گفت: “FSS برنامه یک مثال کامل از آنچه که نخست وزیر بود به نام “بیل آماده” پروژه. “آن را دریافت کنید پس از coronavirus اقتصاد و در حال اجرا به عنوان بخشی از درست کردن دستور تزریق £1.3 میلیارد دلار به اقتصاد منطقه ای و می تواند به نفع هر کشتی سازی در انگلستان است.”

ساختمان FSS کشتی در انگلستان نیز پشتیبانی آقا جان پارکر ملی کشتی سازی استراتژی نقد و بررسی. این حمایت تولید کشتی ها برای نظامی بریتانیا در کشتی سازی داخلی برای جلوگیری از این صنعت از سقوط بدون کار به طور منظم.

یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: “ما به ادامه کار در تهیه استراتژی برای FSS و ارائه خواهد شد که مرحله فعلی به اتمام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de