Naya Rivera بدن بهبود از کالیفرنیا دریاچه

کالیفرنیا مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها “اعتماد به نفس” است که بدن آنها در بر داشت در کالیفرنیا دریاچه است که از دست رفته بازیگر Naya Rivera. اعلام نتیجه یک جستجوی گسترده ای برای ریورا آغاز شد که شش روز پیش بعد از 4 سال پیدا شد به تنهایی در یک پل موقت نظامی زدن قایق جفت اجاره کرده بود.

“ما با اعتماد به نفس بدن ما یافت می شود که از Naya Rivera” گفت: Ventura County Sheriff لایحه ایوب. کلانتر گفت: این محل از بدن آن خصوصیات فیزیکی و لباس و این واقعیت است که دیگر از دست رفته مردم گزارش شده را به مقامات اعتماد به نفس بدن است ریورا است.

او در بر داشت در شمال شرقی و بخشی از دریاچه Piru شناور در نزدیکی سطح ایوب گفت. او افزود که محققان بر این باورند بدن او بود که در منطقه تمام وقت, اما در آن پنهان شده بود توسط بوته زار.

بدن شما در حال حاضر گرفته شده به دفتر معاینات پزشکی که در آن یک کالبد شکافی انجام خواهد شد. وجود دارد هیچ نشانه ای از قتل و یا خودکشی ایوب گفت.

ریورا بود که اولین گزارش از دست رفته در روز شنبه ، مقامات هفته گذشته گفت که ریورا و پسرش اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در حدود 1 بعد از ظهر به وقت محلی و زمانی که آنها را نمی بازگشت به عنوان انتظار می رود سه ساعت بعد کارگران از شرکت های کرایه رفت و به جستجو برای آنها.

ریورا پسر بود و در نهایت در قایق خود را با ژاکت زندگی در. او گفت که مقامات او و ریورا رفته بود شنا در دریاچه و گفت: او در قایق اما او نه.

“او گفت: محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب” ایوب گفت. وجود دارد یک فرد بالغ به اندازه ژاکت زندگی در قایق وجود ندارد ژاکت زندگی در بهبود بدن.

فیلم نشان داد که ریورا و پسر او بودند و تنها افرادی که سوار قایق. مقامات گفتند ریورا حال بازدید این دریاچه قبلا.

توسط پنجشنبه, مقامات گفت: آنها معتقد بودند او غرق در “آنچه که به نظر می رسد به یک حادثه غم انگیز.”

درخواست ایجاد شده در هفته گذشته که خواستار علائم هشدار دهنده قرار داده می شود تا در اطراف دریاچه را دریافت کرده است بیش از 32,000 امضا.

“Naya Rivera است نه اولین و نه آخرین به رفتن از دست رفته در دریاچه Piru” این دادخواست گفت. “دریاچه Piru بسیار عمیق دریاچه بسیار بد گرداب مردم درخواست شده است برای سال برای شهرستان به قرار دادن علائم هشدار دهنده برای شناگران است. مردم محلی از شهرستان ونتورا آیا رفتن به دریاچه Piru به این دلیل! گردشگری هیچ ایده آنچه که آنها در حال گرفتن به.”

Rivera, 33, بهترین و شناخته شده برای نقش خود در “Glee.” او نامزد دریافت جایزه گرمی در سال 2010 به عنوان بخشی از بازیگران که سنگ یک تفسیر از سفر “don’t Stop Believin.'” او همچنین برنده چندین جوایز ALMA مردم انتخاب جایزه و یک Screen Actors Guild Award با توجه به IMDB.

قبلا در این روز مقامات اعلام کردند که یک بدن پیدا کرده اند در حالی که جستجو برای ریورا. “Glee” شرکت ستاره جین لینچ توییتی که در مورد اعلام, نوشتن, “استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به خانواده خود را.”

Chris Colfer, یکی دیگر از ریورا را “سرور و نشاط” شرکت ستاره نیز ارسال شده ادای احترام. “او صحبت کرد حقیقت به قدرت با وقار و شهامت و بی باکی,” او نوشت: در Instagram. “او می تواند تبدیل یک روز بد به یک روز بزرگ تنها با سخن گفتن. او الهام گرفته و سوگند مردم حتی بدون تلاش. نزدیک شدن به او بود و هر دو یک نشان افتخار و یک دست کت و شلوار از زره پوش. نیا بود واقعا یکی از یک نوع و او همیشه خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de