Naya Rivera, سابق, شوهر, نوشته های احساسی ادای احترام به ستاره

بازیگر Ryan دورسی مشترک عاطفی ادای احترام در روز شنبه به افتخار همسر سابق خود, Naya Rivera. اواخر “Glee” ستاره بدن بازیافت شد از دریاچه Piru در کالیفرنیا در تاریخ 13 ژوئیه پس از او رفت از دست رفته چند روز قبل در یک سفر با قایق با پسرش.

“این بسیار ناعادلانه وجود دارد نه به اندازه کافی از کلمات برای بیان سوراخ در سمت چپ هر کس دل” نوشت دورسی در یک Instagram post. “من نمی توانم باور این است که زندگی در حال حاضر. من نمی دانم اگر من تا به حال به آن اعتقاد دارند.”

این پست شامل یک تصویر از 33 ساله که به تصویر کشیده سانتانا لوپز روی “سرور و نشاط” برگزاری سابق زوج 4 ساله پسر Josey Hollis دورسی.

“شما فقط در اینجا… ما فقط در پشت شنا با Josey روز قبل” دورسی ادامه داد: در این پست. “زندگی فقط عادلانه نیست. من نمی دانم چه بگویم…من خدا را شکر زمان ما و ما در سفر است که ما را گرد هم آورده و به ما شیرین ترین و مهربانترین هوشمند پسر کوچک ما همیشه می تواند امید.”

دورسی اضافه شده که ریورا خواهد “گاهی اوقات” تبدیل به اذیت او با استفاده از Snapchat — اما او خوشحال بود که او “نمی گوش دادن” به او هنگامی که او خواست برای متوقف کردن.

“من صدها و احتمالا هزاران جرقه بزند و ویدئوها که Josey را برای همیشه لطفا برای و می دانم که او خورد و او را دوست داشتم بیشتر از زندگی و چقدر جالب ما هم به عنوان او در حال رشد بود تا” او گفت:. “زندگی همه چیز در مورد خوب و بد اما با Josey باعث بد کمی کمتر چون بخشی از شما همیشه با ما خواهد بود. او را هرگز فراموش نکنید که او از کجا آمده. ما از دست شما. ما همیشه شما را دوست دارم.”

او به این نتیجه رسید با تشکر از هر کسی که رسیده به او و برای همه از حمایت در طول زمان تلاش. او همچنین خاطر نشان کرد پیروان خود را به گرامی داشتن هر روز آنها را با عزیزان.

“زمان در زمین با ارزش است و شما فقط می دانید….شما هرگز نمی دانید چه می تواند رخ دهد” دورسی اضافه شده است. “نگه داشتن شما عزیزان و گرامی این بار شما باید با کسانی که شما در مورد مراقبت.”

دورسی و ریورا ازدواج کرده بودند در ماه جولای 2014. آنها نهایی خود طلاق در ژوئن 2018 با توجه به سرگرمی امشب.

ریورا در زمان پسر او را در دریاچه Piru در اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در اوایل این ماه, اما زمانی که آنها بازگشت نیست از این دریاچه به عنوان انتظار می رود سه ساعت بعد کارگران از شرکت های کرایه رفت و به جستجو برای آنها, مقامات گفت. Josey داشت در قایق, پوشیدن ژاکت زندگی. او اطلاع داد که مقامات او و مادرش رفته بود شنا در دریاچه و گفت: او در قایق اما او نه.

جستجو برای ریورا به طول انجامید شش روز قبل از بدن او پیدا شد. او علت مرگ ذکر شده بود به عنوان یک اتفاقی غرق شدن توسط Ventura County Medical Examiner. وجود دارد هیچ نشانه ای از تروما و هیچ نشانه ای که مواد مخدر یا الکل نقش مهمی در مرگ او به پزشکی قانونی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im