نازنین Zaghari-Ratcliffe شده است به طور موقت از زندان آزاد شد در ایران به دلیل شیوع کروناویروس شوهرش می گوید.

انگلیسی-Iranian خیریه کارگر مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن مچ پا تگ باقی می ماند و در 300m (984ft) از خانه پدر و مادرش در تهران.

“این مسئله در حال حاضر است که آن را دائمی” شوهرش ریچارد Ratcliffe گفت.

وی افزود: “این سخت است برای استراحت فقط رتبهدهی نشده است.”

ایران به طور موقت منتشر شد ده ها هزار نفر از زندانیان در هفته های اخیر در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

روز سه شنبه گفت: این منتشر شده بود در مورد 85,000 زندانی که تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس و نوشته شده بود به قید وثیقه.

شده است گزارش می دهد که Ms Zaghari-Ratcliffe خواهد بود منتشر شده در اوایل این ماه اما او در بازداشت نگه داشته شد.

41 ساله از لندن به مدت پنج سال زندانی در سال 2016 پس از اینکه به جرم جاسوسی اتهام که او همواره رد شده است. انگلستان نیز اصرار او بی گناه است.

او دستگیر شد و در فرودگاه تهران پس از بازدید از خانواده اش در تعطیلات. او اصرار دارد که سفر او به معرفی دختر خود را Gabriella به بستگان او.

چه واکنش بوده است ؟

“من رها که خانم Zaghari-Ratcliffe بود امروز به طور موقت منتشر شد به مراقبت از خانواده اش در ایران” وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“ما می خواهیم این رژیم برای اطمینان از او دریافت هر گونه مراقبت های پزشکی لازم است,” او اضافه شده است.

“احساسات من امروز شده اند همه از یک مخلوط خوشحال در شادی برای نازنین و گابریلا اما ترس از این است که یک کشیده شده از بازی شطرنج” آقای Ratcliffe گفت.

“این یک احساس به قدم زدن به بیرون از زندان است. آن است که کاملا متفاوت به پیاده روی در. هیچ کس باید پرسید با رفتن به گروگان دوباره. بنابراین ما در حال تماشای با دقت,” او گفت:.

در بیانیه منتشر شده از طریق رایگان آهنگ نازنین کمپین Ms Zaghari-Ratcliffe گفت که او “خیلی خوشحال می شود”.

“حتی با مچ پا, برچسب, من خیلی خوشحال هستم,” او گفت:. “بودن خیلی بهتر از بودن در – اگر می دانستم چه جهنم این محل است. آن است که روان. اجازه دهید ما امیدواریم که از آن خواهد شد آغاز آمدن به خانه.”

چه پس زمینه ؟

در اوایل سال جاری آقای Ratcliffe خواست نخست وزیر بوریس جانسون به سخت تر با ایران است. او گفت وجود داشته است “بدون دستیابی به موفقیت” در تلاش برای تضمین دائمی خود را آزاد کند.

آقای جانسون قبلا گفت که او را “هیچ سنگ نمیماند که پشت” به کمک رایگان Ms Zaghari-Ratcliffe.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خیریه کارگر باقی مانده دارو برای افسردگی و مسدود کننده های بتا – دارو که آهسته قلب برای حملات هراس او شده است رنج می برند و در زندان به او گفت: در آن زمان.

خانواده او و دولت بریتانیا همواره حفظ بی گناهی او و او داده شده است حمایت دیپلماتیک با وزارت امور خارجه این معنی است که درمان به عنوان رسمی و قانونی اختلاف بین بریتانیا و ایران است.

در حالی که او وزیر امور خارجه آقای جانسون به اشتباه گفت که خانم Zaghari-Ratcliffe شده بود در ایران و آموزش روزنامه نگاران زمانی که او دستگیر شد.

او همواره حفظ او در ایران و بازدید از بستگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im