نازنین Zaghari-Ratcliffe شب گذشته توصیف کرد که “خیلی خوشحال” پس از اینکه به طور موقت منتشر شده از “جهنم” از ایران با او در زندان است محدود شده است در برای چهار سال به عنوان بخشی از اقدامات اضطراری برای جلوگیری از کشور مواج coronavirus بیماری همه گیر.

Mrs Zaghari-Ratcliffe, یک ایرانی مادر یکی از شمال لندن است که زندانی پس از سال 2016 به اتهام تلاش برای سرنگونی رژیم منتشر شد در دو هفته کردند از زندان اوین تهران در بعد از ظهر دوشنبه به مقامات به دنبال روشن شلوغ زندان که در آن ویروس می تواند گسترش.

او موظف است به پوشیدن یک برچسب الکترونیکی و حرکات او خواهد بود محدود به 300m از پدر و مادر خود را’ تهران خانه جایی که او صرف خواهد شد بعد از دو هفته.

“من خیلی خوشحال می شود. حتی با مچ پا, برچسب, من خیلی خوشحال هستم. بودن خیلی بهتر از بودن در – اگر می دانستم چه جهنم این محل است. آن است که روان. اجازه دهید ما امیدواریم که از آن خواهد بود که ابتدا از خانه آمدن” او گفت: در بیانیه منتشر شده توسط خانواده اش.

“من فکر است که آنها می خواهند به نگه داشتن من اما در خارج از زندان تا آنها مرتب از این چیز. اما صادقانه باشد من فقط می خواهم به خانه بروم. من فکر می کنم آنها در حال نشان دادن یک حرکت خوب به عنوان آنها امیدوار به اعتصاب یک معامله است. به طوری که آنها می خواهید به نگه داشتن به من. اگر معامله نمی خواهد اتفاق می افتد و سپس آنها را بکشید من پشت در. اما اگر آن را ندارد, سپس آنها را اجازه دهید من از اینجا بروم.”

دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: “در حالی که این یک خوش آمدید, گام, ما مصرانه از دولت در حال حاضر به انتشار تمام انگلستان دوگانه اتباع خودسرانه بازداشت شده در ایران و فعال کردن آنها را به بازگشت به خانواده خود را در انگلستان است.”

معلوم نیست که آیا این حرکت به کمک مالی کردند به خانم Zaghari-Ratcliffe نوید آمادگی به او اجازه دهد به بازگشت به خانه.

خانواده او قبلا با احتیاط از ارائه کردند در مورد آن می تواند مورد استفاده توسط مقامات به عنوان یک ابزار برای اعمال فشار روانی. آخرین بار آن داده شد به مدت سه روز در در ماه اوت سال 2018 او در معرض اذیت و آزار تماس های تلفنی از بازجویان و سپس تکذیب یک وعده داده شده فرمت و بازگشت به زندان در کوتاه مدت متوجه.

روز دوشنبه تصمیم به دنبال ماه از پشت و جلو دیپلماسی و به نظر می رسد شده اند موضوع را به هفته از بحث داخلی در داخل دولت ایران.
نازنین Zaghari-Ratcliffe را مجبور به ماندن در 300m از خانه پدر و مادرش


اعتبار: رایگان نازنین کمپین

حمید Baedinejad ایران سفیر لندن در ابتدا پیشنهاد او ممکن است ارائه کردند در توییتر در مارس 3. Mrs Zaghari-Ratcliffe گفت شوهرش تلفنی در همان هفته که او تا به حال شده است به صورت خصوصی به اطلاع او خواهد بود منتشر شد که در روزهای بعد اما این وعده هرگز محسوس.

در مصاحبه ای با رسانه های ایران روز یکشنبه آقای Baedinejad کنار پتانسیل پیشرفت در خانم Zagahari-Ratcliffe مورد با حرکت به حل و فصل اختلاف بیش از £387 میلیون بدهی انگلستان مدیون ایران از لغو قرارداد سالار مخازن دوستیابی از 1970s.

آقای Raab بحث شده در مورد بازداشت انگلیسی دوگانه اتباع خود با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در یک تماس تلفنی در روز دوشنبه. بریتانیا در اصل توافق برای پرداخت بدهی اما دو کشور همچنان به چانه زدن بیش از منافع است.

انگلیسی, دیپلمات انکار هر گونه ارتباط بین بازداشت دو تبعه و مخزن بدهی اما ریچارد Ratcliffe خانم Zaghari-Ratcliffe شوهر کرده گفت که او معتقد است همسر خود را به طور موثر بوده است گروگان بیش از اختلاف است. در اوایل این ماه او این باورند که به تعویق افتادن یک دادگاه در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 10 به مدت شش ماه ممکن است خنثی زودتر وعده آزادی.

سخنگوی دستگاه قضایی ایران گفت: 85,000 زندانیان که تا کنون داده شده است به طور موقت ترک تحت کردند سیاست از جمله 50 درصد از “امنیت” زندانیان که شامل نازنین.
Ms Zaghari-Ratcliffe به پوشیدن مچ پا تگ


اعتبار: رایگان نازنین کمپین/رایگان نازنین کمپین

آزادی او آمد و به عنوان تلویزیون دولتی هشدار داد که “میلیون ها نفر” از ایرانیان می میرند اگر مردم را ندارد خود انزوا مشاوره از دولت جدی است.

دکتر Afruz اسلامی یک دولت و روزنامه نگار و پزشک گزارش داد که یک مطالعه توسط تهران دانشگاه صنعتی شریف تا به حال به بررسی سه سناریو بر اساس سطوح مختلف همکاری مردم با اقدامات اضطراری اعلام شده توسط دولت است.

این مطالعه نشان داد که همکاری کامل از شروع در حال حاضر می بینیم ایران اپیدمی محدود به 120,000 عفونت و 12000 مرگ و میر قبل از وقوع است. جزئی همکاری را 300,000 موارد و 110,000 مرگ و میر.

اما اگر مردم نادیده دولت مشاوره و “امکانات پزشکی کافی وجود خواهد داشت 4 میلیون نفر و 3.5 میلیون نفر می میرند” دکتر اسلامی گزارش شده است.

مقامات جمهوری اسلامی شده اند چکش صفحه اصلی هشدار به ایرانیان برای ماندن در خانه برای عید نوروز, سال جدید فارسی جشنواره که میلیون ها نفر از مردم به طور سنتی در خانه سر به جشن می گیرند با خانواده.

آیت الله علی خامنه ای صادر کرده شرعی منع ‘ضروری’ سفر و وزارت بهداشت گفته تلویزیون دولتی که از “خرید برای سال جدید است مانند اقدام به خودکشی این روزها.”

دولت نیز در بر داشت خود را رو به پایین رهبران مذهبی خشمگین سفارش لغو نماز جمعه و بسته شدن این کشور به دو جنش شیعه عالیات.

عصبانی جمعیت یورش برده و به حیاط از حرم امام رضا در مشهد و فاطمه معصومه حرم در قم روز دوشنبه در سرپیچی از حکم از رهبر معظم انقلاب به آن نزدیک است چرا که این بیماری همه گیر. چند تن از عاملان دستگیر شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de