فایل های کشف شده در آرژانتین فاش کردن نام 12,000 نازی ها که در آنجا زندگی می کردند در دهه 1930 و تا به حال بسیاری از حساب های بانکی سوئیس, محققان می گویند.

ما بر اساس سیمون ویزنتال مرکز, معروف برای ردیابی کردن نازی ها خواسته است تا کردیت سوئیس به شناسایی حساب های بانکی نهفته.

“ما باور داریم که این طولانی-حساب های خفته نگه داشتن پول غارت شده از قربانیان یهودی” این مرکز می گوید.

مقالات یافت شد در یک اتاق ذخیره در سابق نازی HQ در بوئنوس آیرس.

آلمان نازی شروع به تصرف اموال یهودیان را پس از تصویب قوانین نژادپرستانه در سال 1935 و یک مقدار عظیم به سرقت رفته بود در طول هولوکاست در 1940s. مقدار این ثروت منتقل شد به راز حساب های بانکی سوئیس.

در نامه ای به کردیت سوئیس معاون رئیس جمهور مسیحی کونگ های سیمون ویزنتال مرکز می گوید: “ما می دانیم که شما در حال حاضر متقاضیان به اتهام وارثان نازی ها در لیست”.

در بیانیه ای که در وب سایت آن مرکز می گوید: بسیاری از نازی ها ذکر شده در این آرژانتینی فایل “کمک به یک یا چند حساب های بانکی در Schweizerische Kreditanstalt شد کردیت سوئیس بانک”.

در 1930-1938 آرژانتین تا به حال طرفدار نازی ها رژیم نظامی به رهبری رئیس جمهور جثه فلیکس یوریبورو با نام مستعار “فون په په” و جانشین او آگوستین پدرو جوستو.

لیست کشف و ضبط شد توسط یک کمیسیون ویژه مجموعه بر ضد نازی ها در انتخابات ریاست جمهوری از روبرتو اورتیز که حکومت از سال 1938. این کمیسیون تا به حال حمله نازی ها یونیون علمانه د Gremios (به آلمانی اتحادیه سندیکاهای).

در سال 1943 دیگر کودتای نظامی قرار داده و نرم افزار-رژیم نازی در قدرت در بوئنوس آیرس و یافته های این کمیسیون سوزانده شد اما به تازگی یک آرژانتینی محقق پدرو Filipuzzi که یک کپی اصلی لیست 12,000 نازی ها.

در بیانیه ای به خبرگزاری فرانسه خبرگزاری کردیت سوئیس می گوید این شرکت عمل با ولکر تحقیق در 1997-1999 برای پیگیری کردن حساب های بانکی سوئیس که متعلق به قربانیان آزار و اذیت نازی ها. شما می توانید جزئیات کامل ولکر گزارش حساب های خفته در اینجا.

“با این حال ما خواهد شد نگاه به این امر دوباره” کردیت سوئیس گفت.

در طول و پس از جنگ جهانی دوم چند کشورهای آمریکای جنوبی از جمله آرژانتین شد پناهگاه های امن برای نازی ها به عنوان آنها اجرا شده توسط فاشیست نظامی دیکتاتورها.

برخی از تحت تعقیب ترین جنایتکاران جنگی نازی ها فرار کرد و به آمریکای جنوبی و از جمله آدولف آیشمان کلیدی سازمان از هولوکاست. او ربوده شد و توسط عوامل اسرائیل در آرژانتین در سال 1960 و به دار آویخته به عنوان یک جنایتکار جنگی در سال 1962 پس از یک نقطه عطفی محاکمه در اورشلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im