NBA مارس تاخیر نوار بازی را به نگه داشتن بازیکنان بد زبان خاموش تلویزیون

تاخیر نوار یک بار یکی از زشت ترین کلمات در بسکتبال. زمانی که نهایی NBA شد نوار تاخیر قبل از لیگ انفجار در محبوبیت در سال 1980 آن را نشانه ای از بی علاقگی و از طرفداران و حامیان مالی شرکت ها.

اما در حال حاضر با علاقه به عنوان بالا به عنوان آن را به حال شده است که NBA می تواند به نوبه خود به نوار-به تاخیر انداختن بازی به صورت بسیار متفاوت دلیل.

به عنوان آدم نقره ای توضیح داد: در یک TIME100 مصاحبه با شان گرگوری بد زبان یک نگرانی واقعی است که به عنوان NBA رزومه خود coronavirus-قطع نجومی در دیزنی.

“من فکر می کنم اغلب بازیکنان آنها را در درک زمانی که آنها بر روی زمین آنها گفت: چیز خاصی به هر یک از دیگر به دلیل آن را با صدای بلند در عرصه آنها می دانند که بسیاری از آن است که تا” نقره گفت. “آنها ممکن است مجبور به انطباق با زبان خود کمی دانستن آنچه که آنها می گویند به احتمال زیاد خواهد برداشت توسط میکروفن و در تمام جدیت ما ممکن است نیاز به قرار دادن یک کمی با تاخیر.”

بخش بزرگی از طرفداران بدیهی است که ترجیح می دهند به شنیدن فیلتر نشده, صوتی, از دادگاه.

این امر در واقع می تواند یک فرصت نادر برای توده ها به شنیدن آنچه که واقعا گفت: در طول بازی و یوتا جاز, ستاره داناون Mitchell پشتیبانی می کند که:

موضوع نهفته است با حامیان مالی شرکت ها. شرکت های تبلیغاتی در NBA بازی به احتمال زیاد نمی تواند هیجان زده با مارک های خود را که مرتبط با زبان رنگارنگ بازیکنان اغلب استفاده در کف.

NBA می تواند با استفاده از پمپ در صدای جمعیت به غرق مقداری از آن را. پس از همه سر و صدا از عرصه چیزی است که بازیکنان را قادر می سازد به دور با استفاده از زبان بد در وهله اول. اما NBA استفاده نمی شود برای میزبانی بازی های بدون طرفداران, پس از آن خواهد شد که برای آزمایش کمی برای دیدن چه کار می کند.

در حالی که نوار-به تأخیر انداختن مارس سانسور, بد زبان, آن را هنوز هم می تواند ارائه بینش منحصر به فرد اگر بقیه صوتی در سمت چپ دست نخورده.

جلسه بازیکنان ارتباط برقرار استراتژی در طول بازی خواهد بود بسیار جالب چین و چروک در دیزنی راه اندازی مجدد تا زمانی که تیم بودند OK با دادن دور است که بسیار مربوط تاکتیکی اطلاعات به آینده مخالفان.

NBA می خواهد به نوآوری در این دوره در دیزنی. صوتی در کف یکی از جالب ترین راه های که در آن می تواند انجام این کار است.

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در CBSSports.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de