برخی از بازیکنان NBA می تواند به صورت قرنطینه و یا خود انزوا به آنها اجازه می دهد به بازی در نمایشگاه بازی های قبل از این فصل می توانید رزومه لیگ کمیسر آدم نقره گفت.

NBA فصل متوقف شد برای حداقل 30 روز چهارشنبه گذشته پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن برای تست مثبت برای کوروناویروس. دستورالعمل های جدید منتشر شده در یکشنبه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری توصیه می شود حوادث جذب بیش از 50 نفر باید لغو و یا به تعویق افتاد حداقل به مدت هشت هفته به ایالات متحده در جنگ برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“من نمی باید به اندازه کافی خوب حس چقدر طول یک دوره این است که رفتن به” نقره گفت: در حالی که صحبت کردن در ESPN SportsCenter در شب چهارشنبه.

وی افزود: او به خوبی آگاه “تاثیر روان ملی” داشتن هیچ ورزشی در تلویزیون و پیشنهاد NBA شد بررسی فرصت گرفتن برخی از بازیکنان به رقابت بپردازند.

“یکی از چیزهایی که ما شده ایم در حال صحبت کردن در مورد وجود دارد شرایط که در آن یک گروه از بازیکنان می تواند رقابت — شاید آن را به صورت یک لوله جمع آوری کمک و یا فقط جمعی از مردم — که در آن شما را به یک زیر مجموعه از بازیکنان و وجود یک پروتکل که در آن می توان آنها را آزمایش و قرنطینه و ایزوله در برخی از راه آنها می تواند رقابت در برابر یکدیگر است ؟” او گفت:.

“از آنجا که مردم در خانه گیر کرده و من فکر می کنم آنها نیاز به یک انحراف. آنها نیاز به سرگرم شود.”

کمیسر اضافه شده وجود دارد تعدادی از گزینه های دیگر لیگ بحث بود در تلاش برای نرم کردن ضربه از خاموش کردن در, طرفداران بازیکنان و در 30 franchises. بالا دو مورد در دستور کار شد زمان از سرگیری و امکان برگزاری بازی در پشت درهای بسته به عنوان تعدادی از فوتبال اروپا لیگ را مدت کوتاهی قبل از آنها به زمین را متوقف کند در پی COVID-19 شیوع.

“همانطور که من در گزینه ها نگاه کنید شاید ما می توانید این کار را تدریجی و گام اول نیست بازی با هزاران نفر از مردم در این عرصه اما شاید این فقط بازی ها” نقره گفت. “چیزی که من همیشه گفته است که 99 درصد از مردم مصرف ما بازی را از طریق برخی از رسانه های پلت فرم. آن را تنها درصد کوچکی از طرفداران که برای دیدن بازی های ما در عرصه.”

رویدادهای ورزشی هستند فقط یکی از جنبه های زندگی هر روز به شده است به طور قابل توجهی تغییر توسط coronavirus شیوع. در یک مقیاس گسترده تر جهانی اقتصاد است و زمین به توقف و رفتن به سوی یک رکود اقتصادی است که می تواند کوتوله 2008 بحران مالی جهانی از نظر شدت.

در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا یک بسته محرک اقتصادی به ارزش $1 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده اسلاید به سمت این نوع از بحران دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. نقره اذعان coronavirus را تحویل یک ضربه ویرانگر به اقتصاد ایالات متحده اما امیدوار NBA می تواند در خدمت به عنوان یک مثبت مجرا برای بازیابی.

“من مطمئن هستم که مردم در حال نشستن در خانه اما هنوز کار آنها به فکر این چیزهای مختلف مانند چگونه می تواند ما را در راه اندازی مجدد اقتصاد و چه نقشی می تواند در NBA بازی ؟” او گفت:.

پس Gobert آزمایش مثبت در هفته گذشته یکی دیگر از شش بازیکنان NBA آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله فرانسوی یوتا جاز را هم تیمی داناون میچل و دیترویت پیستونز به جلو مسیحی چوب.

چهار Brooklyn Nets بازیکنان از جمله کوین دورانت نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این هفته. روز چهارشنبه این تیم آمد و تحت انتقاد از نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio برای تست تمام بازیکنان خود را.

د Blasio, با این حال پیشنهاد شده است که نشان دهنده عدم احترام به مردم عادی که در انتظار بودند به آزمایش می شود.

“ما برای آنها [شبکه] بهبود سریع” نیویورک شهرستان, شهردار توییتی.

“اما با تمام احترامی که کل یک تیم NBA نباید تست شده برای COVID-19 در حالی که بیماران بدحال انتظار به آزمایش می شود.

“آزمون باید برای ثروتمند اما برای بیمار است.”

نقره ای در دفاع از این شبکه و دیگر تیم های NBA برای تست بازیکنان خود را.

“مردم نمی شد در نظر گرفتن این پروتکل که همه تا به طور جدی به NBA انجام آنچه در آن بود,” او گفت:.

همانطور که از پنج شنبه صبح تقریبا 9,500 موارد گزارش شده در ایالات متحده با 150 کشته و 106 نفر بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

بیش از 9000 نفر کشته شده اند پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 220000 موارد در سطح جهانی با بیش از 84,000 بازیافت.

NBA, Adam Silver
کمیسر NBA آدم نقره ای صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز متحده در فوریه 15 در شیکاگو, ایلینوی.
استیسی ریور/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im