NBA است که برنامه ریزی در نقاشی “Black Lives Matter” در دادگاه زمانی که فصل شروع مجدد در اواخر ژوئیه ESPN گزارش روز دوشنبه. لیگ و اتحادیه بازیکنان ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) بنا به گزارش توافق برجسته این جنبش در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو است.

مرگ جورج فلوید تحت فشار قرار دادند تا سیاه زندگی با توجه به مقدم, الهام بخش, تظاهرات که شامل برخی از بازیکنان فعلی. به عنوان NBA رهبری و بازیکنان خود را در بحث به بازگشت به بازی بعضی از ستاره ها به ارمغان آورد تا امکان بازی نیست برای حفظ تمرکز بر عدالت اجتماعی مسائل. در حال حاضر با توجه به گزارش های NBA را با استفاده از چوب جنگلی برای حفظ کانون توجه در جنبش است.

“Black Lives Matter” خواهد بود نقاشی در دادگاه داخل هر دو حاشیه در هر سه عرصه ESPN گزارش شده است. به WNBA نیز در بحث به انجام همان زمانی که آنها شروع به کوتاه خود را در فصل IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

این گزارش همچنین گفت: برخی از WNBA بازیکنان با توجه به پوشیدن لباس گرم, پیراهن با “می گویند نام او” به منظور جلب توجه به زنان قربانی خشونت پلیس از جمله Breonna تیلور. او کشته شد در خانه اش در لوئیزویل کنتاکی توسط ماموران انجام یک داروی تحقیقات در ماه مارس در حالی که او خواب بود.

علاوه بر این, NBA و اتحادیه بازیکنان در حال کار با هم در لباس شخصی عدالت اجتماعی پیام در بازگشت از بازیکنان کشباف به جای خود نام گذشته با توجه به ESPN.

CBS اخبار رسیده به NBA NBPA و WNBA نظر اما بلافاصله نمی شنوند.

اخبار آید روز پس از NBA اعلام کرده است که نهایی برنامه ای برای راه اندازی مجدد 2019-2020 فصل که متوقف شد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. لیگ نیز منتشر شد یک بازی کامل و برنامه ریزی برای باقی مانده matchups.

فصل خواهد شد در تاریخ 30 ژوئیه با آنچه در لیگ شرح داده شده در یک بیانیه مطبوعاتی به عنوان “سختگیرانه ایمنی و بهداشت پروتکل.”

رادیو فردا’ ویکتوریا آلبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de