کمیسر NBA آدم نقره ای خطاب به رسانه ها در شیکاگو در شنبه شب در طول همه ستاره آخر هفته و او را صرف بخش عمده ای از وقت خود را پرداختن به مسائل مربوط به آینده را با حقوق و دستمزد کلاه و چگونه چین و ظهور جوانی مخاطبان می تواند تکه به لیگ پتانسیل درآمد.

نقره گرفت و تریبون و گفت: بسیاری از رسانه های چینی نمی تواند حضور آخر هفته جشن به دلیل محدودیت های مسافرتی با کروناویروس اما سپس خطاب رسانه, سوال در مورد NBA رابطه با چین پس از آن.

برای روکش سریع چگونه NBA آمد به تنبل مناقشه با چین آن را به عقب می رود به پاییز گذشته زمانی که دلار هنگ کنگ تظاهرات علیه چین آغاز شد و هوستون راکت مدیر کل Daryl Morey توییتی که او با حمایت یک دلار هنگ کنگ رایگان از کمونیسم چینی.

قانونگذاران ایالات متحده از هر دو طرف راهرو موافقت و حمایت هنگ کنگ مردم و سریع وجود دارد واکنش از چین در برابر NBA.

برخی از ستاره NBA بازیکنان از جمله LeBron James لس آنجلس لیکرز اذعان کرد “انشعابات” است که می تواند اتفاق می افتد. جیمز حتی گفت Morey “نبود تحصیل” در اتفاقات در چین است.

“همه ما باید آزادی بیان اما در زمان وجود دارد برای انشعابات منفی است که می تواند اتفاق می افتد” جیمز گفت: پس از آن. “من نمی خواهم به دشمنی با Daryl اما من معتقدم که او تحصیل کرده در این وضعیت در دست و با او صحبت کرد. برخی از مردم آسیب شده است و نه از لحاظ مالی بلکه از لحاظ جسمی عاطفی و معنوی است.”

نقره در شنبه علنا گفت: NBA می تواند از دست دادن صدها میلیون دلار از درآمد از دست رفته در چین به عنوان دولت تصمیم به هوا در لیگ بازی در آن دولت-اجرای دوربین مدار بسته. که درآمد از دست رفته و همچنین به عنوان یک جوان نسل خود NBA ثابت در سیستم عامل های دیگر از تلویزیون سنتی ایجاد یک شکاف درآمد است که می تواند بر حقوق و دستمزد کلاه بینی و مذاکرات است.

“از نظر دقیق و شماره آن را هنوز هم کمی نامشخص است. ما کاهش ما کلاه طرح ریزی کمی, بخشی از آن به دلیل کاهش درآمد در چین و بخشی از آن به دلیل تغییرات طبیعی در کسب و کار, پیش بینی, بنابراین من نمی دانم که در آن ما در نهایت بیرون می آیند” نقره گفت.

“آنچه من می دانم از داده هایی را که ما در آن همچنان به عنوان یک علاقه بسیار زیادی در NBA و چین است. و احساس من این است که وجود خواهد داشت یک بازگشت به حالت عادی نسبتا به زودی, اما من نمی توانم بگویم دقیقا زمانی که می آید به دوربین مدار بسته.”

نقره ای گفت: چین هنوز هم یک “رابطه قوی با طرفداران ما” و این که بازی هنوز در حال جریان وجود دارد. او گفت: رتبه بندی که از طریق خیابان در سرعت با فصل گذشته است.

همانطور که برای دوربین مدار بسته, این بازی هنوز هم در حال و نه در هوا.

“احساس من این است که آنها را [به عقب در هوا] در برخی از نقطه در آینده” نقره گفت. “ما در حال فشار دادن آنها. به اعتقاد من این یک تصمیم گیری است که قطعا خارج از کنترل ما و من می گویم من اغلب حتی مطمئن شوید که دقیقا همان جایی که این تصمیم نهفته است. من فکر می کنم که نظر ما این است که لیگ ما باید همچنان برای انجام کارهایی است که ما انجام داده ایم.”

نقره خواسته شد که اگر ضرر و زیان از چین خواهد بود در میلیاردها دلار و او رد شده اما با اشاره به از دست دادن می تواند در صدها میلیون.

“احتمالا کمتر از 400 میلیون دلار شاید حتی کمتر از آن. آن را قابل توجه” نقره گفت. “من نمی خواهم برای اجرا از آن است. ما گرفته شد هوا در چین برای یک دوره از زمان و آن را ناشی از کسب و کار ما به طور عمده شرکای کسب و کار در چین است که در زمان احساس آن شد که روابط کسب و کار با ما.”

“من هیچ حس وجود دارد که هر گونه آسیب دائمی به کسب و کار ما وجود دارد و به من گفت که قبل از ما قبول عواقب ناشی از سیستم ما و ارزش های ما و این یک موقعیت هر کسب و کار می شود اما کسانی هستند نتایج. اما به مراتب کمتر از کسانی که چند میلیارد دلار اعداد است.”

نقره در ادامه گفت NBA پخش دلار هستند “backloaded در برگشتی” که به لیگ برتر می رسید.

“من فکر می کنم بخشی از آن را با آنچه اتفاق می افتد در طول باقی مانده از این فصل است. خیلی از ارزش NBA پخش برای مثال در حال backloaded در حذفی بنابراین ما کاملا نمی دانند که در عین حال که در آن است که خواهد آمد” NBA کمیسر گفت.

تکه دیگری از کاهش درآمد همراه با بازیکنان ستاره نشسته به دلیل آسیب دیدگی مانند جیمز نشسته زیادی از فصل گذشته و بسیاری از رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره نشسته این فصل همراه با صهیون Williamson, شماره 1 پیش نویس انتخاب توسط New Orleans Pelicans که به تازگی ساخته شده خود را در NBA اولین.

نقره نیز معتبر نسل جوان خود جریان خدمات از طریق سیستم عامل خارج از سنتی درآمد-تولید تلویزیون.

“ما نمی در بر داشت یک راه برای اتصال کسانی که طرفداران جوان به پخش ما از طریق هر پلت فرم آنها در حال رفتن به تحویل داده می شود” نقره گفت.

نقره تبلیغ دیزنی تحول با دیزنی-Plus و گفت: ESPN+ بیشتر از یک همراه و همدم در حال حاضر با دیزنی جدید, جریان, خدمات, اما “این یک راز نیست آنها به دنبال در برخی از همان مسائل است.”

او گفت: AT&T خرید تایم وارنر رسانه ها تا به حال وعده پیدا کردن راه هایی برای شیر به یک جدید بالقوه منبع درآمد.

“ما ممکن است بیشتر تحت تاثیر آن چرا که ما چنین جوان پایه فن اما من فوق العاده با اعتماد به نفس بیش از زمان ما کار خواهد کرد تا از طریق آن به دلیل وجود دارد باقی می ماند عظیم علاقه ما بازیکنان و بازی ما است.”

NBA in China
سر مربی کنی اتکینسون از بروکلین نتس در صحبت با Dzanan موسی #13 در طول مسابقه در برابر لس آنجلس لیکرز در طول یک فصل بازی به عنوان بخشی از 2019 NBA جهانی بازی چین در شنژن دانشگاهی مرکز در 12 اکتبر 2019 در شنژن گوانگدونگ چین.
عکس زونگ Zhi/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im