NBA تعلیق فصل بعد از بازیکن تست مثبت برای coronavirus

سی بی اس آمریکا | No comments

NBA به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن آزمایش مثبت برای coronavirusلیگ اعلام کرد در بیانیه ای در روز شنبه. نتیجه آزمون گزارش شد قبل از لغو چهارشنبه شب بازی بین جاز و شهر اوکلاهما تندر.

بازیکن نمی شد در حال حاضر در بازی های لیگ گفت.

“NBA تعلیق گیم پلی پس از نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی. NBA خواهد شد استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس” در بیانیه ای گفت:.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

جاز گفت: این بازیکن تست منفی برای آنفلوانزا گلودرد و عفونت دستگاه تنفسی فوقانی. بازیکن علائم کاهش بیش از این دوره از روز شنبه این تیم گفت: اما مقامات تصمیم گرفتند برای آزمون او را به عنوان یک اقدام احتیاطی. این بازیکن است که در مراقبت از شهر اوکلاهما مقامات بهداشتی.

“سلامت و ایمنی بازیکنان ما سازمان ما کسانی که در طول لیگ ما و تمام کسانی که به طور بالقوه تحت تاثیر این وضعیت در حال پارامونت در بحث های ما” در بیانیه ای گفت:.

چند طرفداران گفت: آنها در ابتدا به اشتباه زمانی که مقامات اعلام کردند که این بازی لغو شد. دیگر نفهمیدم که چرا این تصمیم بود.

“این کاملا قابل درک است. بازیکنان ایمنی از اهمیت زیادی برخوردار است. من نمی تواند ناراحتی بیش از آنها را لغو بازی مانند آن. این یک بحران شدید,” هیدن McCabe گفت: CBS وابسته KWTV.

بازی بین دالاس ماوریکس و دنور ناگتس بود که در جریان لیگ برتر گفت: فصل خواهد بود به حالت تعلیق درآمد. که بازی این اجازه داده شد به پایان برساند.

Mavs صاحب علامت کوبا گفت که او “بسیار نگران” در مورد وضعیت اما گفت: “آن را بزرگتر از توپ بسکتبال.”

“این یک وضعیت که در آن شما سعی می کنید به آن را جعلی ‘تا وقتی که شما آن را امتحان کنید یا به صدا و قانون مهم” کوبا به خبرنگاران گفت: پس از تیم خود را برنده شوید. “من فکر می کنم NBA تصمیم درست است.”

NBA اعلام می آید به عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با شیوع در سراسر کشور که در آن بیش از 1000 تایید موارد گزارش شده است. در اوایل روز شنبه, NCAA گفت: طرفداران خواهد بود مجاز به شرکت در آینده مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>