NBA بازیکنان و مربیان از چهار تیم در زمان زانو طول سرود ملی پنج شنبه شب در اولین مجموعه از بازی از لیگ متوقف فصل آن بیش از coronavirus همه گیر. این تظاهرات با الهام رایگان-عامل NFL quarterback khezri, تماس, توجه به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

در اولین بازی از فصل اندازی مجدد بين New Orleans Pelicans و یوتا جاز, بازیکنان و مربیان kneeled در “اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت” رهبر گروه Jon Batiste تفسیر از سرود ملی. اعضای تیم همچنین عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن و قفل اسلحه.

هر دو پلیکان و جاز با صدور بیانیه در حمایت از تظاهرات. جاز که برنده رقابت 106-104 بیانیه ای گفت: این سازمان در کنار آن بازیکنان و مربیان و کارکنان آنها به عنوان “ورزش اول خود را اصلاح حقوق و استفاده از صدای خود تجربیات خود و سیستم عامل خود را به صورت مسالمت آمیز بیان کنند.”

Utah Jazz v New Orleans Pelicans
اعضای New Orleans Pelicans و یوتا جاز, زانو زدن قبل از یک زندگی موضوع لوگو در اورلاندو در تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 است. اشلی Landis / گتی

در بازی بعدی بازیکنان و مربیان از لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز kneeled با هم در همبستگی به عنوان کامپتون Kidz باشگاه خواند “Star-Spangled Banner.”

پس از لیکرز کشیده دور به شکست کلیپرز 103-101, LeBron James, صحبت در مورد اهمیت این بازیکنان با استفاده از سیستم عامل خود را.

“بازی بسکتبال همواره بزرگتر از توپ و 10 بچه ها در طبقه داوران. این یک فرصت برای استفاده از این پلت فرم و قادر به پخش بسیاری از مثبت بسیاری از عشق در طول دوره تمام جهان” جیمز گفت: او پس از بازی در مصاحبه TNT.

“ما درک می کنیم آنچه که در جامعه در حال حاضر و ما با استفاده از این NBA پلت فرم به عنوان بازیکن به عنوان مربیان به عنوان سازمان — به ادامه موضع قوی در آن است. آن بزرگ به NBA برگشت و من امیدوارم طرفداران ما هستند افتخار ما امشب.”

Los Angeles Clippers v Los Angeles Lakers
LeBron James و آنتونی دیویس زانو زدن با هم تیمی های خود در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 در دریاچه Buena Vista, Florida. مایک Ehrmann/گتی

وقتی پرسیده شد که چقدر پیشرفت لیگ ساخته شده است که جیمز تاکید کرد که بازیکنان نمی توانید اجازه دهید. بوده است وجود دارد اما در گذشته زمانی که ما دیده ایم پیشرفت ما اجازه دهید ما پا کردن گاز کمی. ما نمی تواند انجام دهد.”

“ما در برخورد با بسیاری از نژادپرستی و بسیاری از بی عدالتی اجتماعی بسیاری از خشونت پلیس نه تنها در محله من نه تنها با مردم بلکه با مردم رنگ. آن چیزی که ما می خواهیم همچنان به مردم گوش باز است.”

یک جدید رادیو فردا نظرسنجی نشان داد که اکثر آمریکایی ها مشاهده زانو طول سرود ملی در اعتراض به تبعیض نژادی به عنوان یک فرم قابل قبول از اعتراض وجود دارد اما بخش همراه سیاسی و نژادی و نسل خطوط.

پس از جورج فلوید مرگبسیاری از بازیکنان شرکت کننده در زندگی توجه به اعتراضات و ابراز نیاز به تغییر اجتماعی. پس از بحث و مذاکره با تیم های NBA اجازه داد بازیکنان باید قبل از تایید عدالت اجتماعی پیام بر روی پشت خود را کشباف.

جیمز و دیگر بازیکنان را نیز نگه داشته و به ویژه در Breonna تیلورسیاه تکنسین اورژانس که کشته شد در خانه اش توسط پلیس اجرای مواد مخدر raid. هیچ یک از افسران درگیر در تیلور مرگ متهم شده اند.

پلیکان, جاز, لیکرز و کلیپرز در میان 22 تیم شرکت کننده در راه اندازی مجدد از 2019-2020 فصل در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو است. هر تیم بازی خواهد کرد هشت بذر بازی بیش از دو هفته آینده برای خود تعیین حذفی رده بندی است.

جاستین Carissimo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im