NBA نیز توصیه می شود تیم ها در برابر آزمایش بازیکنان و تیم پرسنل که نشان می دهد علائم کروناویروس.

با توجه به ESPN روز پنج شنبه شب لیگ صادر یادداشت کارگردانی به همه 30 تیم در آن توصیه می شود تست بازیکنان و کادر بودند که بدون علامت.

“برای هم بودن است نه مناسب در زمان سلامت عمومی محیط زیست به طور منظم تست تمام بازیکنان و کادر برای coronavirus” یادداشت متحده است.

NBA متوقف شده است از مارس 11, زمانی که یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن برای تست مثبت به COVID-19. Gobert هم تیمی داناون Mitchell, دیترویت پیستونز به جلو مسیحی چوب و بوستون سلتیکز گارد مارکوس هوشمند نیز آزمایش مثبت به ویروس.

کوین دورنت یکی از چهار Brooklyn Nets بازیکنان قرارداد بسته اند این ویروس در ماه مارس همراه با دو unnamed لس آنجلس لیکرز بازیکن است. در همان ماه های Philadelphia 76ers و دنور ناگتس هر دو اعلام کرد اعضای سازمان خود را به حال آزمایش مثبت به کروناویروس اما نه تیم را تایید کرد که آیا هر یک از بازیکنان خود را تحت تاثیر قرار گرفتند.

این است که تمام افرادی که برای اولین بار آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بهبودی کامل ساخته شده.

این یادداشت همچنین افزود NBA پیش بینی لیگ تست پس از بازگشت تیم به آموزش.

مانند دیگر عمده ایالات متحده در لیگ NBA است که به آرامی در تلاش برای کشف کردن که چگونه با خیال راحت به بازگشت به بالا و در حال اجرا در میان coronavirus بیماری همه گیر. در هفته گذشته لیگ برتر گفت: تیم اجازه داده نخواهد شد که بازیکنان شاغل در امکانات خود را تا مارس 8 در اولین.

وجود دارد خواهد شد تعدادی از دستورالعمل های دقیق تیم را به پایبندی به هفته آینده: بازیکنان فقط مجاز به استفاده از امکانات در مناطق که در آن پناهگاه در محل سفارشات برداشته شده است و نمی شود مجاز به کار کردن با هم با تنها چهار بازیکن مجاز به داخل ساختمان در هر زمان.

بازیکنان نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که تمرین در دادگاه اما همه مربیان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش در تمام زمانها.

“ما قصد داریم برای قرار دادن سلامت ما بازیکنان و کارکنان در خط مقدم” آتلانتا هاکس مدیر کل تراویس Schlenk به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته.

در روز سه شنبه NBA شد در میان لیگ های ارائه شده در یک کنفرانس تلفنی با Seema Verma یک مدیر برای مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یک عضو از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی تصریح کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند متعهد به آوردن ورزش به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار.

با این حال او افزود: به رئیس جمهور اجازه می دهد لیگ به رزومه تنها در یک راه است که به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان.

در همان روز دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و یک عضو کلیدی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه نیروی بستری ممکن است بسیار دشوار است برای برخی از ورزش به بازگشت این فصل است.

“ایمنی برای بازیکنان و طرفداران trumps همه چیز” او به نقل از به نقل از نیویورک تایمز.

“اگر شما نمی توانید تضمین ایمنی پس از آن متاسفانه شما در حال رفتن به مجبور به نیش گلوله و می گویند:” ما ممکن است مجبور به رفتن بدون این ورزش برای این فصل است.'”

از صبح روز جمعه بیش از یک میلیون نفر از coronavirus گزارش شده در ایالات متحده تا کنون بالاترین شمارش از هر کشور در جهان است.

بیش از 63,000 مرگ و میر ثبت شده در ایالات متحده و تقریبا 154,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

تقریبا 233,400 اند در سطح جهانی از شیوع کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. شده اند وجود دارد بیش از 3.2 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان است.

NBA 2K20
یک نمای تفصیلی از Spalding بسکتبال در دادگاه در نیمه اول در یک بازی بین تیم لس آنجلس لیکرز و نیواورلئان پلیکان در مرکز استیپلز در تاریخ 25 فوریه در لس آنجلس ،
Katelyn Mulcahy/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im