ان بی سی نیوز می گوید: “امروز” کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus

سی بی اس آمریکا | No comments

ان بی سی نیوز روز دوشنبه اعلام کرد که یک کارمند در “امروز” نشان می دهد که مشغول به کار در شبکه دفتر مرکزی در 30 راکفلر پلازا آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. این تست مثبت led به دو نشان می دهد ستاره ها, Al Roker و کریگ ملوین صرف به روز کردن هوا به عنوان یک احتیاط.

“شب گذشته به ما آموخته همکار ما در ساعت سوم از ‘امروز’ آزمایش مثبت برای COVID-19 رمان coronavirus” لنگر ساوانا اکلاهما گفت: در این نمایش صبح روز دوشنبه. او گفت: Roker ملوین و در زمان صبح خاموش “از فراوانی از احتیاط.”

اکلاهما و همکار لنگر هدی قطب نما sat شش فوت جدا از هر روز صبح در طول روز دوشنبه پخش در انطباق با اجتماعی فاصله توصیه.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

ان بی سی نیوز رئیس جمهور نوح اوپنهایم در بیانیه ای گفت که این کارمند که برای عموم شناخته شده است تجربه “علائم خفیف” و دریافت مراقبت های پزشکی. ان بی سی گفت: کارکنان دیگر که در مجاورت نزدیک به کارمند خواسته خواهد شد که به خود منزوی. همه کارکنان در ساعت سوم از “امروز” خواسته شد به محل کار از خانه شنبه.

Roker ملوین و هر دو توییتی اطمینان داد که آنها احساس خوب است.

“امروز” به حالت تعلیق در زندگی مخاطبان هفته گذشته با توجه به کوروناویروس.

مانند NBC, CBS News نیز به طور مستقیم تحت تاثیر شیوع. این شبکه می گوید شش کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 — از جمله رم-بر اساس خبرنگار خارجی ست Doaneکه در پیوست “فردا صبح” از انزوا در آپارتمان خود در روز دوشنبه برای بحث در مورد وضعیت خود را. Doane گفت: علائم شده اند نسبتا خفیف است و او می خواهم به “سرماخوردگی و flus” بدتر از آنچه که او در حال تجربه در حال حاضر.

CBS پخش اخبار مرکز در نیویورک بسته شده برای تمیز کردن پس از هفته گذشته پس از تایید موارد کارکنان در ساختمان و کارکنان مشغول به کار از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>