فدرال قرنطینه به پایان رسید سه شنبه برای نزدیک به 200 آمریکایی که در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی برای دو هفته گذشته مقامات بهداشتی اعلام کرد. این گروه از 195 نفر تخلیه شده از کانون شیوع کروناویروس در چین در آمریکا-پرواز اجاره در ماه ژانویه و هیچ کس در این گروه داشت به ویروس دکتر کامرون قیصر بهداشت عمومی افسر ریورساید شهرستان به خبرنگاران گفت:.

با شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در 1,018 رئیس سازمان بهداشت جهانی در جمع برترین دانشمندان در ژنو در روز سه شنبه را امتحان کنید و جواب یک قایق از سوالات در مورد بیماری جدید. مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صدور درخواست برای اتحاد جهانی علیه “دشمن مشترک می کند که احترام به مرزها و یا ایدئولوژی است.”

این که گفته بودند 42,708 تایید موارد این بیماری در چین به تنهایی با 395 بیشتر در 24 کشور مختلف است. که شامل یک مورد جدید تایید دوشنبه در سن دیگو, 13th فرد در ایالات متحده تشخیص داده مانند بسیاری از موارد که بیمار بود به تازگی در چین در شهر ووهان. اما یکی از مرگ و میر ناشی از این ویروس شده اند در چین است.

“با 99% موارد در چین باقی مانده است بسیار اضطراری که برای کشور است اما یکی است که دارای یک قبر تهدید برای بقیه جهان” Tedros هشدار داد شنبه, اصرار مقامات بهداشت و دولت را به “استفاده از پنجره فرصت است که ما در حال حاضر.”

که رشد کرده است به طور فزاینده ای در مورد ویروس منتقل می شود از افراد با سابقه اخیر از سفر به چین به دیگران در کشورهای خود. Tedros روز دوشنبه گفت که این “جامعه گسترش” است که دیده شده است در حال حاضر در انگلستان و اسپانیا حداقل می تواند “جرقه” که چراغ بزرگتر آتش.

A child waves as she sits in a vehicle carrying residents evacuated from a public housing building, following the outbreak of the novel coronavirus, outside Hong Mei House, at Cheung Hong Estate in Hong Kong
یک کودک امواج از داخل یک وسیله نقلیه حمل و تخلیه ساکنان از یک مسکن عمومی ساختمان پس از کشف این رمان coronavirus در میان ساکنان در خارج از هنگ مه خانه در چونگ هنگ و مستغلات در هنگ کنگ, چین, 11 فوریه سال 2020 است. تایرون سیو/ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su