نزدیک به 200 شبان اصرار فرماندار نوادا Sisolak به پایان خود ‘خودسرانه’ و ‘سنگین’ ممنوعیت فرد در خدمات کلیسا

نیوزویک | No comments

شبان و رهبران مذهبی در سراسر ایالت نوادا به نام برای فرماندار استیو Sisolak به فسخ دولت ممنوعیت فرد در خدمات کلیسا در یک شنبه نامه. بیش از 190 افراد در همه ادیان امضا این نامه است.

Sisolak ممنوع زیادی اجتماعات کلیسا در مارس قبل از عید پاک یکشنبه اما خواسته رهبران مذهبی برای پیدا کردن راه های دیگر برای ادامه برگزاری خدمات مانند جریان است. رهبران کلیسا با این حال با اشاره به Sisolak بان کی مون به عنوان “خودسرانه” در این نامه گفت: در حالی که خطوط بین ضروری و غیر ضروری کسب و کار بوده است مبهم است.

“ما با احترام ارسال کنید که محدودیت در فرد کلیسای خدمات بیشتر و سنگین تر از آنها باید به منظور به انجام رساندن هدف مشترک ما برای جلوگیری از گسترش COVID-19” نامه به عنوان خوانده شده.

“کلیساهای ما ضروری برای حفظ جامعه انسانی معنی دار که در آن مردم می توانند برای مراقبت از خود را در ذهن و روح خود را در حالی که در همان زمان دریافت دیگر خدمات ارائه نامه” ادامه داد. “کلیساهای ما باید صادقانه shepherded جوامع از طریق تعداد بی شماری از آفت بیش از دو هزار سال. وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که ما خرد جمعی و تجربه ندارد و ارتباط در طول این بیماری همه گیر.”

رهبران با اشاره به افتتاح کسب و کار مانند شخصی ارائه دهندگان خدمات فروشگاههای جعبه بزرگ و میله است که در خدمت مواد غذایی در درون دولت به عنوان نمونه هایی از تجمعات عمومی که در آن اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود. فرض کنید که کلیسا نمی تواند همان “معنی ندارد به هر یک از ما و یا مردم ما خدمت می کنند در ادای ما و جوامع” در این نامه اعلام کرد.

steve sisolak
رهبران مذهبی در نوادا خواست فرماندار استیو Sisolak برای حذف ممنوعیت فرد در خدمات کلیسا در یک شنبه نامه.
الکس ونگ/گتی

Sisolak ادعا کرد تصمیم گیری آسان نیست اما که او گفته بود به رهبران مذهبی جامعه در مورد ممنوعیت دریافت کرده بود حمایت خود را.

“علم به ما می گوید که با قرار دادن اعداد بزرگتر از مردم هم به هر دلیلی دعوت بیماری به انجام آن کار” Sisolak گفت: در طول یک مارس جلسه.

محدودیت در رانندگی-در خدمات بودند آرام توسط Sisolak است. کسانی که در حضور باقی می ماند باید در وسایل نقلیه خود را باقی می ماند و شش فوت دور از افراد آنها زندگی نمی کنند ، ماسک صورت در عمومی لازم نیست در نوادا است.

نوادا stay-at-home سفارشات در حال انتظار به پایان رسید جمعه. در حال حاضر دولت گزارش 6,499 موارد مثبت coronavirus با 331 مرگ و میر منتسب به ویروس.

هنگامی که تماس با نیوزویکیک سخنگوی فرماندار Sisolak دفتر نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

خدمات کلیسا در حال حاضر از سر گرفته و در کشورهای دیگر مانند کنتاکی که در آن یک قاضی فدرال لغو فرماندار اندی Beshear را محدودیت در فرد خدمات. خانواده ها باید مجموعه ای از شش فوت جدا از یکدیگر و خانه عبادت باید 33 درصد ظرفیت محدودیت.

“مکان های عبادت باید به شدت در نظر بگیرید در ادامه به ارائه جایگزین خدمات” Beshear گفت: ممکن است کنفرانس مطبوعاتی اضافه کرد که خانواده اش را به حضور آنلاین خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>