هیچ دولت شده است به سمت چپ دست نخورده با بیکاری و بحران اما برخی از ضربه شده است بسیار سخت تر از دیگران است. یک CBS MoneyWatch تجزیه و تحلیل تعداد زیادی از مردم در هر دولتی که باید کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس نشان می دهد برخی از استارک اختلاف.

سخت ترین ضربه دولت بر اساس آخرین اطلاعات موجود به صورت محلی برای رفع بیکاری و اشتغال است هاوایی که در آن بیش از 29 درصد از نیروی کار – و یا نزدیک به 200 ، 000 نفر – باید کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. این رقم تأکید چقدر سخت دولت به گردشگری وابسته به اقتصاد ضربه شده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این شماره ها به طور مشابه, گریم در, گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا, میشیگان, نوادا, پنسیلوانیا و رود آیلند: 1 در 4 کارگران در هر یک از این کشورها را برای اعمال بیکاری کمک کند.

در بهترین سناریو داکوتای جنوبی دیده است 7.3% از نیروی کار خود را و یا 33,000 مردم, درخواست برای مزایای بیکاری بیش از شش هفته گذشته. در حالی که در انتهای پایین در مقایسه با کشورهای دیگر, آن را هنوز هم یک رکورد برای داکوتای جنوبی. دولت را به طور معمول حدود 1100 جدید بیکاری, برنامه شش هفته دوره در بهار.

در اینجا یک دولت توسط دولت نگاه در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از موسسه سیاست های اقتصادی و اداره آمار نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im