نزدیک به 300,000 مرغ مرگ در نیوجرسی آتش

شعله های آتش پاره پاره از طریق یک مزرعه در جنوب نیوجرسی یک شبه, کشته شدن نزدیک به 300,000 جوجه, CBS فیلادلفیا ، شعله را شکست حدود 8:30 بعد از ظهر دوشنبه در پرنده قرمز تخم مرغ در مزرعه ای در Pilesgrove Salem شهرستان است.

خدمه مبارزه چهار-زنگ خطر آتش همه شب و باقی مانده در صحنه صبح روز سه شنبه قرار دادن نقاط داغ.

هیچ انسان مجروح شدند اما آتش گفته مقامات نزدیک به 300,000 جوجه فوت کرده اند. حدود 200000 از پرندگان مرده در آتش در حالی که یکی دیگر از 80,000 درگذشت در یک ساختمان همسایه که قدرت را از دست داده است که متوقف طرفداران از باد. با آب و هوای گرم و حرارت از آتش و جوجه زنده ماندن نیست.

این Mannington آتش نشانی نیروهای مسلح گفت: موضوع مهم در گرفتن آب به صحنه است.

“آب به دلیل وجود دارد هیچ شیرهای آتش نشانی را در اینجا, بنابراین ما تا به حال تمام آب چهار در توسط کامیون ها و این چیزی بود داغ” Mannington آتش نشانی رئیس لی قصاب گفت. “آن آغاز شده که در آن یک ساختمان … و ما فکر ما بود اما پیشرفت آن شد تا این فلز بود فقط ذوب و آن را فقط به سمت راست رفت به یک علت گرما و آنها آلومینیوم ساختمان.”

قصاب گفت: این آتش سوزی آغاز شده و در یک ساختمان و در نهایت شروع به پریدن کرد به دوم. خدمه در ابتدا فکر می کردند که در پاسخ به یک خانه آتش است.

“بسیار غیر معمول است. ما شگفت زده شدند هنگامی که ما در اینجا به دلیل آن در آمد و به یک ساختمان آتش, اما ما تا به حال هیچ ایده که در آن یک مزرعه مرغ,” او گفت:.

حداقل یک ساختمان به زمین سوخته بود.

آتش ارشد گفت: او شده است در این پست برای 60 سال و می گوید: این بزرگترین آتش او تا به حال به مبارزه با.

پلیس ایالتی پیشرو این تحقیقات به چه آغاز آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de