نزدیک به 84 درصد از فلوریدا تعداد تخت ها پر شده

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به افزایش در فلوریدا دولت با آن مواجه است کمبود موجود ICU تخت. روز سه شنبه زمانی که وجود دارد بیش از 7,300 موارد جدیدی از کروناویروس گزارش مقامات همچنین گزارش داد که از دولت 5,023 تخت ICU در کشور فقط 962 هنوز در دسترس است.

از فلوریدا 67 شهرستانهای 25 باید حداقل یک بیمارستان با تعداد تخت های موجود به روز سه شنبه. ده شهرستانهای کمتر از 10 درصد از تخت ICU در دسترس است و دو کشور باید به طور کامل اجرا از بزرگسالان تخت ICU.

بیش از 213,700 مردم در فلوریدا تشخیص داده شده اند با coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 3,841 نفر در کشور فوت کرده اند.

در میامی-Dade County, که حساب برای اکثریت دولت موارد با بیش از 51,000 نه بیمارستان های اجرا شده از ICU تخت. یادبود جکسون در بیمارستان کمتر از 9 درصد از آن 185 تخت ICU موجود و برخی از بیماران باید تا به حال صبر کنید تا 24 ساعت برای دریافت یکی از باقی مانده تخت. بیمارستان نیز در مواجهه با کمبود نیروی انسانی.

میامی-Dade شهردار کارلوس Giménez صادر اورژانس را روز شنبه که اجازه خواهد داد که به ورزشگاه باز بماند با برخی از اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اما را داخل سالن غذاخوری و سالن های ضیافت. سفارش طول می کشد و می رود به اثر چهار شنبه.

با وجود افزایش در موارد دولت است که هنوز هم هل دادن به جلو با برخی از بازگشایی برنامه. روز دوشنبه فلوریدا صادر اضطراری که نیاز به تمام “آجر و ملات” در مدارس برای بازگشایی تمام وقت در ماه اوت است.

نزدیک به 3 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و برخی از کشورهای در حال مبارزه برای نگه دارید تا با مراقبت در حالی که به حداقل رساندن گسترش یافته است. یک مطالعه جدید نشان می دهد که حامل بدون علامت ممکن است مسئول نیمی از coronavirus موارد است.

آریزونا نیز در حال اجرا پایین در تخت بیمارستانو مراقبت های بهداشتی کارگران در دولت یک بار دیگر در حال اجرا پایین در PPE. بستری شدن در بیمارستان باید افزایش یافت و به 90% در کالیفرنیا است. تگزاس مقامات همچنین ابراز ترس است که می تواند پیوستن به فلوریدا و کالیفرنیا و دیگر کشورهای در حال اجرا خارج از اتاق در بیمارستان های آن.

دیوید Begnaud کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de