اسرائیل دادستان کل ثبت رسمی کیفرخواست در دادگاه علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر.

آن را پس از آقای نتانیاهو انصراف یک درخواست برای مصونیت پارلمانی از محاکمه به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در ارتباط با سه مورد جداگانه.

او هرگونه تخلف است.

اسرائیل مجلس شده بود با توجه به باز کردن بحث در مورد ایمنی درخواست در روز سه شنبه. اما آقای نتانیاهو گفت که او نمی خواهد که در یک دادرسی عادلانه.

او همچنین انتقاد مخالفان برای پیش رفتن با این بحث که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود با توجه به پرده خود را مدتها در انتظار صلح خاورمیانه طرح است.

روز چهارشنبه آقای نتانیاهو را به پرواز مسکو به مختصر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در این طرح مقامات اسرائیلی گفت.

چه آقای نتانیاهو می گویند ؟

اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر متهم از پذیرش هدیه از بازرگانان ثروتمند و توزیع سوغات سعی کنید برای دریافت بیشتر مثبت پوشش خبری. او می گوید: او قربانی یک با انگیزه های سیاسی “witch hunt”.

در یک Facebook پست منتشر شده صبح روز سه شنبه آقای نتانیاهو گفت که او تا به حال به اطلاع رئیس مجلس است که شناخته شده به عنوان کنست از تصمیم خود برای خروج درخواست خود را برای ایمنی.

  • نتانیاهو: چه اتهامات?
  • بنیامین نتانیاهو: تکاور تبدیل PM

“سرنوشت ساز در این ساعت برای مردم اسرائیل در حالی که من در آمریکا در یک ماموریت تاریخی به شکل اسرائیل دائم از مرزها و اطمینان از امنیت ما برای نسل های آینده یکی دیگر از کنست نشان می دهد که انتظار می رود برای باز کردن در ایمنی سیرک.”

وی افزود: “پس از من داده نشده بود به دلیل روند چرا که تمام قوانین کنست کار بودند زیر پا گذاشته و از نتایج حاصل از این روش از قبل دیکته شده مناسب و بدون بحث من تصمیم به اجازه دهید این بازی کثیف ادامه خواهد داد.”

آقای نتانیاهو قول داد که در دوره به دلیل او را “خرد همه نامتناسب ادعاهای ساخته شده توسط من مخالفان”. “اما در حال حاضر من نمی خواهد اجازه می دهد مخالفان سیاسی من به استفاده از این ماده به تداخل با حرکت تاریخی من پیشرو.”

این به چه معنی است ؟

ساعت پس از اعلام دادستان کل Avichai Mandelblit ظ 78-صفحه کیفرخواست به اورشلیم دادگاه منطقه.

BBC تام Bateman در بیت المقدس می گوید: ثبت علائم شروع رسمی آقای نتانیاهو دادستان است.

این اولین بار است که یک وعده نخست وزیر اسرائیل شده است به طور رسمی به اتهام جرایم جنایی او می افزاید.

دادگاه در حال حاضر تعیین تاریخ برای شروع از آقای نتانیاهو در دادگاه.

آن را می تواند چندین ماه قبل از محاکمه شروع می شود. و حتی اگر محکوم آقای نتانیاهو نمی خواهد نیاز به گام را به عنوان نخست وزیر تا زمانی که این روند تجدید نظر خسته بود – چیزی است که می تواند سال ها طول بکشد.

کنست شد به طور گسترده ای انتظار می رود به رد نخست وزیر مصونیت درخواست زیرا او و متحدان خود را کنترل نمی اکثریت کرسی است.

آقای نتانیاهو مخالفان استقبال این واقعیت است که پیگرد قانونی خواهد ادامه اسرائیلی به رهبری به پای صندوق های رای در ماه مارس برای سومین انتخابات در یک سال است.

“نتانیاهو به دادگاه می رود – ما باید حرکت رو به جلو” Benny Gantz رهبر آبی و سفید و آقای نتانیاهو رئیس رقیب برای نخست وزیری گفت: در روز سه شنبه. “اسرائیل شهروندان باید یک انتخاب روشن: یک نخست وزیر که برای آنها کار می کنند و یا یک نخست وزیر است که با مشغول خود است.

“هیچ کس می تواند اجرای یک دولت و در عین حال در مدیریت جدی سه پرونده های جنایی برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد.”

رئیس مشترک لیست – اتحاد احزاب عربی – گفت: “راه به دادگاه هموار است و هیچ دیپلماتیک روابط عمومی نشان می دهد در جهان است که او را متوقف خواهد کرد از محاکمه در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im