نت بال نیازهای مشترک المنافع طلا-مدال روح برای نجات Superleague می گوید جید کلارک

جید کلارک انگلستان بیشتر دربسته در محیط نت بال بازیکن معتقد است Superleague طرفداران باید از نو خلق کردن روح با الهام از این کشور یاد بازی های کشورهای مشترک المنافع طلا در سال 2018 اگر نخبگان داخلی نت بال است برای زنده ماندن coronavirus بحران است.

انگلستان و کشورهای مشترک المنافع عنوان در استرالیا, Gold Coast مشخص شده یک لحظه نقطه عطفی در کشور است ورزشی, تاریخچه و موجب رونق در مشارکت مردمی با 130,000 افزایش در کسانی که در حال پخش هفتگی.

اما نگرانی وجود دارد که حرکت تولید می شود که دستاورد تاریخی – و میزبانی از جام جهانی در لیورپول سال گذشته – تهدید می تواند به رشد مشخصات Superleague کشور نخبگان لایه داخلی netball.

نیمه حرفه ای رقابت به خود جلب کرد یک رکورد رو از 9,250 – بزرگترین تا کنون برای یک رویداد یک روز در نت بال تاریخچه – در طول آن باز گرد در ماه فوریه است. برای قرار دادن که به زمینه 7,233 با حضور سال گذشته Netball نهایی جام جهانی بعد در لیورپول هنگامی که انگلستان ضرب و شتم آفریقای جنوبی به برنز و نیوزیلند به پایان رسید و استرالیا را بدست آورد.

“فقط مانند ملت رو پشت سر ما بعد از کشورهای مشترک المنافع طلا در سال 2018, من فکر می کنم ما نیاز به یک موج مانند است که در ما Superleague بازی را به مطمئن شوید که ما می توانیم همه در انجام ورزش ما عشق” گفت: 176-زمان بین المللی کلارک که نقش زنبورهای.

“اگر ما می خواهیم خوب انگلستان تیم ما باید واقعا قوی لیگ و تمام سطوح است که واقعا به خوبی کار می کنند. این رفتن به یک تیم واقعی تلاش کنند. فروش بلیط و فروش کالا هستند که منبع اصلی درآمد برای باشگاه های, اما من واقعا اعتماد به نفس افراد می توانند در پشت سر ورزش ما به نگه داشتن آن رفتن به مطمئن شوید که این باشگاه ادامه می دهند و از آنها حل نیست.”

این Superleague شده است به حالت تعلیق تا مارس 30 هر چند که تاریخ می تواند به عقب رانده بیشتر زمانی که رقابت برگزارکنندگان دیدار در اواخر این ماه.
Superleague به خود جلب کرد یک رکورد رو از 9,250 برای خود باز گرد در ماه فوریه


اعتبار: Luke Walker/گتی ایماژ برای انگلستان نت بال

قهرمان منچستر تندر در حال درک می شود تنها باشگاه به furloughed خود در بازی تیم ملی در لیگ تعلیق. اگر چه برخی از Superleague بازیکنان هستند نه رسمی کارکنان خود را حق رای دادن در ورزش که در آن فروش بلیط برای یک مسابقه بالا £10,000 های furloughing طرح خیابان اکثریت franchises به احتمال زیاد به دنبال که در آن ممکن است.

“بلیط درآمد است که احتمالا 70 درصد از ما به طور کلی درآمد” Mikki Austin, مدیر عامل ساری طوفان گفته تلگراف ، “متاسفانه این چیزی است که نهاد زنان, ورزش در چنین ریسک به طور کلی هنگامی که در مقایسه با مردان. لیگ ما ندارد قید وثیقه از لیگ یک انجمن مثل برخی از مردان ورزش را با هیچ پرداخت بالون استفاده می شود. آن را به معنای واقعی کلمه می تواند به هر فردی حق رای دادن به اصل وثیقه خود و پوشش رو به رشد از دست دادن درآمد.

“کسانی که franchises متصل به یک دانشگاه ممکن است پیدا کردن آن کمی ساده تر برای پایدار شود چرا که آنها ممکن است کمی به عقب نشینی در, اما به صورت مستقل فرانشیز آن را یک نگرانی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im