Khezri طرفداران به زودی یادگیری خیلی بیشتر در مورد فعال و بازیکن فوتبال — با تشکر به شش قسمت نوشته سری متمرکز در اطراف خود نوجوان زندگی است. Netflix بکشد در روز دوشنبه اعلام کرد که فیلمساز مشهور Ava DuVernay و Kaepernick ایجاد کرده اند یک سری محدود با عنوان “کالین در سیاه و سفید.”

“سری را به تمرکز بر روی Kaepernick را شکل دبیرستان سال, اعطای وام به معنی بینش و عمل و تجربه است که به رهبری او را برای تبدیل شدن به فعال او می گوید:” امروز این شرکت گفت: در انتشار اخبار. این نمایش با هدف ارائه یک “درونگرا نگاه” در Kaepernick اوایل زندگی به عنوان یک کودک در حال رشد در خود خانواده خوانده و راه خود را به تبدیل شدن به یک استعداد NFL quarterback در حالی که “تعریف هویت خود را.”

Kaepernick ظاهر خواهد شد به عنوان خود را در این سری به عنوان راوی.

“بیش از حد اغلب ما دیدن مسابقه و داستان به تصویر کشیده شده را از طریق یک لنز” Kaepernick در بیانیه ای گفت. “ما به دنبال چشم انداز جدید به متفاوت واقعیت است که مردم سیاه و سفید چهره است. ما کشف نژادی درگیری های من رو به عنوان یک به تصویب رسید و در یک جامعه در طول سال دبیرستان من. این افتخار را به این داستان به زندگی در همکاری با آوا برای جهان را ببینید.”

Netflix بکشد است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده برتر تاریخ سری که ایجاد شد در سال 2019 انتشار گفت. نوشتن برای نمایش به تازگی تکمیل شده است.

Michael Starrbury یک امی نامزد دریافت جایزه نویسنده به عنوان تهیه کننده اجرایی و نوشت: برای این سری در کنار DuVernay و Kaepernick. Starrbury و DuVernay کار با هم در تحسین Netflix سریال “زمانی که آنها را ببینید با ما” که داستان از مردان هنگامی که شناخته شده به عنوان پارک مرکزی پنج و در حال حاضر به نام تبرئه پنج.

“با عمل خود را از اعتراض khezri مشتعل ملی گفتگو در مورد مسابقه و عدالت با پیامدهای گسترده, برای, فوتبال, فرهنگ, و برای او شخصا” DuVernay گفت: در انتشار اخبار. “کالین داستان های زیادی برای گفتن در مورد هویت ورزشی و پایدار روح اعتراض و انعطاف پذیری است.”

Kaepernick معروف led زانو تظاهرات در طول اجرای سرود ملی در سال 2016 را با توجه به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی است. سابق San Francisco 49ers کارفرمایی بازی کرده است و برای یک تیم فوتبال از سال 2016 پس از او امضا شده توسط یک تیم. او با ثبت یک شکایت علیه NFL در سال 2017 ادعا او امضا نشده است با توجه به تظاهرات. او بعد از حل و فصل برای مقدار نامعلومی.

کریس بریتو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im