Netflix مقدار زیادی از فیلم های کلاسیک در کاتالوگ آن – و در سال های اخیر جریان خدمات و همچنین تولید برخی از قابل ملاحظه ای اصلی فیلم خود از حقوق حیوانات طنز Okja به برنده جایزه اسکار رم. اما برای هر برنده جایزه درام وجود دارد فقط به عنوان بسیاری از ستاره B-movies (مانند risible عاشقانه کریسمس شاهزاده).

اگر شما نیاز به کمک مرور این تیره Sharknado آبهای آلوده نگاه نکنید: در این ستاره ها-دارای راهنمای تلگراف را منتقدان فیلم را انتخاب کنید 99 از بهترین.

جدا نشده جواهرات (2020)

ژانر: جرم و جنایت Dir: جاش و بنی Safdie بازیگران: Adam Sandler, Kevin Garnett Lakeith Stanfield جولیا فاکس مایک Francesa, Idina Menzel, Eric Bogosian. Cert: 15 زمان: 135 دقیقه

در یک کلام: پس از یک سری از duds, Adam Sandler معلوم حرفه ای بهترین عملکرد, اثبات این است که با توجه به حق مادی او است نیرومند چشمگیر بازیگر. این Safdie برادران او اجازه درخشش در حالی که به طور معجزه آسایی پیدا کردن راه های اصلی فیلم به گسترده ترین فیلم برداری شهرستان بر روی زمین است. طلا و جواهر و قمار معتاد در شهر نیویورک الماس منطقه باید بازیابی گوهر گران به پرداخت بدهی نصب.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از هم جدا نشده سنگهای

آدام سندلر در سنگهای جدا نشده

اعتبار:
AP

The Irishman (2019)

Genre:جرم Dir: Martin Scorsese بازیگران: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Ray Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Harvey Keitel. Cert: 15 زمان: 209 دقیقه

In a nutshell:مارتین اسکورسیزی باند جنایت حماسه بازگو داستان زندگی سندیکای هیتمن فرانک Sheeran (رابرت دنیرو). Joe Pesci می آید از حرفه ای بازنشستگی به بازی gangland supremo راسل Buffalino و Al Pacino می دهد مشخص مسخره عملکرد به عنوان رئیس اتحادیه جیمی Hoffa. اسکورسیزی شامل بهترین عناصر از فیلم گانگستر در این طولانی است اما جذب داستان سن حرص و طمع و خیانت.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از Irishman

ازدواج داستان (2019)

ژانر: درام Dir: Noah Baumbach بازیگران: Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern, Alan Alda, Ray Liotta Azhy رابرتسون, Julie Hagerty, Merritt Wever. Cert: 15 زمان: 136 دقیقه

در یک کلام: Noah Baumbach دردناک تصویر ازدواج در حال سقوط از هم جدا. نیویورک کارگردان تئاتر (آدام درایور) و بازیگر زن (اسکارلت جوهانسون) متوجه آنها بسیار متفاوت خلاق جاه طلبی منجر به acrimonious ساحل به ساحل طلاق که برگ خود را به پسر جوان در وسط. با برخی از دیالوگ بازی با دو منجر درخشش در Baumbach جالب ترین ریز دانه تصویر به تاریخ.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از ازدواج داستان

دانکرک (2017)

ژانر: جنگ, درام Dir: Christopher Nolan بازیگران: Fionn وایتهد, Harry Styles, Kenneth Branagh, Cillian Murphy, Mark Rylance و تام هاردی. Cert: 15 زمان: 106 دقیقه

In a nutshell:سربازان متفقین مجبور به عقب نشینی دونکرک و به دام افتاده در همه طرف توسط پیشروی نیروهای آلمانی. کریستوفر نولان را عصب ریز تصویر از این افسانه ای حاضر در جنگ جهانی دوم مدتها از آغاز تا پایان با کمک یک هانس زیمر نمره. ستاره نکردم بازیگران هم نگه پیچیده سه خط طرح به تصویر می کشد تخلیه از زمین دریا و هوا است. یک جهت Harry Styles تحت تاثیر قرار در اولین اقدام.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از دونکرک

The Revenant (2015)

ژانر: اکشن Dir: Alejandro G. Iñárritu بازیگران: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy Cert: 15 زمان: 153 دقیقه

به طور خلاصه: قرار دادن خود را در یک پتوی گرم و گرفتن یک لیوان کاکائو چرا که این داستان از یک قرن 19 خز تله در یخ زده کانادا بیابان است که به زیبایی شات که شما به خودتان پیدا کنید لرز. آن را می گوید یک نسخه تاب از زندگی frontiersman شیشه ای (دی کاپریو) که mauled توسط یک خرس و سمت چپ برای مرده و چگونه با وجود تمام مشکلات او موفق به آن را از هزاران مایل به بازگشت به خانه. این مدال دیگر بهترین بازیگر نقش اول مرد (دی کاپریو) بهترین کارگردان و بهترین فیلمبردار در سال 2016 جوایز اسکار و سخت است ببینید که چرا است.

لئوناردو دی کاپریو در Revenant
Four Weddings and a Funeral (1994)

Genre:کمدی رمانتیک Dir: Mike Newell بازیگران: Hugh Grant, اندی MacDowell, James Fleet Cert: 15 زمان: 117 دقیقه

In a nutshell: بهترین ریچارد کورتیس و هیو گرانت romcoms مورد بدجور خوب گاوداران لرزشی بیش ناگوار ، اعطای نقش کاراگاه چارلز, که, آه, er, نمی توانید بگویید چه, um, رفتن بین او و scrummy کری (اندی MacDowell) که او را نگه می دارد, خدای من, سنگ زنی باشگاه داغ به در مراسم عروسی. این سن به خوبی و قطعا می زند لکه های عشق خاموش, در واقع.

Birdman (2014)

ژانر: کمدی/درام Dir: Alejandro G. Iñárritu بازیگران: Michael Keaton, Zach Galifianakis, Edward Norton, Cert: 15 زمان: 116 دقیقه

در یک کلام: این معجزه آسا طنز درام برنده چهار اسکار از جمله بهترین کارگردانی و بهترین تصویر. مایکل کیتون نقش ستاره سابق یک ابرقهرمان حق رای دادن در نظر گرفتن یکی از آخرین چاقو در احترام با خود می گذراند برادوی بازی مانند تئاتر (و زندگی واقعی) کل فیلم به نظر می رسد به آشکار شدن در یک واحد غیر مستقیم را. کیتون است که بهتر از او تا به حال شده است با سابق بتمن ستاره معدن نقش را در زندگی واقعی نحوهی برای حداکثر طنز و ترحم در حالی که حمایت از بازیگران (Emma Stone, Ed, Norton, Zach Galifianakis) همه به نوعی درخشش به صورت جداگانه در چرخش هرج و مرج است. این فیلم مخالف همه چیز ما فکر می کنم ما می دانیم که در مورد فیلم می سازد و شما دوباره فکر می کنم در مورد آنچه که سینما می تواند انجام شود.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از Birdman

همسر (2018)

Genre: درام Dir: Björn Runge بازیگران: Glenn Close, Jonathan Pryce, Christian Slater, Max Irons, Alix Wilton Regan, Elizabeth McGovern Cert: 15 زمان: 100 دقیقه

در یک کلام: گلن کلوز می دهد mesmeric به نوبه خود در این صاف اقتباس از مگ Wolitzer 2003 رمان در مورد یک زن در سایه او برنده جایزه نوبل نویسنده, شوهر (Jonathan Pryce). او می داند که او تاریکترین راز, اما ممکن است مایل به نشستن بر روی آن برای همیشه لطفا برای. مکس آیرونز نقش پسر خود را نویسنده در پدرش سایه.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از همسر

اشغال دوباره (2016)

Dir: Jonás Trueba بازیگران: فرانچسکو کرریل, Itsaso های انجام Candela Recio Cert: N/A زمان: 107 دقیقه

در یک کلام: یک مترجم در اوایل سی سالگی خوشبختانه در یک رابطه, میکشد تا یک شب در مادرید با یک بازیگر بود که خود را دختر 15 سال پیش. یک نوشیدنی منجر به دیگری و به روح جستجو: باید این دوران کودکی دلبر تلاش کرده اند سخت تر به ماندن با هم ؟ تقسیم به سه بخش این فیلم فوق العاده احساس می کند مانند ریچارد لینکلیتر را قبل از سه گانه فشرده شده را به یک ترتیب زمانی خورند فیلم. قسمت سوم کاملا با بازیگران جوان نسخه از آگهی یک دست ولنتاین بین بچه ها که هیچ ایده که در آن زندگی آینده آنها را

Reservoir Dogs (1992)

ژانر: جرم و جنایت Dir: کوئنتین تارانتینو بازیگران: Harvey Keitel, Steve Buscemi, Tim Roth, Cert: 18 زمان: 99 دقیقه

In a nutshell: کوئنتین تارانتینو را کارگردانی اغاز شد قابل توجه فرقه موفقیت دوباره adrenalising گانگستر فیلم. حتی اگر آن را بی عاطفه و خشونت آن را به خوبی نوشته شده و بسیار سرگرم کننده است. یک سرقت ناموفق است عواقب برای اراذل و اوباش که مانند برادران بلوز و که رنگ رمزی مستعار شامل آقای سفید (Keitel) آقای صورتی (بوشمی) و آقای نارنجی (راث).

مرگ استالین (2017)

ژانر: کمدی Dir: Armando Iannucci بازیگران: Steve Buscemi, روپرت, دوست, Jason Isaacs, Michael Palin, Andrea Riseborough, پل Whitehouse. Cert: 15 زمان: 107 دقیقه

در یک کلام: مرگ روسی دیکتاتور یوزف استالین می اندازد اتحاد جماهیر شوروی را به هرج و مرج خود را به عنوان بیچاره وزرای مانور برای موفقیت او است. Armando Iannucci خود به ارمغان می آورد با نام تجاری آشنا از طنز بیهوده برای بدنام لحظه ای تاریخی satirising خرده جاه و گاه به گاه ظلم و ستم از اواخر شوروی سیاست است.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از مرگ استالین

Chitty Chitty Bang Bang (1968)

نوع: خانواده Dir: Ken Hughes بازیگران: Dick Van Dyke, Sally Ann Howes, Lionel Jeffries Cert: U زمان: 144 دقیقه

در یک کلام: رولد دال, شرکت نوشت: این فیلمنامه برای این موسیقی کلاسیک فانتزی آزادانه در یک کتاب کودکان توسط ایان فلمینگ اما دیک ون دایک را غیر عادی 1900s مخترع و انقلابی خود را به پرواز ماشین هرگز کاملا از دنده دوم است. هنوز هم مخلوط زیبا و عجیب و غریب گاهی اوقات خاموش می پردازد و رابرت Helpmann کودک جالب توجه این است که واقعا این مسائل از کابوس.

A Fistful of Dollars (1964)

Genre: غربی Dir: Sergio Leone بازیگران: Clint Eastwood, Gian Maria Volontè, Marianne Koch Cert: 15 زمان: 99 دقیقه

در یک کلام: کلینت ایستوود به شهر با یک تفنگ و یک سیگار برگ را به چند دیگران سریع حل و فصل برخی از نمرات و ابداع یک سبک جدید از فیلم. سرجیو لئون اول “اسپاگتی وسترن” تنظیم یک استاندارد بالا (البته یکی بعد با پیشی خوب, بد و زشت, y) با آن پراکنده جهت حماسه مناظر و مغناطیسی ستاره. Ennio Morricone امتیاز است که یکی از مهمترین و بناست در سینما.

تاریک ترین ساعت (2017)

ژانر: تاریخی, درام Dir: Joe Wright بازیگران: Gary Oldman, Kristin Scott Thomas, Lily James, Ben Mendelsohn, Stephen Dillane و رونالد وانت. Cert: PG زمان: 125 دقیقه

در یک کلام: وینستون چرچیل چهره فشار برای تسلیم به نازی ها و مذاکره یک پیمان صلح. در برابر شانس, اب و هوای نخست وزیر بریتانیا نگه می دارد بریتانیا در جنگ و سفارشات موفق تخلیه نیروهای متفقین از دونکرک. ردیابی چرچیل افزایش به قدرت در سال 1940 به احتمالی خود را شکست و در سال 1945 انتخابات عمومی جو رایت متنوع مطالعه شخصیت دست Gary Oldman نقش یک عمر – و اولین اسکار.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از تاریک ترین ساعت

Gary Oldman به عنوان وینستون چرچیل

اعتبار:
تمرکز امکانات

بازگشت به خانه (2019)

Genre: فیلم کنسرت Dir: Beyoncé Knowles-Carter بازیگران: N/A Cert: MA زمان: 137 دقیقه

In a nutshell: Beyoncé کنسرت فیلم گرفتن تحسین 2018 جشنواره Coachella مجموعه موسیقی پیروزی. پشت صحنه فیلم نشان می دهد این کار که رفت به ایجاد نشان می دهد در حالی که آرشیوی صدای اور از مایا آنجلو و تونی موریسون (در میان دیگران) برجسته کردن موضوع آن از غرور و جشن. این یک یادآوری است که Beyoncé بهترین در جهان در آنچه او می کند.

مونتی پایتون و جام مقدس (1975)

ژانر: کمدی Dir: Terry Gilliam, Terry Jones بازیگران: Graham Chapman, John Cleese, Eric Idle, Terry Gilliam, Terry Jones, Michael Palin Cert: 12A زمان: 91 دقیقه

در یک کلام: این Pythons’ مناسب برای اولین بار فیلم ممکن است کمی بیش از یک رشته از طرح اما زمانی که این طرح هستند و این خوب مهم نیست. در این wonderously ارام قرون وسطی جیغ وداد بازی کردن – فیلم برداری در بودجه بند کفش – King Arthur (Graham Chapman) منجر شوالیه خود را در جستجوی جام مقدس جلسه در طول راه چنین دشمنان به عنوان قاتل خرگوش از Caerbannog و شب که می گویند Ni.

شما هرگز واقعا در اینجا (2017)

ژانر: هیجان انگیز Dir: Lynne Ramsay بازیگران: Joaquin Phoenix, Ekaterina سامسونوف الکس Manette, John Doman, جودیت رابرتز. Cert: 18 زمان: 90 دقیقه

در یک کلام: یک عاطفی آسیب دیده کهنه کار باعث می شود یک زندگی نجات دختر جوان از جنس قاچاقچیان. پس از استخدام برای نجات دختر یک سیاستمدار برجسته جو (Joaquin Phoenix) کشف هولناک حد از این شبکه می رود که به بالای دولت است. Lynne Ramsay امن و امان او شهرت به عنوان یکی از شجاعانه ترین و جالب مدیران در کسب و کار با این فریبنده اما در زمان های دشوار به تماشای, نوآر, هیجان انگیز.

Read ما بررسی 5 ستاره از شما هرگز واقعا در اینجا

نقب زن روی بام (1971)

ژانر: موزیکال Dir: Norman Jewison بازیگران: Topol نورما جرثقیل لئونارد فری مالی Picon Cert: U زمان: 172 دقیقه

در یک جمله: کانادا کارگردان Norman Jewison ترجمه این کلاسیک موسیقی برادوی به یک اندازه و enthralling و زمان مفتخر خانواده فیلم پس از زندگی Tevye (اسرائیل بازیگر Topol, reprising خود در لندن مرحله نقش) فقیر شیر فروش که باید حقه بازی مدتی از زندگی روزمره با واقعیت های خشن از ضعیف بودن و یهودی در Tzarist روسیه در سال 1905. تند و تلخ و حلال از آغاز تا پایان.

ماسک زورو (1998)

ژانر: ماجراجویی Dir: Martin Campbell بازیگران: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Cert: PG زمان: 132 دقیقه

در یک کلام: احمقانه و شرجی نوبت این swashbuckling جیغ وداد بازی کردن دوباره زورو شخصیت کلاسیک داگلاس فربنکس فیلم ساخته شده و یک ستاره از آن جوان بازیگر سرب کاترین زتا-جونز. در قرن 18 کالیفرنیا آنتونی هاپکینز است که پیری نقاب قهرمان که می گذرد در گوشته زورو به جوان و امیدوار شمشیرزن (باندراس) و وظایف او را با پیدا کردن طولانی از دست رفته دختر (زتا جونز).

Platoon (1986)

Dir: Oliver Stone بازیگران: Tom Berenger, ویلم دافو, چارلی شین, Cert: 15 زمان: 114 دقیقه

در یک کلام: این یک فرصت برای دیدن یک جوان چارلی شین در آغاز خود را آشفته حرفه ای. وحشت از جنگ ویتنام دیده می شود از طریق منشور از یک تازه رو کالج ترک تحصیل (شین) که می یابد خود را در ضخامت از جنگ در حالی که ویلم دافو نقش خود را دلسوز گروهبان. مدیر Oliver Stone با استفاده از تجربیات خود از خدمت در ارتش ایالات متحده در طول جنگ به اطلاع دلخراش این فیلم که برنده چهار اسکار.

Lost in Translation (2003)

Genre: کمدی-درام Dir: سوفیا کاپولا بازیگران: Bill Murray, Scarlett Johansson, Giovanni Ribisi, Anna Faris. Cert: 15 زمان: 101 دقیقه

در یک کلام: دو روح از دست رفته پر از سوراخ در یک هتل پیدا کردن آرامش در هر شرکت دیگر. پیری ستاره فیلم باب هریس (بیل موری) در دیدار شارلوت (اسکارلت جوهانسون) كه متأسفانه ازدواج کالج فارغ التحصیل در نوار هتل. یک ریز-آماده داستان, تنهایی, بی خوابی و بی میلی با جهان مدرن است.

بد دسته (2016)

ژانر: کمدی / هیجان انگیز Dir: Ana Lily Amirpour بازیگران: Suki Waterhouse, Jason Momoa, Giovanni Ribisi, کیانو ریوز Cert: 15 زمان: 119 دقیقه

در یک کلام: استقبال گرم در انتظار آرلن (Suki Waterhouse) در وسط تگزاس کویر. به یک کباب پز. آرلن یک مارک و شماره عضو “bad batch”: جامعه misfit, اسباب بازی تلقی بیش از حد گنگ و یا خطرناک و یا زشت و یا خارجی برای هر کدام از آینده-ایالات متحده ناکجاآباد Ana Lily Amirpour فوق العاده ای فیلم می گیرد در. آن را مانند یک صلیب بین Mad Max 2 و زیبا در رنگ صورتی.

از نظر قانونی ورزش (2001)

Dir: Robert Luketic بازیگران: Reese Witherspoon, Luke Wilson, Selma Blair Cert: 12 مدت زمان: 92 دقیقه

در یک کلام: این لحظه ای بود که ریس ویترسپون وارد آگاهی جهانی و هیچ مقدار از برنده جایزه اسکار تبدیل خواهد شد او جدا از اماتور, اشپزخانه, بلوند, دختر خواهری Elle جنگل. البته Elle واقعا اماتور, اشپزخانه, او تبدیل به یک حقوقی عقاب است که نقطه تمام از استرالیا کارگردان Robert Luketic اولین فیلم: الهامی مشاهده است که ورزش همچنین می توانید مغز است. این گفت و گو در افسانه لبه های تیز.

شیر (2017)

Genre:درام Dir: Garth Davis بازیگران: Dev Patel, Rooney Mara, نیکول کیدمن Cert: PG زمان: 129 دقیقه

در یک کلام: Dev Patel, بازیگر جوان بود که یکباره به شهرت در میلیونر زاغه نشین به دست آورده خود را برای اولین بار نامزدی اسکار برای این ویرانگر داستان واقعی یک پسر است که از خانواده اش جدا و به طول فوق العاده برای پیدا کردن آنها را دوباره.

The Silence of The Lambs (1991)

ژانر: هیجان انگیز Dir: Jonathan Demme بازیگران: Jodie Foster, Anthony Hopkins, Scott Glenn, Ted Levine, Anthony Heald. Cert: 15 زمان: 118 دقیقه

به طور خلاصه: مدرن و کلاسیک مورد آدمخوار روانپزشک Hannibal Lecter. در شکار برای قاتل زنجیره بوفالو بیل غنچه FBI محقق Clarice Starling به دنبال Lecter مشاوره در مورد. تبادل صمیمی جزئیات در مورد زندگی شخصی او برای یافتن سرنخ هایی در مورد لایحه سار باید تصمیم بگیرید که چه مقدار از خودش او حاضر است به دور است. جودی فاستر و آنتونی هاپکینز در اعتصاب بعید است اما درخشان اقدام به مشارکت در این نگران کننده تریلر روانی.

آنتونی هاپکینز به عنوان Dr. Hannibal Lecter

اعتبار:
جبار تصاویر

12 Years a Slave (2013)

Genre: تاریخی, درام Dir: Steve Mcqueen بازیگران: Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, Benedict Cumberbatch, براد پیت. Cert: 15 زمان: 134 دقیقه

در یک کلام: استیو مک کوئین را خرد اقتباس از جزایر Northrup را برده و خاطرات خود را نشان می دهد خشونت و ظلم و ستم از تجارت برده در آن هولناک جزئیات. Northrup (Chiwetel Ejiofor) یک freeborn آفریقایی-آمریکایی ربوده شده در واشنگتن دی سی و به بردگی فروخته. قوی اجرای فراوانند اما Lupita Nyong زن نما, زن کیردار غم انگیز تجسم آسیب پذیر برده پتسی یکی برای سنین.

Read ما بررسی 5 ستاره از 12 سال یک برده

Boyhood (2014)

ژانر: درام Dir: ریچارد لینکلیتر بازیگران: Patricia Arquette, Ellar Coltrane, Lorelei Linklater, Ethan Hawke. Cert: 15 زمان: 165 دقیقه

به طور خلاصه: فیلم برداری بیش از یک دوره از 12 سال بچگی شرح زیر ماسون Evans جونیور (Ellar Coltrane) بین سنین شش و 18. میسون طلاق پدر و مادر به اشتراک گذاری این وظیفه دشوار هدایت فرزند خود را از طریق جوانان و دوران بلوغ. اگر چه کمی unmoored, بچگی یک قطعه جذاب سینما که می پرسد سوال مهم در مورد رسانه.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از بچگی

Bladerunner 2049 (2017)

ژانر: Sci-Fi Dir: Denis Villeneuve بازیگران: Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Dave Bautista, جارد لتو. Cert: 15 زمان: 163 دقیقه

در یک کلام: هریسون فورد را برمی گرداند به عنوان ریک Deckard در یک دیرهنگام عاقبت به سال 1982 را Blade Runner. او شکار توسط K (Ryan Gosling) یک عصر جدید تکرار و blade runner استخدام پلیس لس آنجلس به بازنشسته rogue آنال از نسل قبلی. بصری خیره کننده و satisfyingly منسجم Blade Runner 2049 یکی از آن نادر جانوران: حق رای دادن موفق راه اندازی مجدد.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از Bladerunner 2049

True Grit (2010)

ژانر: وسترن Dir: برادران کوئن بازیگران: Hailee Steinfeld, Jeff Bridges, مت دیمون, Josh Brolin, Barry Pepper. Cert: 15 زمان: 110 دقیقه

In a nutshell: یک دختر جوان توطئه انتقام پس از پدرش به قتل توسط یک drifter. او enlists کمک از مشروبات الکلی در ایالات متحده مارشال روبن “خروس جنگی” Cogburn (جف بریجز) را به پیگیری کردن فراری در خاک. هیجان تماشای با یک دوم هدر رفته و تحمل آشنا کوئن برادران ترکیبی از کمدی بزن و بکوب طنز خشونت های خونین و ظریف ترحم.

ما به عنوان خوانده شده 3 ستاره بررسی درست شن

Blindspotting (2018)

ژانر: جرم و جنایت Dir: کارلوس لوپز Estrada بازیگران: Daveed را از دست Diggs, رافائل Casal, Janina Gavankar, Tisha Campbell-مارتین Utkarsh Ambudkar, Wayne Knight. Cert: 15 زمان: 95 دقیقه

در یک کلام: دوستان دوران کودکی daveed را از دست Diggs و رافائل Casal نوشت: (و ستاره دار در) فیلمنامه برای Blindspotting در اوایل سال 2000 در حالی که در حال رشد در اوکلند. Collin Hoskins (Diggs) یک جنایت کار محکوم تلاش برای اقامت در خارج از مشکل در چند روز آخر ماه خود را مشروط اما آتشین بهترین دوست مایل ترنر (Casal) و شهر اوکلند نمی آن را آسان. خنده دار, تند و تلخ و به خوبی مشاهده Blindspotting یک گیج تجسم مدرن آمریکایی.

Dawn of the Planet of the Apes (2014)

ژانر: Sci-fi Dir: Matt Reeves بازیگران: Andy Serkis, Jason Clarke, Gary Oldman, Keri Russell, Toby Kebbell Cert: 12A زمان: 130 دقیقه

In a nutshell:مت ریوز عاقبت به سال 2011 را ظهور سیاره میمون ها هرگز اجازه می دهد تا خود را فوق العاده جلوه های ویژه به outgun آن احساسات و هوش. بازیگران mo-cap اندی سرکیس مقدس به عنوان میمون’ رهبر سزار, فیلم کشتی با اصل ایده های در مورد دیپلماسی بازدارندگی قانون و رهبری است. اما اغلب آن را از خطرات میمون دیوانه حماقت آن را تحت سازمان ملل متحد-احمق.

Ex Machina (2015)

ژانر: Sci-Fi Dir: Alex Garland بازیگران: Domhnall Gleeson, Alicia Vikander, Oscar Isaac. Cert: 15 زمان: 108 دقیقه

در یک کلام: فریبنده sci-fi, thriller به عنوان هوشمند به عنوان آن ترسناک است. برنامه نویس کالیب اسمیت (Domhnall Gleeson) برنده یک هفته عقب نشینی به paradisal جدا شده از فن آوری مدیر عامل ناتان Bateman (اسکار آیزاک). او وظیفه با آزمایش یک ربات انسان نما در اختیار داشتن پیشرفته هوش مصنوعی (Alicia Vikander). وجود دارد فوق العاده پویا میان بازیگران هر یک از آنها مظهر خاصی متمایز انسان نقص است.

Atlantics (2019)

ژانر: درام Dir: ماتی آرسنال بازیگران: Mame شهرستان عاقل Amadou Mbow Ibrahima Mbaye Sope نیکول Sougou, Aminata کین Mariama Gassama. Cert: 12 مدت زمان: 104 دقیقه

در یک کلام: ماتی آرسنال را دلربا و در عین حال از ویژگی های شبح وار اولین داستان Ada یک Senagelese دختر که عاشق می رود از دست رفته در دریا در طول مهاجرت تلاش. او با اکراه نامزد به غنی پیرمرد که آتش در مرموز حمله در روز عروسی خود را; برای اولین بار در چند فراطبیعی رخ نداد. زیبایی شات خوب با اقدام های انجام شده اولین و درخشان داستان اصلی.

Read ما بررسی 5 ستاره از Atlantics

Dolemite نام من است (2019)

ژانر: زندگینامه, کمدی Dir: Craig Brewer بازیگران: Eddie Murphy, Da’Vine Joy Randolph, Keegan-Michael Key, Craig Robinson, وسلی اسنایپس, Chris Rock. Cert: 15 زمان: 118 دقیقه

در یک کلام: ادی مورفی به تصویر می کشد کمدین و نوازنده رودی ری مور در دهه 1970 لا. تلاش برای ایجاد راه خود را به عنوان یک عملکرد او می آید تا با بیعار alter ego “Dolemite”. مورفی می درخشد در بهترین نقش در سال, اضافه کردن بدبینی و آسیب پذیری به آن آشنا طنز schtick.

Mid90s (2018)

ژانر: درام Dir: Jonah Hill بازیگران: Sunny Suljic لوکاس هجز Na-Kel Smith, کاترین واترستون, Olan Prenatt, Gio گالیسیا رایدر مک لافلین. Cert: 15 زمان: 85 دقیقه

در یک کلام: یونس هیل کارگردان اولین است دلتنگ نوای خانه دوران کودکی خود را در لس آنجلس. اواسط دهه 90 به شرح زیر سیزده سال, پسر, Stevie (آفتابی Suljic) که شروع به حلق آویز کردن با یک گروه از اسکیت باز. اگر چه گاهی اوقات ساده و بی تکلف تپه را صادقانه و بدون عارضه سبک باعث می شود تند و تلخ و جذاب مشاهده زمان و مکان است.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از اواسط دهه 90

El Camino (2019)

ژانر: جرم و جنایت Dir: Vince Gilligan بازیگران: Aaron Paul, Jesse Plemons, Krysten Ritter, Jonathan Banks, Charles Baker, Matt Jones, Bryan Cranston. Cert: 15 زمان: 122 دقیقه

In a nutshell:پس از حوادث Breaking Bad, سری آخر, Jesse Pinkman (Aaron Paul) تلاش می کند برای ایجاد یک زندگی جدید برای خود. خالق سری Vince Gilligan اثبات وجود زندگی پس از والتر وایت با ریگ و دلسوز تصویر از سری sidekick در حالی که Aaron Paul می دهد حرفه ای-بهترین عملکرد خود را بیشتر یاد کند.

ما به عنوان خوانده شده 3 ستاره نقد و بررسی El Camino

Aaron Paul بازده به عنوان Jesse Pinkman

اعتبار:
بن Rothstein/Netflix

رفقای خوب (1990)

Genre:جرم Dir: Martin Scorsese بازیگران: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci Cert 18 زمان: 139 دقیقه

در یک کلام: مارتین اسکورسیزی مافیا شاهکار اقتباس از یک کتاب غیر داستانی است تمام ویژگی های بزرگ سینما: این خطر ناک آن را تحریک آمیز, آن, شیک, و آن را یک جوان رابرت دنیرو در آن است. Ray Liotta نقش جوانی که مشتاق به یک گانگستر; De Niro and Joe Pesci در اوباش. برای تمام فیلم های بعدی فرقه درخواست تجدید نظر, توجه داشته باشید, چگونه اسکورسیزی نمی جلال رفتار mafiosi; این تصویر است unflinchingly صادق.

Shirkers (2018)

ژانر: مستند Dir: Sandi Tan بازیگران: N/A Cert: 12 مدت زمان: 97 دقیقه

در یک کلام: یک جوان سنگاپوری زن شاخه های کشور خود را برای اولین بار فیلم جاده و سپس او را با مهربانی نر مربی ناپدید با فیلم. یک گیج کننده هوشمندانه و به موقع مستند که pries درب یک متزلزل اره منبت کاری اره مویی جعبه رویاهای شکسته.

تصنیف شکن Scruggs (2018)

Dir: Joel and Ethan Coen بازیگران: Tim Blake Nelson, James Franco, Stephen Root, Liam Neeson, Harry Melling, تام ویتس, Zoe Kazan, Brendan Gleeson Cert: 15 زمان: 133 دقیقه

In a nutshell: برادران کوئن درخشان احیای این مجموعه فیلم با این شش نامتعارف قصه از غرب آمریکا. در میان یک impeccably-بازیگران گروه وجود دارد standout اجرای برنامه از تام ویتس به عنوان یک beardy برای اکتشاف و تیم بلیک نلسون به عنوان eponymous آواز گاوچران.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از تصنیف شکن Scruggs

زندگی خصوصی (2018)

ژانر: کمدی Dir: تامارا جنکینز بازیگران: Kathryn Hahn, Paul Giamatti, Kayli کارتر, Molly Shannon, John Carroll Lynch, Cert: 15 زمان: 127 دقیقه

در یک کلام: یازده سال های طولانی پس از وحشیان, تامارا جنکینز می گرداند با این wincingly صمیمی کمدی باروری شامل Kathryn Hahn and Paul Giamatti به عنوان یک 40-چیزی که زن و شوهر در نظر گرفتن هر تصور از اقدام به باردار شدن. دو فوق العاده منجر اجراهای احساس unswervingly درست به زندگی حتی به عنوان طرح اسباب بازی ماهرانه با طنز و مسخره است.

Groundhog Day (1993)

ژانر: کمدی Dir: Harold Ramis بازیگران: Bill Murray, اندی MacDowell, Chris Elliott, Stephen Tobolowsky, Brian Doyle-Murray, آنجلا Paton. Cert: PG زمان: 101 دقیقه

در یک کلام: فرقه کلاسیک شامل بیل موری به عنوان خود-محور هواشناس تلویزیونی Phil Connors که می شود در یک حلقه زمان در حالی که پوشش محلی روز موش خرمای کوهی امریکا رویداد. موری حرفه ای-بهترین عملکرد در یک نقش کاملا مناسب به ترکیب منحصر به فرد از بی حالی و شیدایی.

Ray (2004)

Genre:زندگینامه, درام Dir: Taylor Hackford بازیگران: Jamie Foxx, C. J. Sanders, Kerry Washington, Clifton Powell, Aunjanue Ellis, Regina King. Cert: 15 زمان: 152 دقیقه

در یک کلام: Jamie Foxx به تصویر می کشد ریتم و بلوز افسانه Ray Charles که غلبه ترومای دوران کودکی و کوری تبدیل به یکی از محبوب ترین نوازندگان از یک نسل. فاکس برنده جایزه اسکار خود را پر انرژی و عملکرد درخشان گرفتن چارلز’ مشخص تیک و عبارات. در حال اجرا برای بیش از دو ساعت Ray می توانید با کشیدن در زمان, اما فوکس است که ارزش زمان صرف شده است.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از ری

رم

Dir: Alfonso Cuarón بازیگران: Yalitza Aparicio Marina de Tavira, خورخه آنتونیو Guerrero the vamps گارسیا, فرناندو Grediaga نانسی گارسیا. Cert: 15 زمان: 135 دقیقه

در یک کلام: Alfonso Cuarón ساخته شده است برخی از زرق و برق دار فیلم ها – Y Tu Mamá También کودکان در مردان – اما این ممکن است بهترین رتبهدهی نشده است. در دهه هفتاد مکزیک Cleo (Yalitza Aparicio) است که اختصاص داده شده به صوفیه (Marina de Tavira) که شوهر در حال راه رفتن; Cleo خود ناراضی ارتباط با ماچ Fermín (Jorge آنتونیو گررو). رم زیبایی استارک عکس از دوران و آن پیچیده انسان درام جانسوز.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره رم

Psycho (1960)

ژانر: ترسناک Dir: آلفرد هیچکاک بازیگران: Anthony Perkins, Janet Leigh, John Gavin, ورا مایلز, Martin Balsam Cert: 15 زمان: 109 دقیقه

In a nutshell:آلفرد هیچکاک کلاسیک ترسناک روانی. ارزش این ساعت فقط برای این تخته سیاه دوش screeching – که هیچکاک فکر خیلی احمقانه و خنده دار بود و ترسناک. املاک و مستغلات کارمند فرار به منزوی متل پس از سرقت پول از کارفرما. او در دیدار خزنده متل مدیر نورمن بیتس. “یک پسر دوست دختر مادر او”.

تماس من را با نام (2017)

ژانر: عاشقانه Dir: Luca Guadagnino بازیگران: تیموتی Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, استر Garrel, Victoire Du Bois. Cert: 15 زمان: 132 دقیقه

در یک کلام: غیر قابل مقایسه lovely دوره های عاشقانه, به عنوان گرم و درمانی به عنوان نور خورشید که suffuses هر قاب. این دوره ای است که در اوایل 1980s – unmissably به لطف کوتاه مربیان و موسیقی پاپ. جایی در شمال ایتالیا 17 ساله Elio (تیموتی Chalamet) به شکل یک زندگی در حال تغییر پیوند با پدرش فرهمند معاون پژوهشی الیور (Armie Hammer).

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از تماس با من با نام شما

تیموتی Chalamet و Armie Hammer به عنوان Elio و الیور
نور افکن (2015)

Genre:درام Dir: تام مک کارتی بازیگران: Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams, John Slattery, Stanley Tucci, Liev شرایبر, Billy Crudup. Cert: 15 زمان: 129 دقیقه

در یک کلام: یک تیم از روزنامه نگاران از بوستون گلوب تحقیق تکان دهنده کودک آزاری پوشش توسط کلیسای کاتولیک. تحقیقات دشوار و رویه کشمکش نگاه هرگز خیلی خطر ناک. هیجان می آید از پیوستن متفاوت نقطه: یک ولگرد نظر منجر به یک آزمایشی تماس تلفنی که منجر به نوبه خود به یک توقف مکالمه در یک کافی شاپ. هیچ مرتب اخلاقی به دور اینجا اما یک داستان مثل این نباید پایان دادن به راحتی.

Read ما 4 ستاره نقد و بررسی ویژه

Dead Man Walking (1995)

ژانر: درام Dir: Tim Robbins بازیگران: Susan Sarandon, Sean Penn, Robert world economic forum و Raymond J. Barry Cert: 15 زمان: 122 دقیقه

در یک کلام: سوزان ساراندون ستاره به عنوان خواهر هلن Prejean (نقش که او برنده یک جایزه اسکار) در تیم Robey را true-life drama, در حالی که شان پن نقش داستانی محکوم متی Poncelet, که خواهر هلن مشاوره در فیلم است. ساراندون در این فیلم به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین اجراهای دهه نود.

خوب, بد و زشت (1966)

ژانر: وسترن Dir: Sergio Leone بازیگران: Clint Eastwood, Eli Wallach, Lee Van Cleef, Aldo Giuffrè آنتونیو کسس Rada Rassimov, Aldo Sambrel. Cert: 15 زمان: 177 دقیقه

در یک کلام: کلینت ایستوود در نقش مرد بدون نام رومینگ شکارچی فضل را با یخ در رگ خود را. قسط سوم از سرجیو لئون را ‘دلار سه گانه’ دارای برخی از به یاد ماندنی ترین عکس های سینما و یکی از بهترین نمرات تا کنون تشکیل شده است. در میان هرج و مرج از جنگ های داخلی آمریکا سه مرد به دنبال یک گروه ترکان و مغولان از مؤتلفه طلا.

Moonstruck (1987)

ژانر: عاشقانه, کمدی Dir: مارتین اسکورسیزی بازیگران: Cher, Nicolas Cage, Vincent Gardenia و Danny Aiello Cert: PG زمان: 100 دقیقه

در یک کلام: Cher برنده جایزه اسکار برای ایفای نقش در این کار کلاس کمدی رمانتیک. او نقش Loretta 37 ساله ایتالیایی-آمریکایی بیوه که موافقت خود را با ازدواج با یک مرد او را دوست ندارد (Danny Aiello) تنها به سقوط خود سر برادر (نیکلاس کیج). این یک جوشان شوخ فیلم جذاب با اجرای برنامه های ویژه از Olympia Dukakis (که همچنین برنده جایزه اسکار) به عنوان Loretta را هیچ و بی معنی است.

Cher در Moonstruck

اعتبار:
فیلم, عکسهای

The king’s Speech (2010)

Genre: تاریخی, درام Dir: Tom Hooper بازیگران: Colin Firth, Geoffrey Rush, هلنا بونهام کارتر, Guy Pearce, Timothy Spall, Jennifer Ehle, Michael Gambon. Cert: 12 مدت زمان: 119 دقیقه

In a nutshell: اسکار رفت برای این تند و تلخ ترین از دوره درام. زیبایی تولید شده اما کاملا قابل پیش بینی کالین فرث می درخشد به عنوان بی دست و پا ، stammering پادشاه جورج ششم که به بازدید از یک نامتعارف گفتار درمانگر خود را برای کمک به صحبت های عمومی.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره چکیده ای از سخنرانی پادشاه

Jaws (1975)

ژانر: هیجان انگیز Dir: Steven Spielberg بازیگران: Roy Scheider, Robert Shaw, ریچارد دریفوس, لورن گری موری همیلتون. Cert: PG زمان: 124 دقیقه

به طور خلاصه: ساده ترین و شوم ترین نمره در سینما. استیون اسپیلبرگ فرقه هیجان انگیز در مورد سیری ناپذیر کوسه بزرگ سفید حمله به سازندگان تعطیلات بسیار وحشتناک با تشکر عمدتا به که جان ویلیامز ترکیب. خدمه رنگارنگ از قهرمانان مجموعه ای برای گرفتن هیولا دریای اما آنها در حال رفتن به نیاز به یک بزرگتر ،

Seven Psychopaths (2012)

ژانر: کمدی Dir: Martin McDonagh بازیگران: Colin Farrell, Sam Rockwell, Woody Harrelson and Christopher Walken Cert: 15 زمان: 108 دقیقه

در یک کلام: Colin Farrell ستاره به عنوان boozy نویسنده مارتی مارتین مکدونا (سه تابلوهای تبلیغاتی خارج Ebbing میسوری), وحشیانه, کمدی سیاه و سفید. او در تلاش برای پیدا کردن طرح خود را برای فیلمنامه خیلی دوست بیلی (Rockwell) یک dognapper تلاش می کند به او کمک کند – سهوا embroiling او در دنیای گانگستر جرم و جنایت است. نه به عنوان هوشمندانه مکدونا را بهترین کار می کنند اما آن را سرگرم کننده است.

Read ما 3 ستاره بررسی Seven Psychopaths

6 زیرزمینی (2019)

ژانر: اکشن Dir: Michael Bay بازیگران: رایان رینولدز, Mélanie Laurent, Corey Hawkins, مانوئل گارسیا-Rulfo, Adria Arjona, پیمان معادی, Dave Franco. Cert: 15 زمان: 128 دقیقه

در یک کلام: درخشان وحشتناک اکشن, کمدی, فیلم های رایان رینولدز به عنوان شاخی تفنگ-دارای حق اعمال پیشرو ، Michael Bay رقابت با خود برای ثبت تعداد انفجار بسته بندی شده به یک فیلم. پس از faking مرگ او یک میلیاردر استخدام یک vigilante باند تروریستی را وحشیانه دیکتاتور.

American Psycho (2000)

ژانر: ترسناک/کمدی Dir: Mary Harron بازیگران: Christian Bale, Samantha Mathis, ویلم دافو Cert: 18 زمان: 99 دقیقه

در یک کلام: اقتباس از برت ایستون الیس طنز آمریکا در دهه هشتاد این blackly طنز, درام, موی با razorsharp شوخ طبعی و ستاره کریستین بیل در نقش ساخته شده است که او را به یک نام خانگی. او نقش پاتریک بیتمن یک unctuous وال استریت سرمایه وسواس با موفقیت. او هم – ظاهرا – یک قاتل زنجیره ای که قتلهای بدون تحریک یا دلیل. ویلم دافو است که کارآگاه است که مظنون Bateman است تا خوب.

باری (2017)

ژانر: ترسناک Dir: بن زوزه, Yolanda Ramke بازیگران: Martin Freeman, Anthony Hayes, Caren پیستوریوس Cert: 15 زمان: 104 دقیقه

در یک کلام: مارتین فریمن ستاره در استرالیا در این فیلم زامبی است که در آن شخصیت خود را Andy دو روز برای پیدا کردن کسی به مراقبت از نوزاد خود و برای محافظت از او را از خود تغییر طبیعت پس از او chomped در او به تازگی تبدیل شده است. این یک قوی از ورود برای اولین بار از ویژگی های فیلم سازان بن زوزه و Yolanda Ramke که چرخید می ترساند برای بقا-esque لرزش.

پاریس در حال سوختن است
پاریس در حال سوختن است (1990)

Genre: مستند Dir: Jennie Livingston بازیگران: N/A Cert: 15 زمان: 73 دقیقه

In a nutshell: این پیشگامانه مستند در مورد نیویورک کشیدن توپ (راه باریک و گربه به سبک رقابتی جشنوارههای) قطاری از زرق و برق و شکنندگی صحنه اقدام به عنوان یک تصویر لحظهای از چه نقاط مختلف شهر را از طبقه کارگر جامعه همجنسگرایان مبارزه با فقر و ایدز و همجنسگرا ستیزی.

مونتی پایتون زندگی برایان (1979)

ژانر: کمدی Dir: Terry Jones بازیگران: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin Cert: 15 زمان: 90 دقیقه

در یک کلام: این Monty Python تیم درخشان مقدس طنز – در مورد یک کودک متولد فقط پایین جاده از تولد عیسی مسیح درست است که رشد می کند تا به طور مداوم اشتباه مسیح – باعث متعال furore هنگامی که آن را منتشر شد. از اتهامات عنوان شده بود که آن را کفر آمیز که در واقع آن است که بدعت (یک تفاوت بزرگ). یکی از بزرگترین انگلیسی, کمدی به عنوان خنده دار به امروز بوده است.

شبکه اجتماعی (2010)

ژانر: درام بازیگران: David Fincher بازیگران: Jesse Eisenberg, اندرو گارفیلد, جاستین تیمبرلیک, رشیدا جونز Cert: 12 مدت زمان: 117 دقیقه

در یک کلام: Jesse Eisenberg فوق العاده است به عنوان چپ دست cyber-گیک که یک میلیاردر تبدیل شد و در دهه بیست سالگی خود را در این خیره کننده dramatisation داستان Facebook. ممکن است لزوما نظری در قطعات مورد مارک زوکربرگ و اختراع خود را, اما این درخشان اسکریپت و کاملا گیج داستان برخورد پرستی های زودرس استعداد و خیانت.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره بررسی شبکه های اجتماعی

نابودی (2018)

Genre:Sci-fi Dir: Alex Garland بازیگران: Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, جینا رودریگز Cert: 15 زمان: 115 دقیقه

به طور خلاصه: در این هیجان آخرتی, علمی تخیلی, فیلم, ناتالی پورتمن سر به ذهن تغییر آلودگی منطقه به یاد بگیرند که دقیقا چه اتفاقی برای شوهرش (اسکار آیزاک) هنگامی که او قبل از او وجود دارد. الکس گارلند را دنبال کنید تا به Ex Machina زیبایی trippy با سایه لوئیس کارول آلیس در سرزمین عجایب.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از نابودی

Nightcrawler (2014)

ژانر: هیجان انگیز Dir: Dan Gilroy بازیگران: Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Bill Paxton, ان Cusack Cert: 15 زمان: 115 دقیقه

در یک کلام: این طنز هیجان انگیز است نمی تواند-دست-به-نقطه فرض و غریب sharkish عملکرد از جیک Gyllenhaal به عنوان یک دزد خرده که تصادفا به یک حرفه ای به عنوان یک فیلمبردار خبری – تأمین آن است. آن را باید به صحبت در مورد فیلم های الکتریکی پر از شکوفه در حال حاضر اگر نه تماما در کنترل آن پرداخت.

ما به عنوان خوانده شده 3 ستاره بررسی Nightcrawler

زندگی متحرک (2016)

ژانر: مستند Dir: راجر راس ویلیامز بازیگران: N/A Cert: PG زمان: 92 دقیقه

در یک کلام: بعد از اون ناپدید شد به پوسته خود را در سن دو هیچ کس را سر در گم خانواده می تواند پیدا کردن هر گونه راه برای دریافت از طریق به او تا زمانی که او شروع به صحبت کردن در حالی که تماشای پری دریایی کوچک. برای اون پدر و مادر کارتون های دیزنی شد کلید برای برقراری ارتباط با پسر مبتلا به اوتیسم و خود را دیزنی-esque سفر به کاوش در این irresistibly حرکت مستند.

Read ما 4 ستاره نقد و بررسی زندگی, متحرک

زندگی متحرک
Gone Girl (2014)

Genre:هیجان انگیز Dir: دیوید فینچر بازیگران: بن افلک رزاماند پایک, نیل پاتریک هریس و تایلر پری. Cert: 18 زمان: 149 دقیقه

در یک کلام: جیلیان فلین فیلمنامه بر اساس رمان به همین نام منحرف نشوند بنابراین به طور چشمگیری از آن فرض اولیه که آن را دشوار است به دانستن آنچه که به اعتماد. با اجرای قوی از دو منجر به بن افلک و رزاماند پایک این داستان عدم ازدواج و ربوده شده, همسر در ادامه به شوک در تکرار مشاهده.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره بررسی رفته, دختر

When Harry Met Sally (1989)

ژانر: عاشقانه, کمدی Dir: Rob Reiner بازیگران: Meg Ryan, بیلی کریستال, Carrie Fisher Cert: 15 زمان: 92 دقیقه

در یک کلام: در Nora Ephron و Rob Reiner را کاملا تن به تن فیلم “محمد” ساخته بیلی کریستال و مگ رایان بازی عصبی نیویورکی که دوستان برای یک دهه است. هری ادعا که آن را غیر ممکن است برای مردان و زنان به افلاطونی مجموعه قابل پیش بینی اما این جفت ارز شیمی و اسکریپت را واضح گفت و گو با ارائه یک طنز آمیز و در زمان تلخ نمایی از روابط است.

When Harry Met Sally

اعتبار:
فیلم, عکسهای

Mudbound (2017)

Genre:درام دوره Dir: Dee Rees بازیگران: Carey Mulligan, جیسون کلارک و گرت هدلند Cert: 15 زمان: 134 دقیقه

در یک کلام: دو خانواده ترش کردن پیچیدگی روابط در جنگ جهانی دوم دوران امریکا است. Carey Mulligan, جیسون کلارک و گرت هدلند هستند تازه واردان به می سی سی پی دلتا, اما بازیگران standouts هستند Jason میچل به عنوان یک airman و Mary J Blige به عنوان مادر خود را.

Read ما 4 ستاره بررسی Mudbound

دو پاپ (2019)

ژانر: زندگینامه, درام Dir: Fernando Meirelles بازیگران: Jonathan Pryce, آنتونی هاپکینز, Mario Bergoglio, خوان Minujín لوئیس Gnecco سیدنی کول. Cert: 12 مدت زمان: 125 دقیقه

در یک کلام: پشت دیوارهای واتیکان, پاپ بندیکت و آینده پاپ فرانسیس باید در پیدا کردن زمینه های مشترک برای ایجاد یک مسیر جدید برای کلیسای کاتولیک تشکیل یک دوستی بعید است در این فرآیند است. از آن آسان است برای لذت بردن آنتونی هاپکینز و جاناتان پرایس جویدن چربی به عنوان واتیکان رقبا در دو پاپ اما Fernando Meirelles’ خوش مشرب تصویر پاپ تحویل evades سوالات دشوار در مرکز آن است.

ما به عنوان خوانده شده 2 ستاره نقد و بررسی از دو پاپ

این Meyerowitz, داستان (2017)

ژانر: کمدی Dir: Noah Baumbach بازیگران: Adam Sandler, Dustin Hoffman, Ben Stiller, Cert: 15 زمان: 112 دقیقه

در یک کلام: اکران خود را در جشنواره کن تحت الشعاع قرار بود توسط یک ردیف با صنعت سینمای فرانسه, اما این تلخ و شیرین وس اندرسون-ish کمدی در مورد سه نسل از یک خانواده یهودی در نیویورک (led توسط داستین هافمن پیری ایلخانی) گوهر ارزد – و نه فقط به دلیل این ویژگی از نادرترین پدیده سینمایی: یک عملکرد خوب از آدام سندلر.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره بررسی Meyerowitz, داستان

Dazed and Confused (1993)

Genre:کمدی Dir: ریچارد لینکلیتر بازیگران: Jason London, بن افلک, Milla Jovovich, Cole Hauser, Matthew McConaughey, Nicky Katt, Rory Cochrane. Cert: 15 زمان: 102 دقیقه

در یک کلام: آمدن سن کمدی زیر یک گروه از نوجوانان در آخرین روز از دبیرستان. ریچارد لینکلیتر را دمدمی فرقه کلاسیک به Matthew McConaughey خود را شکست بزرگ و نمادین عبارت, “خوب خوب خوب”. اهل تفریح و بازی از بغداد و هوشمند و فرهنگ پاپ طنز را تشکیل می دهند به صورت مجزا فقدان ساختار.

Matthew McConaughey در Dazed and Confused
Dallas Buyers Club (2013)

Genre:درام Dir: Jean-Marc Vallée بازیگران: Matthew McConaughey, Jared Leto, Jennifer Garner, Cert: 15 زمان: 114 دقیقه

در یک کلام: McConaughey و لتو صعود اسکار به عنوان Ron Woodroof یک زندگی واقعی تگزاس گاوچران بازار مال فروشان مبتلا به ایدز در اواسط 1980s و ابریشم مصنوعی به بیمار کشیدن ملکه او را استخدام. اگر آن را برای تلفن های موبایل افسرده, آن را به ارزش تاکید بر اینکه این قوی تلخ فیلم در مورد بقا نه مرگ – دارو نه بیماری.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از باشگاه خریداران دالاس

باور نکردنی جسیکا جیمز (2017)

ژانر: کمدی Dir: James C Strouse بازیگران: Jessica Williams, Chris o’dowd, Noël چاه Cert: 15 زمان: 83 دقیقه

در یک کلام: کمدین podcaster و روزانه نشان می دهد alumna جسیکا ویلیامز تحت تاثیر قرار با اولین پیشرو نقش در فیلم در این سبک غریب Netflix-تنها romcom بازی مبارزه نیویورک نمایشنامه نویس که اعتصاب تا عاشقانه غیر منتظره با یک نخبه ایرلندی نرم افزار-طراح (Chris o’dowd).

به استخوان (2017)

Genre:درام Dir: Marti Noxon بازیگران: Lily Collins, کیانو ریوز, Carrie Preston Cert: 16 زمان: 107 دقیقه

به طور خلاصه: داستان الن یک دختر جوان با بی اشتهایی عصبی این Netflix-تنها فیلم از اول وقت نویسنده/مدیر Marti Noxon, درام, متهم شده است glamorising وضعیت اما لیلی کالینز به دست آورده است به خوبی سزاوار تحسین برای او حساس عملکرد در نقش سرب است.

نظریه ی همه چیز (2014)

ژانر: زندگینامه, درام Dir: James Marsh بازیگران: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Charlie Cox, Emily Watson, Simon McBurney, David Thewlis. Cert: 12 مدت زمان: 123 دقیقه

در یک کلام: ادی Redmaybe برنده جایزه اسکار خود را متعهد تجسم استفان هاوکینگ فیزیکدان نظری. در حالی که تحصیل در کمبریج هاوکینگ به بیماری موتور نورون بیماری و با توجه به دو سال به زندگی می کنند. به نظر می رسد این طلسم پایان تحقیقات امیدوار کننده حرفه ای و توسعه ارتباط با ادبیات دانشجو جین وایلد. اگر چه لمس sycophantic آن است که به خوبی ترسیم و عاطفی تند و تلخ و نشانی از یک کار خوب از ترجمه فیزیک برای شخص غیر روحانی.

ما به عنوان خوانده شده 3 ستاره نقد و بررسی تئوری همه چیز

Okja (2017)

ژانر: Sci-fi Dir: Bong Joon-ho بازیگران: Tilda Swinton, Paul Dano, Ahn Seo-hyun Cert: G زمان: 121 دقیقه

در یک کلام: یک انحراف ترکیب find-the-missing-حیوان خانگی ماجراجویی و ضد گوشت طنز Okja می آید از قلم Jon Ronson (گیاهی با حس شوخ طبعی) و سوزان مغز کره ای, مدیر بونگ جون هو. آن را زیر یک جوان دختر کره ای سفر برای نجات معشوق خود را حیوان خانگی غول پیکر خوک جهش یافته – پس از آن ربوده شده توسط یک شرکت چند ملیتی شرکت مواد غذایی سینه توسط تیلدا سوینتن.

Read ما 3 ستاره بررسی Okja

Okja

اعتبار:
بری Wetcher بری Wetcher

یادداشت کوری (2016)

Genre: مستند Dir: پیتر میدلتون, James Spinney بازیگران: N/A Cert: U زمان: 86 دقیقه

در یک کلام: جان هال استاد در دانشگاه بیرمنگام رفت و نابینا در سال 1983 و صرف مقدار زیادی از این دهه تدوین دقیق افکار در تجربه از دست دادن بینایی – بیماری او محزون در ابتدا قبل از پیدا کردن در آن بسیار فلسفی ارزش. جذاب این مستند از جیمز Spinney و پیتر میدلتون با استفاده از ضبط صوتی از هال و خانواده خود را به بازسازی سفر خود را به تاریکی.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی یادداشت ها در کوری

افراد دیگر (2016)

ژانر: کمدی Dir: Chris Kelly بازیگران: Jesse Plemons, Molly Shannon, Bradley Whitford Maude apatow آمده جان زود ژاک جنگل Cert: N/A زمان: 96 دقیقه

در یک کلام: Saturday Night Live writer Chris Kelly exorcised شیاطین او با تبدیل دو سال از زندگی خود را به یک فیلم بلند سینمایی ایجاد یک گرم اگر تلخ و شیرین کمدی درام است که به مراتب بهتر از “غم سرطان weepie” فرض آن پیداست. Jesse Plemons است, گی, مشتاق, کمدی نویسنده مجبور به بازگشت به خانه هنگامی که مادر خود را درخشان Molly Shannon, نشان می دهد, او مبتلا به سرطان است. وجود دارد و او مجبور است برای مقابله با شیاطین او و طرح حرکت بعدی خود را.

کابین در جنگل (2012)

ژانر: ترسناک Dir: Drew Goddard بازیگران: Chris Hemsworth, کریستن کانلی, Jesse Williams Cert: 15 زمان: 95 دقیقه

In a nutshell:آیا نمی شود فریب خورده توسط خود بازیگران جوان و کلیشه ای نوجوانی-ترسناک تجدید نظر: co-نویسندگان Joss Whedon و درو گودارد هوشمندانه انفجار از فیلم ترسناک است که در واقع بسیار خوب با این ژانر را اصلی ترین طرح پیچ و تاب و در سال. پنج دیدار دوستان از راه دور کابین در جنگل برای یک آخر هفته دور, جایی که آنها روبرو می شوند و بیشتر از آنها برای معامله.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از داخل کابین در جنگل

محاصره Jadotville

اعتبار:
کارن بالارد/Netflix کارن بالارد/Netflix

محاصره Jadotville (2016)

Genre:جنگ, درام Dir: Richie Smyth بازیگران: Jamie Dornan, Mark Strong, Mikael Persbrandt Cert: 15 زمان: 108 دقیقه

در یک کلام: در سال 1961 تعداد انگشت شماری از ضعیف مجهز به سربازان ایرلندی برگزار کردن ارتش از 3000 مزدوران در آنچه که در حال حاضر جمهوری دموکراتیک کنگو. Jamie Dornan ستاره خود را به عنوان باهوش اما بی تجربه افسر فرمانده استادانه را در کمی شناخته شده گوشه ای از تاریخ است.

ما به عنوان خوانده شده مصاحبه با مدیر فیلم Richie Smyth

Tramps (2017)

ژانر: درام Dir: آدم Leon بازیگران: Callum Turner, Grace Van Patten Cert: 15 زمان: 83 دقیقه

در یک کلام: یک کم بودجه مستقل تصویر جامعی توسط Netflix مستقیم از جشنواره مدار. این شادی بخش, جذاب, جست و خیز wooed منتقدان در جشنواره فیلم تورنتو. زمانی که بی دست و پا نوجوان دنی (Callum ترنر) نتواند به ترک حق چمدان در جای مناسب در زمان مناسب او را به رفتن در اجرا با خوب به دنبال گریز راننده (Grace Van Patten) برای بازیابی آن. مطمئن شوید به اندازه کافی جوان عشق شکوفه.

من خیلی از چیزهایی است که زندگی در خانه (2016)

Genre:ترسناک Dir: Osgood پرکینز بازیگران: Ruth Wilson, Paula Prentiss, Bob Balaban Cert: 15 زمان: 87 دقیقه

در یک کلام: Osgood, پرکینز, پسر روانی را آنتونی و قبلا یک بازیگر (شما ممکن است به یاد داشته باشید او را از نظر قانونی ورزش) آغاز کرده است در جذاب ترسناک حرفه ای از اواخر کارگردانی ظریف, عجیب و غریب, indie در, چیلرهای. همراه با فوریه زمان-تغییر رمز و راز شیطانی با اما رابرتز و Kiernan Shipka دوم خود را با ویژگی نیز در دسترس در Netflix بکشد. Ruth Wilson خانه مراقب پیدا کردن خودش در یک شب فراموش نشدنی با Paula Prentiss او وحشت زده سالمندان شارژ.

کشف (2017)

ژانر: Sci-fi Dir: Charlie McDowell بازیگران: جیسون سیگل, Rooney Mara, رابرت ردفورد, Jesse Plemons, Riley Keough Cert: 15 زمان: 102 دقیقه

در یک کلام: این جدی راست-به-Netflix گیج مجموعه در یک جهان که در آن دانشمندان ثابت کرده اند که وجود زندگی پس از مرگ, باعث موجی از جرم خودکشی. این boffin در پشت این کشف توسط Dr Thomas هاربر (رابرت ردفورد). آن را برای اولین بار در ماه ژانویه در ردفورد خود ساندنس جشنواره – طبیعی برای عرضه متافیزیکی sci-fi shenanigans – که در آن آن را به سمت چپ منتقدان عاشقانه تقسیم شده است.

من احساس می کنم در خانه در این جهان دیگر (2017)

ژانر: کمدی, هیجان انگیز Dir: Macon Blair بازیگران: Melanie Lynskey, الیاس چوب دیوید Yow, Jane Levy Cert: 15 زمان: 96 دقیقه

به طور خلاصه: نویسنده/مدیر Macon Blair امیدوار اولین برنده جایزه هیات داوران جایزه ساندنس. در این جنایت کمدی مزمن افسرده اموزش (Melanie Lynskey) متزلزل است از ضعف هنگامی که یک گروه از حمله سارق خانه اش. Teaming تا با او نپرداخته همسایه (Elijah Wood) او تصمیم می گیرد برای پیگیری کردن ستمكاران.

شازده کوچولو (2016)

Genre: انیمیشن Dir: Mark Osborne بازیگران: Jeff Bridges, Rachel McAdams, Paul Rudd, Marion Cotillard, James Franco, Ricky Gervais, رایلی آزبورن Cert: TBC سال: 2016

به طور خلاصه: این انیمیشن جذاب را بسیار دوست داشت 1943 رمان دستگیر میشوند به دور از, اصلی, اما باقی می ماند درست به روح این کتاب است. یک دختر کوچک (Foy) در دیدار عجیب و غریب, پیر هوانورد (پل) که سهام داستان برخورد خود را با شازده کوچولو. در حالی که در دنیا استاندارد است-کرایه CGI شاهزاده داستان است دقیق و پر زحمت متوجه شدم در claymation. برنده معتبرترین جایزه سزار برای انیمیشن این فیلم از دست می دهد راه خود را در یک عمل سنگین سوم عمل می کنند اما در جای دیگر, واقعی را نشان می دهد قلب و عمق احساسی.

ما به عنوان خوانده شده مصاحبه با مدیر Mark Osborne

شازده کوچولو
اصول مراقبت (2016)

Genre:کمدی Dir: Rob Burnett بازیگران: Paul Rudd, سلنا گومز, Craig Roberts Cert: 15

به طور خلاصه: در این indie در جاده-فیلم راد پخش حرفه ای پرستار وظیفه مراقبت از رابرتز sparky, امیز غیر فعال است. آنها مجموعه ای خاموش در یک, عجیب و غریب, cross-country تلاش برای دیدن آمریکا عمیق ترین گودال. دیستروفی عضلانی است که به سختی بارز ترین مواد برای کمدی اما شیمی بین راد و رابرتز (و شگفت انگیزی قوی cameo از سلنا گومز) باعث می شود آن را یک دمدمی, احساس خوب رسید.

ما به عنوان خوانده شده 3 ستاره بررسی اصول مراقبت از

13th (2016)

Genre:مستند Dir: Ava DuVernay بازیگران: N/A Cert: 15 زمان: 100 دقیقه

در یک کلام: نامزد جایزه اسکار شد فیلم مستند از سلما مدیر DuVernay تکل نابرابری نژادی در امریکا زندانها و خم به سمت رادیکال استدلال که از طریق جرم حبس از آمریکایی های سیاه و سفید برده داری بوده و مجاز به ادامه تحت نام دیگری. طیف گسترده ای از مصاحبه شوندگان شامل آنجلا دیویس نیوت گینگریچ و میشل الکساندر.

بزرگ کوتاه (2015)

ژانر: کمدی, درام Dir: Adam McKay بازیگران: Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling Cert: 15 زمان: 130 دقیقه

در یک کلام: Anchorman را Adam McKay می داند که چگونه به داد و بیداد کردن پوچی. بنابراین این واقعیت که او کارگردانی این بی رحم کالبد شکافی از بحران مالی 2008 و اقتباس از مایکل لوئیس در 2010 معرض باعث می شود یک دیوانه نوع حس. Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling و براد پیت بازی وال استریت “weirdos” که نقطه طوفان دم و طبخ نهایی دریافت-richquick طرح: یک شرط در برابر ظاهرا سنگ جامد در بازار مسکن. آن تفکر است که به عنوان شفاف به آن می خندد هستند از کوره در رفته و این به معنی ترفند.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی بزرگ کوتاه

District 9 (2009)

ژانر: Sci-Fi کارگردان: نیل بلومکمپ بازیگران: Sharlto Copley, Jason Cope, دیوید جیمز, Vanessa هایوود Mandla Gaduka کنت Nkosi. Cert: 15 زمان: 112 دقیقه

در یک کلام: بودجه کم فیلم علمی-تخیلی ساخته شده است که یک فرقه زیر برای آن آوردن دنباله عمل و سوزاننده تفسیر اجتماعی. یک مظلوم نژاد بیگانه است که در معرض کار اجباری بر روی زمین اما پیدا کردن یک متحد در یک سرکش دولت عامل. ترین تخیلی رزونانس و به طور چشمگیری توربو شارژ کار از داستان های علمی تخیلی از آن نسل است.

Read ما بررسی 5 ستاره از District 9

Mean Streets (1973)

ژانر: جرم و جنایت Dir: Martin Scorsese بازیگران: Robert De Niro, Harvey Keitel, David Proval Cert: 18 زمان: 112 دقیقه

در یک کلام: Robert De Niro, Harvey Keitel, مارتین اسکورسیزی. همه پشت سر هم بر روی صحنه با این خطرناک, شدیدا تاثیر گذار نمونه ممتاز ویژه نمایش در مورد پانک گانگستر و گناهان آنها را به کفاره. هنوز هم آمیزش با alleycat ذوق و روش اقدام و برق و ویژگی های آن بسیار محدود مردانگی شما می توانید feasibly باردار فقط با نگاه کردن به آن.

جانوران بدون ملت (2015)

ژانر: درام Dir: Cary Fukunaga بازیگران: Idris Elba, ابراهیم Attah Cert: 15 زمان: 136 دقیقه

در یک کلام: Uzodinma Iweala رمان در مورد کودکان سرباز در غرب آفریقا می شود قوی فوری و سوزاننده درمان از یک کارگردان Cary Fukunaga که نشان می دهد بیشتر محدوده با هر فیلم است. Idris Elba شده است باید با توجه به نامزدی اسکار برای نقش خود به عنوان ترسناک فرمانده اما حتی بیشتر کلید به تجربه ابراهیم Attah را کاملا جذاب به عنوان اولین یتیم Agu.

The Perks of Being a Wallflower (2012)

ژانر: درام Dir: Stephen Chbosky بازیگران: Logan لرمان Emma Watson, Ezra Miller, Mae Whitman, Kate Walsh, Dylan McDermott, Joan Cusack, Paul Rudd. Cert: 12 مدت زمان: 103 دقیقه

در یک کلام: در Stephen Chbosky را زیبا مشاهده coming-of-age فیلم که مدیر اقتباس از رمان خود, 15-year-old چارلی (لوگان لرمان) فقط یکی زرد در کل یک, گیاهی, مرز از آنها. مبارزات او با افسردگی پس از یک خودکشی اما یاد می گیرد به مقابله با گذشته پر سر و صدا پس از دوستی دو سالمندان دبیرستان.

Read ما 4 ستاره نقد و بررسی The Perks of Being a Wallflower

لا لا زمین (2016)

ژانر: موزیکال-درام Dir: Damien Chazelle بازیگران: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt. Cert: 12 مدت زمان: 128 دقیقه

به طور خلاصه: جذاب موسیقی ادای احترام به لس آنجلس. اما استون نقش یک بازیگر مشتاق که در دیدار مبهم جاز نوازنده (Ryan Gosling). آنها کشیده شده با هم به اشتراک گذاشته شده خود علاقه وافری به هنر اما باید انتخاب بین ماندن با هم و تعقیب رویاهای خود. اگر چه این فیلم را تکرار و اصرار که ما احساس غم و دلتنگ برای گرفتاری از جوانه زدن لا superstars می شود کمی تحریک کننده, زیبا فیلمبرداری و هیپنوتیزم نمره آن را آسان به را ببخش.

ما به عنوان خوانده شده بررسی 5 ستاره از La La Land

اما استون و رایان گاسلینگ در La La Land

اعتبار:
AP

فارگو (1996)

Genre: جرم Dir: Joel Coen, Ethan Coen بازیگران: William H Macy, Frances McDormand Cert: 18 زمان: 98 دقیقه

به طور خلاصه: فراموش نشدنی مسائل از برادران کوئن با Frances McDormand در برنده جایزه اسکار فرم به عنوان up-the-داف داکوتای شمالی رئیس پلیس پس از مصرف ترین bungled آدم ربایی در تاریخ سینما.

ارین Brokovich (2000)

ژانر: زندگینامه, درام Dir: Steven Soderbergh بازیگران: Julia Roberts, Albert Finney, Aaron Eckhart, Marg Helgenberger تریسی والتر پیتر کایوتی. Cert: 15 زمان: 130 دقیقه

در یک کلام: استیون سودربرگ را دمدمی متفکر حقوقی درام جذب در سراسر dramatising داستان واقعی از ارین Brokovich یک مادر تنها که زمان در اقیانوس آرام گاز و شرکت برق برای آلاینده شهر او را تامین آب است. اگر چه مجرم از elbowing بی دست و پا جزئیات کنار این محرک داستان در مورد چسباندن آن را به انسان به طور معمول با یک عملکرد فریبنده از جولیا رابرتز.

Warrior (2011)

Genre:درام Dir: Gavin o’connor بازیگران: Tom Hardy, Joel Edgerton, Nick Nolte Cert: 15 زمان: 109 دقیقه

در یک کلام: یک تاب ، grunting افتخار ماچو-احساساتی درام در مورد دو برادر (تام هاردی و جوئل ادگورتون) که خود را برابر یکدیگر بازمی گردد در همان مخلوط هنرهای رزمی قهرمانی. آن را به زور فیلم برداری و عمل با اسکار-نامزد Nick Nolte زني تا حمایت از افتخارات خود را رقت انگیز پدر یک اصلاح الکلی التماس برای بخشش.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره بررسی جنگجو

والاس و گرومیت: اشتباه, فلیپ (1993)

ژانر: انیمیشن Dir: Nick Park بازیگران: Peter Sallis, پیتر هاوکینز. Cert: U زمان: 30 دقیقه

در یک کلام: برای پوشش بدهی های خود را, Wallace طول می کشد در یک مسافر غیر مستقیم پنگوئن که درایوهای گرومیت از خانه. سرقت والاس تکنو-فلیپ پنگوئن برنامه های بلند پروازانه دزدی. همه Aardman فیلم معجزه در خود و با توجه به پر زحمت claymation روند اما اشتباه شلوار خاص پیروزی با آن مانع از به یاد ماندنی و هوشمندانه توطئه – در حالی که خنده دار تر از بسیاری از فیلم های کمدی.

حمله به شیطان (2014)

ژانر: مستند Dir: جکی & David Morris بازیگران: N/A Cert: 12A زمان: 102 min

در یک کلام: در دهه شصت و هفتاد بار یکشنبه فرار گل نشسته کمپین برای کشف حقیقت در مورد تالیدومید های صبحگاهی مواد مخدر که در سمت چپ هزاران نفر از کودکان ناقص پس از جنگ. این زیرکانه سازمان doc به نظر می رسد تداوم این مقاله ویرایشگر Harold Evans, در برابر یک ارتش از وکلا و راضی سیاسی.

1922 (2017)

Genre:هیجان انگیز Dir: زاک Hilditch بازیگران: Thomas Jane & Molly Parker Cert: 15 زمان: 102 min

در یک کلام: نبراسکایی کشاورز Wilfred جیمز (توماس جین) به نظر می رسد در این سال او به قتل همسرش و در زمان مفتخر مد – موفق به رونق خود را از عمل. بر اساس King رمان به همین نام و در برابر گسترده پس زمینه از آسمان های باز و زمزمه مزارع ذرت آن را در درجه اول در مورد احساس گناه و پشیمانی و در مورد “conniving” غریبه پنهان در درون مردان و زنان عادی رانندگی آنها را به جنایات غیر قابل بیان.

ما به عنوان خوانده شده 4 ستاره نقد و بررسی از سال 1922

زندانیان (2014)

نوع: جرم, هیجان انگیز Dir: Denis Villeneuve بازیگران: Jake Gyllenhaal, Paul Dano, Hugh Jackman. Cert: 15 زمان: 153 دقیقه

به طور خلاصه: دو دختر به مرحله یک شکرگزاری و می آیند کنید: خالکوبی انقباض Gyllenhaal به عنوان یک maverick پلیس که هرگز از دست یک مورد. او راست پایین به کسب و کار با دستگیری یک نپرداخته RV راننده (Paul Dano) دیده می شود loitering به طرز مشکوکی در مربوطه اما فقدان شواهد فیزیکی را تشویق می کند جکمن سر گرم نجار قانون را به دست خود.

ما به عنوان خوانده شده 2 ستاره نقد و بررسی از زندانیان

Looper (2012) ★★★★☆

ژانر: Sci-fi, thriller Dir: Rian Johnson بازیگران: جوزف گوردون-لویت, بروس ویلیس, Emily Blunt, Paul Dano Cert: 15 زمان: 118 دقیقه

در یک جمله: جو (جوزف گوردون-لویت) یک لوپر: آزاد کیش زندگی در 2040s که اهداف برافروخت بازگشت به او را از 2070s یک دوره که در آن آسان تر است برای دوربری یک زندگی بدن نسبت به دور از یک مرده. او خرج می کند روز خود را باد دور و ابلق بد که دلیلی در مقابل او و شب خود را باد غنایم در سریع زنان شسته و رفته ارواح و تفریحی داروهای تجویز شده توسط eye-dropper.

Read ما 4 ستاره بررسی لوپر

Shrek (2001)

ژانر: انیمیشن Dir: Andrew Adamson و Vicky Jenson بازیگران: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, John Lithgow. Cert: U زمان: 90 دقیقه

در یک جمله: شرک مجموعه نوار برای انیمیشن فیلم های با سیمپسون ها-سبک و ترکیبی از بزرگسالان و کودکانه و طنز. آزادانه در William Steig رمان به همین نام آن را درخشان pastiches یک میزبان از آشنا پری شخصیت ها و معرفی یکی از جدید در ادی مورفی motormouth خر. به منظور اخراج افسانه مزاحمان خود را از باتلاق شرک اعتصاب یک معامله با خداوند Farquaard و مجموعه های خارج برای پیدا کردن او یک عروس.

مایک مایرز صدای شرک

اعتبار:
هو

بدبختی (1990)

Genre:هیجان انگیز Dir: Rob Reiner بازیگران: James Caan, Kathy Bates, Frances Sternhagen لورن باکال Cert: 18 زمان: 97 دقیقه

در یک کلام: از یکی دیگر از استفان کینگ تیره طرح است. پل شلدون نویسنده بسیار محبوب سری از رمان های عاشقانه, تصمیم می گیرد برای کشتن شخصیت اصلی خود را و نگاهی به یک استراحت از نویسنده زندگی است. تا زمانی که او سقوط کرد ماشین خود را در جاده های پوشیده از برف است و گرفته شده در توسط آنی ویلکس (کتی بیتس). به دور از یک نعمت غیر مترقبه, اما, او شلدون را “بزرگترین فن” و نه بیش از حد خوشحال نیست و در همه, خوشحال, در مورد آینده مرگ از سری شخصیت… لرزش غیر قابل تحمل تنش در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im