نوادا قفقاز: چه انتظار می رود در گام بعدی را در مغلوب ساختن پیشی جستن


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پس از یک وقفه بیش از 10 روز مسابقه به تصمیم می گیرید که حزب دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات رزومه در روز شنبه.

دموکرات ها در نوادا خواهد تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به خود را نامزد.

وزش شهردار سابق پیت Buttigieg و جناح چپ برنی ساندرز پیشرو هستند اما تنها دو کشور رای داده اند تا کنون. نهایی نامزد شده بود را تا جولای.

جو بایدن که تلاش کرده است تا در حال حاضر خواهد شد و امید برای نتیجه بهتر.

در اینجا آنچه به نگاه کردن به.

یک توضیح کوچک

نوادا در قفقاز هستند یک سری از جلسات برگزار شده در سراسر کشور که ممکن است گذشته چند ساعت. در پایان کسانی که در حال حاضر رای خواهد داد که در آن از هشت دموکرات آنها می خواهم به نامزد.

داوطلبانی که برنده شدن حداقل 15 درصد آرا در شنبه اهدا خواهد شد نمایندگان در نوادا 36 نمایندگان توزیع خواهد شد با توجه به چگونه به خوبی نامزدها انجام شود.

  • یک راهنمای ساده به ما مقدماتی و قفقاز
  • پنج نمودار که توضیح دموکراتیک نژاد

همه نامزدها با هدف رسیدن به 1,990 نمایندگانخواهد بود که به اندازه کافی به آنها را نهایی نامزد. که یک راه طولانی کردن – در حال حاضر پیت Buttigieg دارای 22برنی ساندرز 21 و الیزابت وارن دارای هشت.

یک نفر برای تماشای

که ما تنها به ذکر ماساچوست سناتور الیزابت وارن سوم بیشترین تعداد نمایندگان در حال حاضر, اما که نمی کند شما را به کامل تصویر. این قفقاز در آیووا و اولیه در نیوهمپشایر در اوایل این ماه نمی تواند به عنوان به خوبی به عنوان مبارزات انتخاباتی او امیدوار بود.

اما این بود که قبل از او روحیه عملکرد در یک بحث دموکراتیک در شب چهارشنبه که در آن او بارها و بارها skewered در حال ظهور رقیب مایکل بلومبرگ. او به کمپین گفت: این چراغ را به بهترین خود را جمع آوری کمک های مردمی در روز نشده است.

  • نامزدها به امید سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن
  • این Nevadans به جا مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن بوم

آخرین بار در اطراف رقیب ctq آمد سوم در نیوهمپشایر پس از یک قوی بحث عملکرد چند روز قبل. ممکن است خانم وارن دیدن مشابه دست انداز در نوادا ؟

همچنین ارزش نگه داشتن چشم در جو بایدن. معاون سابق رئیس جمهور انجام داده است ضعیف تا کنون است اما سنجاق امید خود را در حمایت از نوادا Latino رای دهندگان. اگر که نیست آینده مبارزات انتخاباتی خود می تواند به زودی دیدار به پایان آن است.

یک عدد بزرگ

Nevada culinary union members

AFP

رای برای grabsمنبع:

در یک دولت مانند نوادا با خود توریستی-سنگین شهرهای لاس وگاس و رنو, یک سازمان دارای مقدار زیادی از نوسان: آشپزی, اتحادیه اروپا ساخته شده تا از رستوران و هتل و کازینو کارگران است.

حمایت از این گروه می تواند کمک به تصمیم می گیرید که چه کسی برنده نوادا قفقاز: این بازی بخش بزرگی در باراک اوباما برنده شدن وجود دارد در سال 2008 ، اما در این سال آن را انتخاب و به حمایت از یک نامزد.

اعضای اتحادیه را پشتیبانی نمی کند برنی ساندرز’ طرح برای تک پرداخت کننده بهداشت و درمان برنامه چرا که آنها تمایلی به رها کردن طرح بیمه اتحادیه دقت مذاکره برای آنها. هفته گذشته مقامات اتحادیه گفت: ساندرز حامیان ارسال شد آنها سوء استفاده بیش از موضع خود را.

  • ساندرز’ کاخ سفید پیشنهاد جمع آوری سرعت
  • Buttigieg: افزایش از شهردار سابق

اما عدم تایید شد بیشتر از یک ضربه برای آقای بایدن که پشتیبانی نمی کند یک سیستم پرداخت و نمایش که به ظاهر در تراز وسط قرار دارد نزدیک تر با اتحادیه است.

یک قطعه از متن

شما ممکن است به یاد داشته باشید که در آخرین قفقاز در آیووا, نتایج به تعویق افتاد برای روز قطعی ناشی از یک برنامه نورد توسط حزب دموکرات است. می تواند ما دیدن مشکلات مشابه در اینجا ؟

امیدوارم نه. مقامات در نوادا تصمیم گرفته اند به استفاده از برنامه برای ثبت نتایج و به جای تکیه بر یک فرم آنلاین ارائه شده توسط گوگل دانلود شده و به یک بار از iPads ها.

دو رای دهندگان views

Alyson Sablan, 23, روانشناسی دانش آموز,

من یک موضوع رای دهندگان. من دو قطبی. در حال حاضر آن را خوب به خاطر دارم پدر و مادر من’ بیمه سلامت, اما زمانی که من به نوبه خود 26 من دیگر خواهد بود.

این واقعا برای من مهم است که قابل توجه سیستم بهداشت و درمان و هر ملت متمدن آن است, بنابراین من فقط نمی فهمم چرا ما نیست.

من برنامه ریزی برای حزبی برای برنی ساندرز چرا که او دارای یک پلت فرم قوی در بهداشت و درمان است و او دارای یک زیر بزرگ در میان مردم از من جمعیتی است. مسائل دیگر که مهم برای من در حال تحصیل در کالج و سیستم زندان – من فکر می کنم که نیاز به برخی اصلاحات – به عنوان به خوبی به عنوان فقر و بی خانمانی.

من حداقل مورد علاقه احتمالا جو بایدن – او به ظاهر نه اینکه کاملا مطمئن شوید که در آن او است و یا چه می گذرد. من فکر می کنم او بیش از حد متوسط برای من شخصا فکر نمی کنم او می توانید هر گونه تغییر عمده در رفتن.

خواکین در محل Jr, 30, هتل آبگرم همراه

من یک پیرو بایدن را در طول تمام عمر خود را در مبارزات انتخاباتی. من به همه جوید.

من یک فن بزرگ از اوباما پس از دیدن بایدن با اوباما و قادر بودن به دنبال او از طریق تمام سیاست های خود را که آنها هر دو با هم انجام شد و چیزی که واقعا به من منتقل شد به جلو به او رای.

او واقعا می رسد به جامعه اسپانیایی زبان های اقلیت جامعه او واقعا بزرگ در اصلاح قانون مهاجرت تا آنجا که از همه به طور مساوی. با جامعه همجنسگرایان – من خودم هستم بخشی از همجنسگرایان و هیسپانیک جامعه – او واقعا اهداف بسیاری از مسائل که بیشتر در مورد برای من.

بهداشت و درمان است که واقعا یک مسئله بزرگ در اینجا در نوادا به خصوص با آشپزی اتحادیه کارگران به عنوان اصلاح قانون مهاجرت با نوادا که واقعا متنوع دولت است. من واقعا قدردانی از موضع خود در مهاجرت.

– مصاحبه با Helier چونگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im