فرماندار نوادا, سفارشات 30 روز بسته شدن تمام قمار و رستوران های غیر ضروری کسب و کار در میان Coronavirus همه گیر

نیوزویک | No comments

فرماندار نوادا استیو Sisolak اعلام کرد: بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در وزارت امور خارجه روز شنبه در یک اعلامیه که شامل نوادا قمار. پس از خاموش کردن اجباری در شنبه قمار بسته باقی خواهد ماند برای 30 روز.

دیگر کسب و کارهای آسیب دیده شامل میله, رستوران ها, سینما و ورزشگاه, که, از شنبه. رستوران ممنوع خواهد شد از ارائه ناهار خوردن در سرویس و تنها ارائه تحویل و یا بایگانی اطلاعات اقلام است.

“همه تجمعات باید به تعویق افتاده و یا لغو” Sisolak گفت. “این است که زمان برای sleepovers, بازی, تاریخ, کنسرت, تئاتر گردش و یا رویدادهای ورزشی. اگر چه شما نمی ممکن است دچار علائم در این زمان شما ممکن است مسری. آیا خود را در معرض خطر سلامت یا سلامت دیگران است.”

نیوزویک رسیده به فرماندار Sisolak نظر.

steve sisolak
فرماندار نوادا استیو Sisolak دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار در داخل کشور از جمله قمار در روز سه شنبه.
الکس ونگ/گتی

“هدف نهایی من در اینجا این است که گرد هم می آیند به عنوان Nevadans به صرفه جویی در زندگی” Sisolak گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “است که نیاز به استراتژی تهاجمی با هدف محدود کردن جامعه گسترش یافته است. ما لازم نیست که زمان برای هدر.”

قمار کسب و کار در نوادا است. آمار منتشر شده در ماه فوریه توسط نوادا بازی کنترل هیئت مدیره نشان می دهد که در طول سال مالی از 2019, 290 قمار فروش حداقل 1 میلیون دلار درآمد بازی.

بسیاری از لاس وگاس جاذبه در حال حاضر تعطیل به طور داوطلبانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله Bellagio, MGM بزرگ و قصر سزار.

Las Vegas Sands ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان خود را در طول بسته شدن با توجه به بیانیه ای از شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل راب گلدشتاین.

“ما مهم ترین تعهد است که ما را ساخته اند به سلامت و ایمنی از اعضای تیم ما و مهمانان” گلدشتاین نوشت: روز سه شنبه. “در حال حاضر بهترین راه برای تحقق این تعهد است با درخواست از مردم برای به کار نمی آیند. در حالی که ما امیدواریم این بسته است که در کوتاه مدت ضرورت ما واقع بینانه آن را ممکن است طولانی مدت رویداد است.”

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی نیز تعطیل قمار در دولت دوشنبه ،

“خبر خوب این است که بازی های آنلاین ادامه خواهد داد” مورفی گفت: در اخبار جلسه. “خبر بد این است که بسیار نیست به شرط بندی بر روی.”

“فقط به من گفت و ادامه خواهد داد به می گویند این است که هیچ وقت به وحشت” مورفی اضافه شده است. “آن هنوز در هیچ زمان و با وحشت. از آن زمان به صورت هوشمند و تهاجمی و فعال عمل است. و فقط به عنوان به که است آن است که به همان اندازه به عنوان درست این است که زمان برای کسب و کار به عنوان معمول است.”

داده های اخیر نشان می دهد 269 تایید موارد coronavirus در نیوجرسی با سه مرگ و میر منتسب به ویروس. نوادا گزارش شده بیش از 50 مورد.

تا کنون ایالات متحده گزارش کرده است 6,509 تایید موارد coronavirus با 115 افراد تسلیم شدن به این بیماری است. با این حال 106 موارد ذکر شده به عنوان کاملا بهبود یافتند.

در سراسر جهان 198,422 موارد coronavirus گزارش شده به عنوان مثبت جهانی مرگ و میر 7,987. از آن موارد 82,762 افراد ذکر شده به عنوان بازیافت.

Spread of COVID-19 virus across the U.S.
گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>