نوادا دولت حزب دموکرات در روز شنبه به نمایش جدید “انجمن ابزار” برای کمک به حوزه صندلی در جدول بندی نتایج در روز قفقاز متعدد دموکرات در دولت بگویید رادیو فردا. نوادا در قفقاز برگزار خواهد شد در فوریه 22.

دولت اصرار داشت در داوطلب قله در شمال و جنوب نوادا که ابزار جدید بود و نه یک “برنامه” مانند رها شده نرم افزار ایجاد سایهتوسعه در قلب تاخیر حزبی آیووا نتایج. صندلی را دریافت خواهد کرد iPads خواهد شد که قطع شده از اینترنت و از قبل لود شده با ابزار جدید, حزب, کارکنان گفت: داوطلبان در نشست.

کمپین های متعدد گفت: CBS اخبار در روز شنبه که آنها دریافت اطلاعات کمی در مورد این ابزار جدید با وجود دولت, حزب, عمومی اصرار که آنها “حفظ سطح بالایی از ارتباط با مبارزات در هر مرحله از راه است.”

روند اخبار

نمی کند افشای هویت دهنده در پشت ابزار جدید شنبه, اما آنها بگویید اجلاس شرکت کنندگان یک تیم از “کارشناسان امنیتی” مشغول به کار بودند با دولت به رول کردن ابزار.

حتی قبل از اینکه سایه-طراحی و توسعه برنامه های scrapped متعدد دموکرات ها می گویند شهرستان احزاب در حال حاضر در تلاش برای جمع اوری کافی داوطلبان آموزش دیده مورد نیاز برای اجرای تمام انجمن سایت. داوطلبان آموزش دیده اند و همچنین در عین حال برای تمرین با استفاده از ابزار جدید خود را. در مطلب قبلی رویدادهای داوطلب صندلی داده شد آموزش های گسترده ای در سایه-طراحی و توسعه نرم افزار همراه با فرصت های به عمل دانلود و استفاده از آنها.

با فقط دو هفته تا جلسه بعد این حزب نیز کوتاه برخی از 1000 جلسه صندلی های سراسر کشور چندین دموکرات ها می گویند به آنها گفته شد در روز شنبه نشست. برخی از داوطلبان فرح بخش به طور بالقوه میزبان دو قفقاز در یک بار در سایت های خود را اگر داوطلب کمبود پر نشده است.

جدید ابزار بود و نه به عنوان یک نقش مستقیم در آینده اولیه رای گیری که در آغاز فوریه 15. سایت آگهی برای اوایل رای روند که در ابتدا قرار است خود را برای دریافت مواد جمعه در حال حاضر برنامه ریزی شده را انتخاب کنید تا مواد خود را در روزهای آینده.

نتایج نهایی از آیووا قفقاز هنوز ساخته شده رسمی به عنوان آنها در انتظار بررسی پس از مبارزات متعدد فرستاده شده در گزارش ترسیم تناقضات در مجموع 95 حقيقت است. آیووا حزب دموکرات در روز شنبه گفت: نتایج این بررسی را اعلام خواهد کرد بعد از 12 p. m. CT در روز دوشنبه. ملی نمایندگان در نهایت اختصاص داده شود پس از اتمام بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im