سازمان دیده بان O’DONNELL اصل مستند “صحبت رک و پوست کنده: عنوان نهم” در پلیر تصویری فوق.


ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش نهایی دانشگاه, تجاوز جنسی به قوانین است که تقویت حقوق متهم, منشی, بتسی DeVos اعلام کرد. سیاست جدید نیز کاهش تعهدات قانونی برای مدارس و کالج ها و از محدوده باریک از موارد مدارس مورد نیاز خواهد بود برای بررسی.

تغییر reshapes راه ملت مدارس در پاسخ به شکایت از سوء رفتار جنسی. به معنای آن است که به جای سیاست های دولت اوباما که DeVos قبلا لغو و گفت: آنها تحت فشار در مدارس به انکار حقوق متهم دانش آموزان است.

“امروز ما نسخه نهایی قانون به رسمیت می شناسد که ما می تواند همچنان به مبارزه با سوء رفتار جنسی بدون رها کردن ارزش های اصلی ما از انصاف و برائت و با توجه روند,” او گفت:. “این سبب بازماندگان با ابزارهای بیشتر از همیشه قبل از.”

وزیر DeVos اعلام کرد عنوان جدید نهم مقرراتتوسط وزارت آموزش و پرورشدر
YouTube

بر اساس قوانین جدید تعریف آزار و اذیت جنسی برای مبتلایان به تنها شامل سوء رفتار است که “تا شدید و فراگیر و عینی توهین آمیز” است که آن را به طور موثر را انکار می کند قربانی دسترسی به برنامه های آموزش و پرورش. قوانین اضافه کردن, دوستیابی, خشونت, خشونت خانگی و وسیله به تعریف از آزار و اذیت جنسی.

دولت اوباما در مقابل استفاده گسترده تر تعریف که شامل طیف وسیعی از رفتار است که “تداخل با و یا محدودیت” یک دانش آموز دسترسی به مدرسه. آن گفت که می تواند شامل “ناخواسته پیشرفت های جنسی, درخواست برای نعمت جنسی و دیگر کلامی و غيرکلامی و یا فیزیکی انجام یک طبیعت جنسی.”

DeVos’ سیاست می افزاید: اقدامات جدید در نظر گرفته شده برای اطمینان از دانش آموزان متهم به سوء رفتار جنسی در حال قضاوت نسبتا در پردیس انضباطی جلسات. دانش آموزان در هر دو طرف باید با توجه به دسترسی برابر به شواهد جمع آوری شده در مدرسه را بررسی و اجازه داده می شود به یک مشاور است که می تواند یک وکیل برای دادرسی.

رئیس در میان تغییرات در سیاست است که نیاز به کالج ها به دانش آموزان اجازه می دهد در هر دو طرف از یک مورد به سوال یکی دیگر در طول زندگی پردیس جلسات. این سوال می تواند انجام شود از طریق نمایندگان برای جلوگیری از رویارویی مستقیم اما مخالفان گفته اند آن را بی رحمانه سیاست است که نیروهای قربانیان به بطور منظم احساس تروما از خشونت جنسی.

دموکرات ها و آموزش و پرورش گروه خواسته بود DeVos برای به تاخیر انداختن هر گونه تغییرات تا پس از coronavirus همه گیر و گفت کالج ها لازم نیست که زمان برای اجرای جدید قوانین فدرال در حالی که آنها در پاسخ به بحران است.

مخالفان به سرعت محکوم سیاست و زمان بندی آن. زنان ملی مرکز قانون, یک, واشنگتن, گروه حمایت گفت: انتشار قوانین در حال حاضر “پرده اخلال مجموعه ای از اولویت ها.” این گروه گفت که قصد دارد برای به چالش کشیدن سیاست جدید در دادگاه.

“اگر این قانون می رود به اثر بازماندگان خواهد بود را تکذیب کرد, خود را به حقوق مدنی و دریافت پیام با صدای بلند و روشن است که وجود دارد هیچ نقطه ای در گزارش حمله گفت:” فاطمه Goss گورهای گروهی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما حاضر به بازگشت به روز هنگامی که تجاوز به عنف و آزار و اذیت در مدارس نادیده گرفته شد و زیر فرش جاروب.”

چند تا از قوانین سیمان تغییراتی که طرفداران متهم دانش آموزان مدت طولانی است که خواستار. پدر و مادر و وکلا می گویند که در گذشته قوانین فدرال را تشویق مدارس را شتابزده و خشن و ناعادلانه علیه هر دانش آموز متهم به سوء رفتار جنسی.

O’DONNELL اصل به بررسی دست زدن به سوء رفتار جنسی در دانشگاه ها

برای دانشگاه های, سیاست جدید باریک نوع شکایت آنها مورد نیاز خواهد بود برای بررسی. آن سفارشات کالج ها به دنبال موارد تنها در صورتی که در حال گزارش به برخی از پردیس مقامات و می گوید مدارس می توانید انتخاب کنید که آیا برای رسیدگی به پرونده در خارج از دانشگاه مناطقی که خارج از “برنامه ها و یا فعالیت است.”

دولت اوباما را تشویق مدارس برای رسیدگی به شکایات به وجود آمد که فراتر از مرزهای خود را و آن را مورد نیاز آنها را برای رسیدگی به هر گونه سوء که مدرسه “می داند و یا منطقی باید بدانید” در مورد.

تحت قوانین جدید وزارت آموزش و پرورش نیز استفاده از استاندارد های مختلف برای تعیین اینکه آیا مدارس در پاسخ مناسب به یک دانش آموز شکایت. کالج ها پاسخگو خواهد بود این قانون می گوید اگر آن را در بر داشت که آنها در عمل با “عمدی بی تفاوتی” نسبت به اتهام.

DeVos ” قوانین موثر بگویید ملت مدارس چگونه به درخواست 1972 قانون فدرال شناخته شده به عنوان نهم که بارها تبعیض بر اساس جنسیت در آموزش و پرورش است. این امر در کالج ها و دانشگاه ها همراه با مدارس ابتدایی و متوسطه.

برای سال مدارس با تکیه بر یک سری از نامه های صادر شده توسط دولت اوباما به آنها گفتن چگونه به پاسخ به شکایت. اشتباه می تواند تحقیقات فدرال با مجازات به عنوان بالا به عنوان یک کل کاهش بودجه فدرال.

گروه های حمایت از قربانیان می گویند که اوباما قوانین مجبور مدارس برای جلوگیری از فراگیر این موضوع را زیر فرش, در حالی که کسانی که متهم به حمایت از دانش آموزان گفت: این نوک فلس به نفع شاکیان. برخی از کالج ها شکایت کرده است که این قوانین بیش از حد پیچیده است و می تواند بیش از حد سنگین.

DeVos پیشنهاد او را سیاست جدید در سال 2018 و در آن را باز برای اظهار نظر عمومی. پیشنهاد شد بیش از 120,000 نظرات بیش از هر پیشنهاد در بخش تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de