نقدی جدید-توسط-خدمات پست اجازه می دهد تا سالمندان پرداخت یاران در طول مستند – بدون ترک خانه

خدمات جدید در پست محلی دفاتر اجازه خواهد داد که سالمندان آسیب پذیر و خود را جدا از مردم دسترسی بیشتری به پول نقد به پرداخت برای تحویل و یا بازپرداخت مفید همسایگان خانواده و دوستان است.

کسانی که قادر به ترک خانه های خود و با دسترسی محدود به منابع مالی خود را می توانید تماس بگیرید تا خود بانک و ساختمان جامعه و یا اتحادیه های اعتباری و سفارش نقدی جمع آوری می شود از دفتر پست محلی است که در حال حاضر ارائه خدمات اضافی به دلیل coronavirus.

موسسات مالی ارسال خواهد شد یک بار کوپن از طریق متن به تلفن همراه و ایمیل و یا از طریق پست به درخواست که مشتریان می توانید از گرو در اوردن پول نقد در یک پست دفتر شعبه دارد. نقدی همچنین می توانید جمع آوری شده توسط اعتماد یاور یا مراقب. شبیه کوپن را می توان دستور داد اجازه می دهد تا چک به نقد بیش از حد.

این امر به ویژه مفید برای افراد مسن و یا خود جدا افرادی که استفاده نیست و یا دسترسی به بانکداری آنلاین و معنی آنها می تواند پرداخت به تامین کنندگان محلی و یا یاران حذف کردن مواد غذایی و تحویل ملزومات دیگر بدون ترک خانه.

آن را نیز به نفع کسانی که زندگی در جوامع روستایی که در آن شعب بانک ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر است. پس از یک رشته از بانک های محلی شعبه تعطیلی اداره پست در حال حاضر بیش از 11,500 شاخه های محلی بیش از این تعداد بانک و ساختمان جامعه شعب ترکیب شده است.

استفاده از پول نقد ماشین نصف شده است و در طول شیوع کروناویروس با توجه به لینک اصلی ماشین پول نقد شبکه کاهش می یابد بلند ساخت در حال حاضر تحت فشار نقدی رایگان ماشین آلات حتی کمتر از نظر مالی قابل دوام برای کسب و کار است که آنها را فراهم می کند.

در طول سال گذشته به تنهایی بیش از 10pc رایگان-برای-استفاده از پول نقد ماشین آلات بسته اند با توجه به دسترسی به پول نقد. یک چهارم از بریتانیا ماشین پول نقد در حال حاضر اتهام, از, کمتر از 1 در 10 سال گذشته است.

اما بیش از 97pc از جمعیت در سه مایل از یک دفتر پست شعبه که به اتهام نیست برای برداشت پول نقد از ATM ماشین آلات. شاخه هنوز هم باز در طول Covid-19 مستند اگر چه برخی از آنها عامل کاهش ساعات کار و کوچکتر franchises ممکن است برای جداسازی و یا اگر زیر پست استاد بد می شود.

مارتین کیرسلی از اداره پست گفت که قادر به دسترسی به پول نقد هنوز یک ضرورت مطلق برای بسیاری از افراد و خواسته مردم با استفاده از افزایش خدمات به فکر اجتماعی فاصله دستورالعمل نشان می دهد چک و پول نقد می تواند از طریق قرار دادن letterboxes به حداقل رساندن تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im