Coronavirus شیوع بیماری می تواند فلج عمده ایالات متحده در لیگ به مراتب طولانی تر از 30 روز به حالت تعلیق در آورده بودند که به اجرا در هفته گذشته است.

روز یکشنبه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) توصیه می شود حوادث جذب بیش از 50 نفر به لغو و یا تعویق حداقل به مدت هشت هفته به ایالات متحده در جنگ با تعداد فزاینده ای از COVID-19 موارد است.

“مراسم بزرگ و تجمع جرم می تواند کمک به گسترش COVID-19 در ایالات متحده از طریق مسافران که حضور در این مراسم و معرفی ویروس به جوامع جدید” CDC گفت: در دستورالعمل جدید.

دستورالعمل جدید منتشر شد بعد از یک تعداد از کشورهای در حال حاضر ممنوع تجمعات از هر نقطه بین 25 تا 250 نفر است. عمده ایالات متحده در لیگ شده اند به حالت تعلیق برای یک ماه در پی COVID-19 شیوع اما دوره هشت هفته در امتداد تا زمانی که ممکن است 11.

در اینجا پتانسیل تاثیر هشت هفته تعلیق را در ایالات متحده ،

NBA

CDC توصیه گسترش مراتب پشت سر 30 روز تعلیق NBA در جای خود قرار دادن چهارشنبه شب زمانی که کمیسر آدم نقره گرفت و تصمیم بی سابقه ای از توقف فصل مدت کوتاهی پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت به کوروناویروس.

با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski تیم شده است گفت: برای جستجو کردن عرصه تاریخ به خوبی به اوت و همچنین بررسی امکان بازی در سالن های کوچکتر و امکانات عمل.

NBA فصل به طور منظم به شمار می رود در 15 آوریل با پلی آف با توجه به در جریان سه روز بعد و 1 بازی NBA Finals برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 4. از سرگیری فصل در اواخر ژوئن ارائه خواهد یک لجستیکی کابوس برای لیگ

MLB

این دوره هشت هفته توصیه شده توسط CDC در روز یکشنبه به پایان می رسد در مارس 11, تقریبا یک ماه و نیم از شروع برنامه ریزی شده از فصل بود که به معنای به جریان با روز افتتاحیه در مارس 26.

به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز گزارش روز یکشنبه یک احتمال قوی وجود دارد MLB فصل آغاز خواهد شد قبل از آخر هفته روز یادبود که بدان معنی است که تیم را تقریبا غیر قابل عبور چالش های لجستیکی خود را برای تکمیل 162-بازی برنامه.

Oriole Park, MLB
یک نمای کلی از سنگ پارک در کمدن متری در 13 مارس در بالتیمور ، لیگ اصلی بیس بال لغو بهار آموزش بازی و تاخیر در روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته با توجه به COVID-19.
راب Carr/گتی

NFL

با کمک این واقعیت ها نیست برنامه ریزی شده و تا ماه سپتامبر NFL تنها لیگ در جهان است که به تصویب یک “کسب و کار به طور معمول” رویکرد با وجود شیوع کروناویروس. قانونی دستکاری دوره به صورت رایگان عوامل آغاز شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 16 با لیگ سال تنظیم برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده و دو روز بعد.

روز دوشنبه اما NFL تایید رویدادهای عمومی در اطراف آینده پیش نویس در لاس وگاس در ماه آینده لغو شده است به این معنی که پیش نویس احتمالا پیش بروید پشت درهای بسته.

NHL

به عنوان مورد برای NBA, NHL را به در نظر گرفتن طرح های احتمالی باید holdout کشش تا اواسط ماه مه. زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در روز پنج شنبه وجود دارد بیش از سه هفته و 189 فصل به طور منظم بازی کند.

“این سوالی است که من نمی توانم پاسخ در حال حاضر” NHL کمیسر گری Bettman گفت CNBC وقتی پرسید که آیا postseason می تواند کشش به سنتی offseason دوره است.

“ما به دنبال در همه احتمالات است. من امیدوارم که در برخی از نقطه ما به عقب بر گردیم به حس ظاهر ، و این نه تنها امید من برای NHL.”

گلف

روز جمعه در کارشناسی ارشد به تعویق افتاد به طور نامحدود با توجه به شیوع کروناویروس و زیر CDC توصیه PGA قهرمانی می تواند به دنبال کت و شلوار. این مسابقات قرار است برگزار شود در TPC هاردینگ در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ممکن است بین 14 تا 17 مه فقط سه روز پس از پایان دوره هشت هفته طول آن CDC خواست برای برگزاری هر رویداد بزرگ.

نیاز به تغییر هر دو تورنمنت به جلو می تواند یک لجستیکی کابوس با توجه به تحصیلات تکمیلی در حال حاضر بسته بندی شده تقویم. ایالات متحده باز به صحنه در بالدار باشگاه گلف در ممرنکک نیویورک بین ماه های ژوئن 18 و 21 ژوئن.

باز قهرمانی است گذشته از چهار رشته در تقویم و برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 16 را از طریق به جولای 19 در رویال سنت جورج باشگاه گلف در ساندویچ, انگلستان است.

از زمان آغاز آن در سال 1936 استادان تنها نامیده شده است و در طول سال 1943 و 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم و پس از سال 1946 آن را هرگز برگزار خارج دو هفته اول ماه آوریل است.

چیزی خواهد شد که به این سال است.

IndyCar

ایندیاناپولیس 500 برنامه ریزی شده است برای 24 مه بیش از دو هفته از پایان دوره هشت هفته طول آن CDC پیشنهاد کرده رویدادها باید برگزار نمی شود. در تئوری حداقل که ممکن است به اندازه کافی زمان برای نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد IndyCar فصل به جلو بروید.

با توجه به همیشه در حال تکامل وضعیت اطراف شیوع کروناویروس پیش بینی آنچه که در تقویم ورزشی را نگاه کنید در دو ماه ماموریت یک احمق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im